FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 933 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze Szkoły
Półmetek 
[powiadom znajomego]    
Autor "Półmetek"   

jony91
 Wysłana - 5 grudzień 2008 18:32        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam!
Powoli dobiega połowa 2 klasy, a ja dalej nie wiem, czym konkretnie zająć się przyszłości. Na maturze chcę zdawać matmę i angielski, oba na rozszerzeniu, ale zastanawiam się czy nie opłacałoby się jeszcze czegoś dodać.

A wiec tak, jestem na profilu mat-ang-geo.

Myślałem nad jakąś inżynierką, ale nie ścierpiałbym raczej fizy i chemii. Fiza to u nas dno, a od chemii trzymam się najdalej jak mogę.

Myślałem nad ekonomia, ale geografia to najnudniejszy przedmiot z jakim miałem do czynienia, no może poza wiedza o kulturze.

Z tych wszystkich przedmiotów to pasuje mi jedynie matma. Nie jestem może jakiś wybitny, nie łapie wszystkiego w lot itd. Jednak matma mnie ciekawi, mógłbym się w nią zagłębiać i mnie to nie znudzi. Jednak matma to raczej nauka pomocnicza np. do fizy i nie wiem co po czystej matmie miałbym robić. Nie chce wylądować na stanowisku nauczyciela.

Myślałem nad matematyka stosowaną na AGH. Tak zerknąłem na specjalizacje i wygląda mniej więcej tak:
Katedra Analizy Matematycznej, Matematyki Obliczeniowej i Metod Probabilistycznych
Katedra Matematyki Dyskretnej
Katedra Matematyki Finansowej
Katedra Równań Różniczkowych

I gdzie po takiej matematyce można iść? Jakie możliwości dadzą poszczególne specjalizacje? Zakładam, że nie interesuje mnie zbytnio praca naukowa na jakimś uniwersytecie.
Po matmie finansowej to wiadomo, że praca w finansach. Ale czy tacy matematycy są poszukiwani. Pracodawcy nie wolą przyjąć kogoś po ekonomi, albo rachunkowości i bankowości?

Dziękuje za przeczytanie i czekam na jakieś podpowiedzi.
Pozdrawiam

anc_kozak
 Wysłana - 5 grudzień 2008 22:56      [zgłoszenie naruszenia]

no po matmie można iść np. na aktuariusza, tam się głownie liczy, to bedzie albo #1 albo #3

[http://www.theanimalrescuesite.com/]
Pomóż zwierzakom !
"Od tego co masz chciej jeszcze więcej"

Don__
 Wysłana - 5 grudzień 2008 23:56      [zgłoszenie naruszenia]

Raczej #3, bo AFAIK #1 to coś jak fizyka teoretyczna - tylko dla świrów/orłów

gastxxx
ole !
 Wysłana - 6 grudzień 2008 10:40      [zgłoszenie naruszenia]

geografia nudna? człowieku co ty pieprzysz
jesli chcesz kase, to informatyka

"No i chuj, ważne że poruchał he he kurwa razdwatrzy"

jony91
 Wysłana - 6 grudzień 2008 11:04      [zgłoszenie naruszenia]

gastxxx - co kto lubi

Co do informatyki, to raczej nie dla mnie. Bawię się trochę w programowanie, ale to raczej hobbystycznie, nie mam zamiaru się zajmować tym zawodowo.

Myślę nad matmą finansową i analizą matematyczną.

Myśląc o studiach matematycznych (matma stosowana) opłaca się zdawać coś oprócz matmy i angielskiego na rozszerzeniu?

Don__
 Wysłana - 7 grudzień 2008 13:14       [zgłoszenie naruszenia]

Sprawdź wymogi rekrutacyjne tych wydziałów na uczelniach, które cie interesuja.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Półmetek

Warto przeczytać: Co warto studiować | pytanie | Praca domowa na wakacje | to kiedy ten wniosek o poprawianie matury? | Ekonofizyka w Polsce? | jeszcze raz poprawa matury | Studia zaoczne - sport? | Kolejna zmiana w poprawie egzaminow maturalnych? | warunek i co dalej?? | Jak zostać grafologiem? | szybkie pytanie !!!!!!!! | Nie wiem co mam robic | gołe baby za free!!!!! | Przegapiłam pierwsze zajęcia :( | Wezwanie do woja! | Akademia Ekonomiczna - Kraków | puder | kononowicz w raju | cyfrowy polsat pisz do biuro utrzymania klienta | napisz maila do biura utrzymania klienta ja dostalem 9 miesiecy | cyfrowy polsat biuro utrzymania klienta | mama i synem | Warszawa 2015 | paznokci | natasza | Mazda cx7 | Suzuki gsx | azjatka | graniczna | kasia moś | ciapate wesele | cyganskie wesele | sylwia tyton | wychodek | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.