FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7521 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | HYDEPARK
Otwarcie Warzywniaka 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Otwarcie Warzywniaka"   

mmarcin17
 Wysłana - 7 wrzesień 2006 22:26        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam mam zamiar z kumplem otworzyc warzywniaka generalnie duzo juz wiemy buda jest .

Moze ktos wie na jakie zyski mozna liczyc lub czy taki interes ma szanse przejsc zeby cos na tym zarobidz .
Lokalizacja dosc dobra 5 blokow kolo siebie najbliszy warzywniak okolo 500 metrów .
Na co mozna liczyc Jaka kasa koszty itp . MOze ktos sie orietuje . Jak wyglada takie prowadzenie tego itp .

[S] VW Golfa 3 92r 1.8 Na czesci Wszystko na czesci .

osochozi
 Wysłana - 7 wrzesień 2006 22:28      [zgłoszenie naruszenia]

Moja rodzinka miała sklep i wszystko zależy od miejsca .Cóż liczyć na $ skoro babka przychodziła i z 15 minut liczyła czy jej na chleb starczy?
Wnioski mam takie -> jeśli nie bedziecie miec alkoholu , chocby piwa nie wyjdziecie na tym.
Aha i to czy masz bloków 5 czy 50 nie ma znaczenia nasz sklep był w super miejscu...a jednak.

Zmieniony przez - osochozi w dniu 2006-09-07 22:29:55

"GIVE ME BEER OR GIVE ME DEATH! OR GIVE ME BOTH!"

Ekspert -

pafiel_007
B O M B E K
 Wysłana - 7 wrzesień 2006 23:24      [zgłoszenie naruszenia]

moja opinia na ten temat: z warzywniaka nie da sie dobrze wyzyc.
sam mialem sklep kiedys spozywczy, miejsce idealne, dla okolo 10-15 blokow to byl chyba najblizszy spozywczy i wtedy zyski byly dobre ale teraz sie skonczylo

no i wlasnie piwo to jednak podstawa, duzo tego szlo

Zapraszam do gotowania [http://www.insomnia.pl/-t670340.html]

Ekspert -

-Zibo-
 Wysłana - 7 wrzesień 2006 23:51      [zgłoszenie naruszenia]

u mnie niedaleko stoi warzywniak to ma takie wziecie ze nieraz 20min w kolejce ludzie stoja, obroty sa naprawde niezle z tego co widze... ale to trzeba jakas renome itp miec pozatym jest on tak jakby dodatkiem do spozywczaka, bo wazywniak na dworze stoi w zime juz niestety gorzej

[http://www.3dwhite.pl/?click=bf127b0eac518ae56235aa26ff48e28e]

:-)

Ekspert -

[)@IVI!@/V
 Wysłana - 8 wrzesień 2006 00:24      [zgłoszenie naruszenia]

u mnie 50m od bloku jeden warzywniak wlasnie zbankrutowal
wystarczylo, ze w okolicznych spozywczych wprowadzili jakies podstawowe jarzyny i juz warzywniak nie mial utargu

[http://www.biby.er.pl] - Damian - moje biby - fotki
[superdowcipy.xx.pl]

Ekspert -

Regggie
PUMBUS
 Wysłana - 8 wrzesień 2006 14:04      [zgłoszenie naruszenia]

wazywniaki byly popularne, z racji latwego BP jakies 2-3 lata temu

"Wiedzie mnie po wlasciwych sciezkach, przez wzglad na Swoje imie.
Chociazbym chodzil ciemna dolina, zla sie nie ulekne, bo Ty jestes ze mna"

"Pozwol mi zwyciezyc, a jesli nie zdolam, pozwol mi byc dzielnym w mej walce."

Ekspert -

om
 Wysłana - 8 wrzesień 2006 14:10      [zgłoszenie naruszenia]

jezeli pis wprowadzi zakaz sprzedazy przez supermarkety w niedziele to duzy + dla warzywniakow (jakiś % klientow z jednego dnia + zniecheceni klienci z pozostałych z racji wiekszych kolejek np w piątek czy sobote)

Ekspert -

om
 Wysłana - 8 wrzesień 2006 14:18      [zgłoszenie naruszenia]

a ogolnie to najlepiej miec jakieś zaplecze (działke itp) moja babcia siedzi w tym biznesie (z całkiem spoko wynikiem)

Ekspert -

hyhyhyhy
 Wysłana - 8 wrzesień 2006 15:16       [zgłoszenie naruszenia]

przylacze sie troche do pytania,bo ostatnio sam myslalem zeby podobny topic zalozyc tylko mi chodzi o koszt kupna i utrzymania straganu na rynku(ale nie pod warzywniak) duzo za takie cos trzeba miesiecznie placic?

.Adam.
Niewazne ubranie,tylko kto je nosi,sex to dymanie,jesli nie ma w nim milosci.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Otwarcie Warzywniaka

Warto przeczytać: Cudowna dziewczyna-co należy robić | Dzieciństwo..;) | Debile, pozabijam. | PLUSZZZZ ACTIVE!! | motor... | rejestracja | polsat cyfrowy za friko? | Avatary %-) | jazda bez prawka | Spieszmy sie kochac ludzi .Kogo? | Przygarne/Kupie kotka... | Wieczna młodość i zdrowie | Badajcie psy %-) | lista słów | KRAKOWSKA SZKOŁA WYŻSZA | Gry na starego kompa | pierwszy seks | morning glory | afenis | szambo u szwagra | chrapanie | psycholog | tanie bilety lotnicze | gdzie na weekend | brera | zaproszenie | ballada o nienarodzonym dziecku | rasy psów | luigi | alfa 88 | bestia w | 18 lat i żadnej nadziei | patrycja mikula | ariel sharon | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.