FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1518 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
Oszukać przeznaczenie - nie, to nie o filmie... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Oszukać przeznaczenie - nie, to nie o filmie..."   

vitoss
 Wysłana - 5 kwiecień 2006 20:26        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

jeszcze jakieś 8 godzin temu miałem nadzieję... Myślałem że np. mógłbym zacząć wypowiadać się w Motoryzacji "pełnoprawnie" - niestety... nadzieje te prysły jak bańka mydlana i szczerze mówiąc nigdy bym się nie spodziewał, że nastąpi taka kolej rzeczy

Boże... opanować się nie mogę!! Dzisiaj miałem pierwszy egzamin na prawo jazdy - teorię i praktykę. Byłem wyszkolony, wykuty na max'a (teściki = 0 błędów, a z jazdą, to już potrafiłem prowadzić, zanim rozpocząłem kurs). Umówiłem się z instruktorem na jazdy 2 godziny przed egzaminem, żeby wszystko jeszcze raz pocwiczyc - a pozniej od razu mielismy pojechac do WORD'u - stoję na miejscu, gdzie się umówiliśmy, czekam, czekam - instruktora nie ma! Dzwonie do niego - telefon mowi "abonent czasowo niedostepny" Dzwonie do jego domu, dzwonie do biura - nikt nie odbiera! Dzwonie do wspólnika - mówi: "nie wiem, gdzie może być" Dobra, nic - myślę sobie - trudno, jadę do WORD'u, żeby zdążyć na egzamin... Wsiadam w tramwaj, przesiadka w metro, przesiadka w drugi tramwaj (poprzedni tramwaj mi uciekł praktycznie sprzed nosa) - zachodzę szybko do WORD'u, wbiegam do sali - a egzaminator mi mówi (olewając mnie maksymalnie): "Niestety, przykro mi, ale spóźnił się pan 9 minut!!! Komputer już uznał, że egzamin nie został zaliczony!". Załamany wychodzę, czekam - ciągle mając nadzieję, że jeszcze da się coś zrobic... Niestety - nic się nie dało zrobić! Wyczekałem się w kolejce na drugi termin, zapłaciłem nawet jeszcze nadpłatę za egzamin (bo wpisałem na kwitku kwotę za teorię i za praktykę - całość, bez zwrotu 50% z racji niezaliczenia teorii), a wolne terminy są dopiero na 27 kwietnia - i to tylko teoria! W takim wypadku, teoretyczny egzamin bede mial dopiero prawie za miesiac, a pozniej znowu zapisy i kolejne czekanie - tym razem na praktykę...

Powiedzcie mi, jak można mieć takiego pecha? Czy mi w życiu zawsze musi tak się wszystko walić?? Jeszcze wczoraj miałem nadzieję - pamiętam doskonale - też siedziałem wieczorem przed kompem, słuchałem muzy, przeglądałem Insomnię - czułem, a wręcz byłem pewien, że wszystko się uda, że mógłbym zdać ten egzamin (czuję się na siłach) - teraz jedynie przepełnia mnie ogromny żal na zmianę z wielkim zdenerwowaniem. Liczyłem na to, że po maturze zacząłbym pracę, mógłbym częściej wychodzić z domu, pojechać gdzieś, zawieźć, odebrać - dla mnie jazda to tylko i wyłącznie czysta przyjemność - zero stresu! To wszystko było związane z prawem jazdy. Niestety, nie udało się tym razem - niestety... czemu tak jest, czemu

Nie mogę przegonić myśli, że jakbym zdążył na poprzedni tramwaj (jakbym nim pojechał, zdążył na egzamin), to mój stan w chwili obecnej mógłby wyglądać zupełnie inaczej. Czekając na instruktora mogłem przecież zadzwonić do domu, czy po kumpla - żeby mógł mnie zawieźć - było w końcu prawie 2 godziny czasu... Jakbym nie czekał, od razu jechał do ośrodka Gdybym przyjął propozycję taty, który mówił, że chętnie mnie zawiezie - czemu, naprawdę nie potrafię zrozumieć czemu tak się stało Może czytając to, wydaje się Wam, że przesadzam, ale w mojej sytuacji prawko jest naprawdę potrzebne (dojeżdżam do szkoły w jedną stronę jakieś 1,5 h - a samochodem rekord był 8 minut!!!). Do tego, autobusy są strasznie ciasne, rzadko kursują i niekiedy muszę czekać na przystankach po godzinę czasu Samochód bym miał (kiepski, ale jeżdżący) - miałem nadzieję, że przynajmniej na maturę podjechałbym autem - nie musiałbym się już tłuc tymi autobusami...

Cały czas nie mogę sobie tego podarować - wybaczcie, może zaśmiecam dział niepotrzebnymi tematami. Tak sobie pomyślałem - oglądaliście pewnie film, z Gwenyth Paltrow, gdzie była ukazana historia jej życia, gdy spóźniła się na pociąg oraz gdy się nie spóźniła - teraz mam podobne chwile do zastanowienia - chciałbym się przenieść w ten "drugi wymiar" (jeżeli w ogóle taki istnieje), gdzie zdążyłem na egzamin, ale dobra - kończę juz, bo widzę, ze zaczynam pisać głupoty -po prostu wrażliwy chłopak jestem, niekiedy w chwilach emocji (jak np. teraz) mam tak, że zakładam takie tematy. Pozdrawiam i ciekawe swoją drogą, czy ktoś przeczytał w ogóle to co napisałem...

Impossible is nothing!

OloKK
Dżony Dep
 Wysłana - 5 kwiecień 2006 20:46      [zgłoszenie naruszenia]

Myślałem, że ktoś umarł a tu się tylko na egzamin spóźniłeś

Bywa

Bądź silny, o człowieku! Pożądaj, raduj się wszystkimi rzeczami
zmysłów i uniesienia: nie bój się, że jakikolwiek bóg wyprze się ciebie za to.
ZAPRASZAM: [www.olokk.pl] // [www.bng-studio.pl]
[www.facebook.com/olokk]

Ekspert -

vitoss
 Wysłana - 5 kwiecień 2006 21:10      [zgłoszenie naruszenia]

Impossible is nothing!

bf_stan
 Wysłana - 5 kwiecień 2006 21:16      [zgłoszenie naruszenia]

masz soga, bo nie jestes sam
ja zawsze sie spozniam na autobus o 30 sekund i mnie krew zalewa na przystanku, wtedy klne i tylko wszyscy sie na mnie ogladaja i mysle sobie ze jak Bog da to za miesiac bedzie mnie to ***ac bo bede mial prawko (jeszcze zostalo pare godzin do wyjezdzenia). rzeczywiscie to, co opisales to ironia losu i ja nie moglbym takiego motywu strawic przez najblizsze pare nocy.
ja dla uspokojenia w takich sytuacjach mowie sobie "TAK PO PROSTU MIALO BYC" i tlumacze, ze byc moze gdyby sie stalo inaczej to staloby mi sie cos zlego itp itp

no to bedziemy zdawac w podobnym terminie, powodzenia

masz tu szyderczy teledysk z hindusami na poprawe humoru
[video.google.com/videoplay?docid=2402548656402694778&q=dil+se&pl=true]

Zmieniony przez - bf_stan w dniu 2006-04-05 21:19:08

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
 ⇔⇔Z⇔⇔Ł⇔⇔O⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

finlandia
 Wysłana - 6 kwiecień 2006 08:04      [zgłoszenie naruszenia]

Pamiętaj "co ma wisieć nie utonie" Oczywiście szkoda, że akurat takiego figla dostałeś od losu. Ja też bym się ostro wkurzyła, jakby mnie coś takiego spotkało.A swoją drogą to ciekawe, jest jak to często nie mamy wpływu zupełnie na to co się dzieje. Trochę to niepojęte i może dlatego takie ciekawe
Masz ode mnie soga, bo podobało mi się jak to wszystko opisałeś
Pozdrawiam

"Idealnie doskonale, jak zawodowy balet"

Methos
 Wysłana - 6 kwiecień 2006 08:27      [zgłoszenie naruszenia]

tez myslałem ze ktoś zginie... bo takie skrzywienie mam jakies

a tak poważnie mówiąc zdarza się.... mnie sie podobne sytacje juz kilka krotnie zdarzały... kiedy wszystko się sprzysięgało przeciw mnie... dosłownie wszystko...

po prostu tak musi byc....

Ekspert -

kanarek
 Wysłana - 6 kwiecień 2006 09:13      [zgłoszenie naruszenia]

ja myslałem że miałeś wypadek i ktoś zginie i że będzie płacz i krwi mnóstwo oraz, że to starszne że kolejna osoba umiera
i jeszcze rozwalone flaki widziałem

a Ty mówisz o jakimś spóźnieniu na egzamin ... sraj na to chłopie !
widocznie tak miało być - a Ty tego egzaminatora co Cie wystawił do wiatru lepiej jakoś ustaw żeby chociaż własnie owe 50% zwrócił bo w****a nieładnie zagrał

Chroń swoje nerwy.

OloKK
Dżony Dep
 Wysłana - 6 kwiecień 2006 12:18      [zgłoszenie naruszenia]

Jeszcze by go wyśmiał...

Bądź silny, o człowieku! Pożądaj, raduj się wszystkimi rzeczami
zmysłów i uniesienia: nie bój się, że jakikolwiek bóg wyprze się ciebie za to.
ZAPRASZAM: [www.olokk.pl] // [www.bng-studio.pl]
[www.facebook.com/olokk]

Ekspert -

bf_stan
 Wysłana - 6 kwiecień 2006 15:07      [zgłoszenie naruszenia]

Egzaminator go nie wystawil, oni tak juz robia zeby wiecej im placic wiec zadaja przyjscia punktualnie...
zdawanie na prawo jazdy w Polsce to tez chore jest, instaluja kamery bo korupcja, podwyzszaja wymagania bo duzo wypadkow, a to niebezpieczne drogi powoduja ze u nas 2x wiecej wypadkow niz na zachodzie...

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
 ⇔⇔Z⇔⇔Ł⇔⇔O⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

kanarek
 Wysłana - 6 kwiecień 2006 15:09      [zgłoszenie naruszenia]

nie ten egzaminator
miałem na myśli tego z którym miał miec jazdy
źle się wyraziłem - sory

tzw. instruktor

Zmieniony przez - kanarek w dniu 2006-04-06 15:10:10

Chroń swoje nerwy.

kwas
 Wysłana - 14 kwiecień 2006 22:35      [zgłoszenie naruszenia]

przyzwyczaisz się że cały czas rzucane są kłody pod nogi, nie jesteś sam ja to już dawno przestałem zwracać na tego typu niepowodzenia z nie mojej winy

Ból jest najlepszym instruktorem tylko nikt nie chce zostać jego uczniem!
================================================
Wejdź - [http://www.pajacyk.pl]
_-=<<--SFD-FIGHT-CLUB-->>=-_

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Oszukać przeznaczenie - nie, to nie o filmie...

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Jakie ksiązki o karze śmierci? | Inteligencja grupowa | DR MIROSŁAW GARLICKI | Medytacja - dobra dla mózgu | Lenistwo a nauka | Biofeedback | Czy czas istnieje? | Mózg umiera, a wizje i wspomnienia nadal są i się tworzą? Życie po śmierci? | 1.618 boska proporcja co myslicie???? | Bzdury wałkowane przez batmanów i katachetki. | Buddyzm na Zachodzie | [art z onetu] "Bóg - czyli wielkie zło" | moc słowa bożego w wykonaniu KK | Satyra religijna | Samookaleczanie | Pogrzeb | xvideos | to jest wejscie | casio mrp 700 | wspomnienia | masturbacja krem | bustyteenslutcomdrunk couple having sex on a one night stand on tape | inwalida | Moj NIP | ice bucket challenge | natalia starr | Katowice kobieta z klasa | kino | dojrzałe na sex łęczna | roksy w niemczech | przystanek alaska | waleniu konia | buty do klubu | hamburg | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.