FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2039 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Ostatni pobór 
[powiadom znajomego]    
Autor "Ostatni pobór"   

Abdomen
 Wysłana - 20 lipiec 2008 17:35        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam.

Czytałem dużo na temat ostatniego poboru do zsw. Na jednym forum znalazłem wklejony artykuł z nieznanego mi źródła w którym było napisane "w tym roku odbył sie ostatni pobór do zsw". W innych źródłach piszą że dopiero odbędzie sie w grudniu. Jednak informacje że ma sie odbyć w grudniu są stare bo ze stycznia, z lutego czy nawet z marca.

Wczoraj będąc u znajomych usłyszałem że już wysyłają wezwania w celu przepisania do rezerwy.

Jestem z okolic Łodzi i podlegam do WKU Łódź-2.

Czy to prawda że ostatni pobór już sie odbył czy to po prostu bajeczka wyssana z palca?

Pozdrawiam.

automatic gearbox - is OK

vortex999
 Wysłana - 20 lipiec 2008 18:36      [zgłoszenie naruszenia]

Ostatnio pobór jest jesienią ( wrzesień albo październik ). Jeżeli się mylę to poprawcie mnie :)

...

Wenzon
 Wysłana - 20 lipiec 2008 23:29       [zgłoszenie naruszenia]

Tego nie wiem, ale słyszałem z bardzo pewnego źródła (jakiś tam major z Łodzi), że podczas tego poboru "lipiec", jest straszny deficyt, i biorą dużo więcej ludzi niż normalnie.
Więc jest troche z tego powodu niebezpiecznie ;P

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Ostatni pobór

Warto przeczytać: USA.... i kto potem ? | Import laptopów z USA | praca za granicą. wasze doświadczenia itp. | Spadek gdy osoba umrze | Potrzebuję Porady prawnej - bardzo ważne | NOWE LEPPERO-BLOKADY !!!! | Przewóz leków przez granice | jak grać na gieldzie przez internet? | Kategoria wojskowa | Warzywniak??? | Umowa o dzieło przed 18, możliwe? | Prostytucja - legalna czy nie? | Oszust z allegro | ZBIEG OKOLICZNOSCI CZY INGERENCJA ZE WSCHODU ? | Dyscyplina partyjna, co o niej sądzicie?? | Mandat za jazde bez biletu-jakie konsekwencje niepłacenia?? PROSZĘ o odp. | halejcio | młynarska | popek | zbiór | carolyne aquino | metylon | Krym | ck bitch | thc | diler doskonaly | tuning pokoju | Daer | sylwia nawrat | wpływ miłości na wybory moralane | les | płyny do higieny intymnej dla mężczyzn | marynarka | PITT | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.