FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5935 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Oszukała mnie że jest w ciąży... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Oszukała mnie że jest w ciąży..."   

marlon11
 Wysłana - 28 październik 2009 17:19        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

siemka, mam taki problem bo jestem z dziewczyna od pieciu miesiecy i mamy po 20 lat,
wspolzycie rozpoczelismy po miesiacu znajomosci, moze to dla niektorych krotko ale oboje mielismy juz wystarczajace doswiadczenie w tych sprawach wiec spoko

ale do rzeczy, miesiac temu podczas pewnej rozmowy spokojnie powiedziala mi ze jest w ciąży, bylo to dokladniej rano w ciagu dnia wiec zwolnilem sie z pracy poniewaz bardzo sie załamałem poniewaz ledwo co utzymuje mieszkanie no i nauka tez kosztuje a bardzo chce skonczyc szkole a przeciez zawsze sie zabezpieczalismy prezerwatywa tylko kilka razy "weszłem" w nią bez zabezpieczenia ale nie bylo wytrysku, wiec bylem pewny ze to przez ten słynny preejekulat a wiem ze to i tak malo prawdopodobne ale zawsze jest jakies ryzyko, biorac pod uwage to iż mojej dziewczyny znajoma tez miala taki przypadek ze zaszla w ciaze przy stosunku bez wytrysku.

tymbardziej w to uwierzylem bo moja dziewczyna przez caly dzien wczesniej jak byla u mnie to wymiotowala i brzuch ją bolał a na nastepny dzien mowila tez ze zrobila test ciazowy i podtwierdzilo to ze jest w ciazy - cala rozmowa odbyła sie przez telefon

obwinialem siebie przez to ze ona zaszla w ciaze, kompletnie niemoglem sie odnaleźć

no ale naszczescie wieczorem oznajmiła mi z usmiechem na twarzy ze zartowała i nie jest w ciazy- ja odczulem wtedy wielka ulge i jednoczesnie zlosc jak mogla takie cos zrobic mi?!
no ale jakos to przebolałem i stosunki miedzy nami są ok.

no ale pojawił sie wielki problem, teraz mam jakiś uraz do seksu, nie mam kompletnie do tego ochoty, nie mysle o tym a na sama propozycje odmawiam jej i staram sie wykrecic ze glowa mnie boli itp

jak myslicie co teraz mam zrobic?

bo przynajmniej z mojej strony ten zwiazek stanął pod wielkim znakiem zapytania

yennie
 Wysłana - 28 październik 2009 17:21      [zgłoszenie naruszenia]

ale naszczescie wieczorem oznajmiła mi z usmiechem na twarzy ze zartowała i nie jest w ciazy
dowcipna

wiesz co masz zrobic

Specjalista -

faramka
 Wysłana - 28 październik 2009 17:23      [zgłoszenie naruszenia]

Zapytaj ją przede wszystkim, po co zrobiła Ci taki dowcip? Jeśli chce sprawdzać Twoje reakcje na tego typu newsy, to niech spjerdala.

[www.bike.sandomierz.org]

Specjalista -

marlon11
 Wysłana - 28 październik 2009 17:24      [zgłoszenie naruszenia]

ciagle sie waham ale jeszcze te obrzydzenie do seksu
mam teraz jakas fobie czego wczesniej niemiałem, teraz rozumiem co mysli sobie taka cnotkaniewydymka

pytalem sie dlaczego mnie oklamała to z usmiechem na twarzy powiedziala ze chciala sprawdzic moja reakcje

Zmieniony przez - marlon11 w dniu 2009-10-28 17:25:28

T29
 Wysłana - 28 październik 2009 17:25      [zgłoszenie naruszenia]

jak bedzie robic ci loda, to spusc jej sie znienacka do buzi, olej svke i zwieksz mase

Real niggers do what they can, real emigrants do what they gangster
(grupa terespolska)
batony MiLKYVAY rzondzo

marlon11
 Wysłana - 28 październik 2009 17:26      [zgłoszenie naruszenia]

przeciez ona wyczuje kiedy dochodze

a co dziwne to akurat na takie rzeczy jak oral mam ochote, boje sie tylko stosunku dopochwowego

darey
 Wysłana - 28 październik 2009 17:34      [zgłoszenie naruszenia]

Nic dziwnego, że się boisz, perspektywa tatusiostwa nigdy nie była taka realna
Co do dziewczyny, to kopnij w dvpę tak mocno, żeby dopiero jajami o kaktusy w Meksyku wyhamowała. Nienormalna jest.

Kryptograf

marlon11
 Wysłana - 28 październik 2009 17:50      [zgłoszenie naruszenia]

no tez tak mysle, zabezpieczam sie dlatego ze nei jestem gotowy na ojcostwo

Andromedaa
 Wysłana - 28 październik 2009 18:35      [zgłoszenie naruszenia]

Głupia pipa, weź ją zostaw, bo pewnie w ogóle ma nierówno pod sufitem.

Ekspert -

mccarty86
 Wysłana - 28 październik 2009 18:37      [zgłoszenie naruszenia]

Powiedz jej, że spałeś z jej najlepszą/najbardziej nielubianą koleżanką. Potem powiesz, że to żart, nie pogniewa się, przecież lubi żarty

iLight
świetlisty
 Wysłana - 28 październik 2009 18:39      [zgłoszenie naruszenia]

Daj sobie trochę czasu, wszystko wróci do normy

Ps. Nie kieruj się wypowiedziami typu: Zostaw ja, olej svke

Pozdr.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Oszukała mnie że jest w ciąży...

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: czemu tak postepuja dziewczyny??... | Faceci xD | Kiedy kobieta mówi "potrzebuję troche czasu..." | Jak Poderwac Dziewczyne | jak pocałować. | krok między spotkaniem a "chodzeniem" ze sobą | nie mam pojecia .... :/ | Prawdziwy Dramat | Kwiaty dla kobiety | O co chodzi ???? | Uzaleznienie panny :O | moja dziewczyna jest skąpa? | Singlowy spampost, vol. 20 by Flaf %) | Oświadczyć się.... | tak o kobietach... na wesoło.. | obojętność | edyta lewandowska | kowalczyk | xedos | nokia c3 biały ekran | ćwiczenia na żołądź | tata syn sex | sex z ojcem | don quixet mod | lloret de mar | nihilizm | ojciec jezdzi na ryby | tyson | native speaker | showup carmen | inferno | porady dla kobiet ważne | jak podniesc moc silnika | ile bierzesz czasu tramal | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.