FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1531 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
Ostatnie słowa... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Ostatnie słowa..."   

Catfish
 Wysłana - 27 grudzień 2004 12:43        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam przeglądając w nocy internet trafiłem na fajną stronke [http://www.planecrashinfo.com/index.html] o katastrofach lotniczych maszyn pasażerskich i wojskowych z ostatnich 40 lat.Stronka jest naprawde ciekawa bardzo dużym plusem są zapisy i rozmowy!!! w kabinie pilotów (CVR Cockpit Voice Recorder) w formacie mp3 naprawde aż mnie ciarki przszły jak sie tego słuchało polecam szczególnie zapis z lotu Japonskiego Boeinga B-747-SR46 z 2 sierpnia 1985 naprawde niesamowite walczyli z maszyną do końca i plus ten alarm w kokpicie "Whoop Whoop Pull Up" niesamowite.Polecam stronke.

[metalmp3.zip.net/]

Kicius
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 28 grudzień 2004 12:41      [zgłoszenie naruszenia]

Ciekawe, punkt dla Ciebie, choć militariów tam nie znalazłem

Ne boją się ni Boga, ni Diabła ni Władzy Radzieckiej

booe
biały miś
 Wysłana - 28 grudzień 2004 18:17      [zgłoszenie naruszenia]

dobre sog

Znawca -

korian
 Wysłana - 14 styczeń 2005 00:26      [zgłoszenie naruszenia]

sog.

Specjalista -

Nomegeh
 Wysłana - 23 styczeń 2005 12:50      [zgłoszenie naruszenia]

ehe moze ciekawe ale jak dzis tu przeczytalem punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia :[ dla mnie to niezbyt przyjemne poniewaz muj wuj zgina kiedys w katastrofie lotniczej:(

Tu - na dnie życia - zżerają ziele woli mej! >:->

Kicius
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 1 marzec 2005 09:16      [zgłoszenie naruszenia]

Parę zdjęć

[http://www.micom.net/oops/]

Ne boją się ni Boga, ni Diabła ni Władzy Radzieckiej

Nomegeh
 Wysłana - 2 marzec 2005 23:29       [zgłoszenie naruszenia]

amba fatima byl concord i concord'a ni ma :D niesamowite co moze zrobic taki maly orzelek z takim helikopterem:]

Tu - na dnie życia - zżerają ziele woli mej! >:->

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Ostatnie słowa...

Warto przeczytać: Moździerz 600mm Karl w Warszawie. | kariera w wojsku po studiach technicznych | Pomocy!!!! | Zmiana kategorji z E na A. | Zakopana broń | ZANDARMERIA WOJSKOWA. | Tuning AEG [asg] [BOYI/P&J] ??? | Misje pokojowe - Literatura | Kobiety w wojsku | Policja - testy wiedzy | Dywizjon 303 | Komisja wojskowa - schorzenia | SG | TEST PSYCHOLOGICZNY NA EGZAMINACH DO POLICJI | testy wiedzy ogulnej do policji | Do służb po przewninieniach | pęknięty ząb | shimajiro | rosja | rosja stan umysłu | eripe | ola-szwed-playboy | śmieszne fotki | co zrobic zeby anal nie bolal | ckm | szwed playboy | galeria fryzur | galeria | Dokumentalne | Filmy | torrent | torrenty | jestem kuna | jestem kuną | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.