FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 888 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Ostróda Reggae Festiwal ... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Ostróda Reggae Festiwal ..."   

Keine
 Wysłana - 21 sierpień 2007 00:40        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Jak niektórzy wiedzą w dniach 16-19 sierpnia w Ostródzie co roku odbywa wie Reggae Festiwal. Niewiem czy to ogólno polski festiwal czy nawet ogólnoświatowy, bo mnie to nie interesuje. No ale chodzi mi o to że jak przechodze sie po mieście, tak mieszkam w Ostródzie, i mnie poprostu krew zalewa i "witki opadają" jak widze "rastafagasów" jak wychodzą ze sklepu z piwami albo tanimi winami i odrazu je otwierają i piją sobie na spokojnie na mieście, a Policja przechodzi obok nich i nic im nie robi! Byłem świadkiem kilku takich sytuacji. I teraz pytanie do was: Czy istnieje taka możliwość że burmistrz miasta powie coś takiego" w dniach 16-19 policja nie rusza ludzi z alko którzy przyjechali na tą impreze"? Czy może jest to złamanie prawa i mam zadzwonić do Ziobra zanim usuną go z rządu i powiedzieć mu żeby przyjechał do Ostródy ze swoim magicznym dyktafonem? xD

StoPRO
 Wysłana - 21 sierpień 2007 00:44      [zgłoszenie naruszenia]

Z tego co wiem to jest to legalne, dziala tez w odwrotna strone u mnie w rodzinnym miescie np. kiedys zakazano sprzedazy alko we wszystkich sklepach bo byl zjazd mlodych (katolicki).

coraMietka
 Wysłana - 21 sierpień 2007 00:48      [zgłoszenie naruszenia]

ja bym odrazu dzwoniła do maestro Biodra
Najlepiej będzie jak jeszcze dzisiaj zadzwonisz
za kwadrans 1:00, więc smiało

zanim przyjedzie możesz ich oblać ukropem
tak pro forma

Przybywam w pokoju !

Kamil102
KIEP
 Wysłana - 21 sierpień 2007 09:51      [zgłoszenie naruszenia]

puki nic nie rozwalają etc to ich nie łapią i dają spokojnie przejsc na miejsce odbywania sie imprezy, jak by mieli każdemu wypisać mandat to by blankietów im zabrakło a tak tylko pilnują i wyłapują co agresywniejsze jednostki, a ze to impreza reggae to jest raczej spokojnie

Prawdziwi twardziele nie jedzą miodu
Prawdziwi twardziele żują pszczoły

StoPRO
 Wysłana - 21 sierpień 2007 09:53      [zgłoszenie naruszenia]

Spokojnie i ile zieleni

hulio
 Wysłana - 21 sierpień 2007 10:09      [zgłoszenie naruszenia]

Kurva jaki nadgorliwy typ taki to tylko zrzędzi i truje.

Dżizus
 Wysłana - 22 sierpień 2007 01:53       [zgłoszenie naruszenia]

akurat rasta jak popiją to są spokojni ... więc nie narzekaj bo jakbyś miał co roku festiwal pieśni patriotycznej spod znaku posła Wierzejskiego i łysych półnagich mężczyzn zamawiających alko wyprostowaną ręką to połowy Ostródy już by nie było

Zmieniony przez - Dżizus w dniu 2007-08-22 01:57:37

skumulowałem w sobie całą energię i zaj***** mu z całej siły

bramkarz jednej z łódzkich dyskotek

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Ostróda Reggae Festiwal ...

Warto przeczytać: publikacje do pracy"Obligacje Komunalne Na Rynku Kapitałowym" | Pare pytań z Integracji europejskiej | Prosze o pomoc bo jestem troche ciemny:) | SAMOWOLA BUDOWLANA !!! Linia en. wysokiego napięcia 110 kV | Warsztat blacharski | Problem | Pismo - Wzór | oceny z matur probnych | Kto liderem rynku artykułów szkolno-biurowych?? | Pijany ochroniarz | Pijany ochroniarz | Alimenty... | Pomysl na duzą kase ??? | Wezwanie do zapłaty | Neostrada | Opłata za prowadzenie dzialanosci... | szmaty | omegle | mężatka | seriale online | seriale online za darmo | pzpn | ćwiczenia mięśni uda | baggy | bartek gdynia | Gdynia Bartek | Gdynia Bartek maj | umcs studia | uksw | zmuda trzebiatowska | ally von boska | liczby radio | art 267 | youjizz | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.