FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemylenia seks

∑ temat zosta odczytany 7915 razy ¬

ROZRYWKA | Emigracja
Pjcie na magisterk vs emigracja  
[powiadom znajomego]    
Autor "Pjcie na magisterk vs emigracja "   

melvinmik
 Wysana - 17 maj 2015 15:31      [zgoszenie naruszenia]

seba no normalnie, chodzisz tylko na zaliczenia i egzaminy

To chyba ty tak chodzie, pobierajc "nauk" na Wyszej Szkole Zarzdzania i Turystyki Dla Mdrych Inaczej.

W normalnej szkole, takiej jakich obecnie w Polsce mao, studiowanie to wielowymiarowe zgbianie danego tematu zarwno na wykadach jak i w bibliotekach oraz domu.

Do tego dochodz (na politechnice na przykad) obowizkowe wiczenia, zajcia w laboratoriach, konsultacje w ramach projektw i tego typu sprawy.

anc_kozak
 Wysana - 17 maj 2015 15:41      [zgoszenie naruszenia]

o melvin to nastpna Monika Olejnik... jaka politechnika, temat jest podany - uniwersytet ekonomiczny

[http://www.theanimalrescuesite.com/]
Pom zwierzakom !
"Od tego co masz chciej jeszcze wicej"

melvinmik
 Wysana - 17 maj 2015 15:51      [zgoszenie naruszenia]

Ekonomia to chyba tez stosunkowo obszerna dziedzina wiedzy. Jak studiujesz dziennie i pracujesz dodatkowo, to albo jeste geniuszem, albo... nie studiujesz jednak.

Po licencjacie masz 2 lata do magistra o ile dobrze pamitam. Co Ci niby szkodzi powieci te gupie 2 lata na doprowadzenie sprawy do koca?

Bany_
 Wysana - 18 maj 2015 10:46      [zgoszenie naruszenia]

Tiesto PW poszo

Melvin czuj e kolejne 2 lata strac tylko po to eby dosta nic niewarty papier, pomys ze zrobieniem magisterki zagranic niegupi, ale podobno za zachodzie te ju jest od groma bezrobotnych Master of economy- "ekonomistw"...

Po prostu zje.baem spraw ze studiami w PL- bo rodzice naciskali, eby i, bo co powiedz rwienicy- no to teraz mam za swoje

Edit: Widz e maj na UEK-u studia po angielsku- warte to cokolwiek jest?

Zmieniony przez - Bany_ w dniu 2015-05-18 13:20:54

rik_o
 Wysana - 18 maj 2015 17:14      [zgoszenie naruszenia]

Jaki jest problem ze studiowaniem dziennym i jednoczesn prac ? I rok magisterki i pracuj w zawodzie robic co prawda 3/4 etatu~, ale jakbym si postara to cay wyszedby bez problemu.
Na studia chodzi si na kolokwia i egzaminy. Po co mam siedzie na zajciach, czy wykadach, skoro cay materia jestem w stanie ogarn samodzielnie?

eby nie byo, studiuj ekonometri, nie wiem jak to wyglda na studiach technicznych, ale wiem e znajomi z politechniki te pracowali i studiowali dziennie.

hepar
 Wysana - 18 maj 2015 17:15      [zgoszenie naruszenia]

FiR po ang moim zdaniem warte

potem robisz CFA, zdobywasz dowiadczenie w centrach kosztw korpo ulokowanych w Polsce i potem wyjedasz do London City kosic huge cash

tzn kolega w spamie tak mwi, ale wg mnie to ma troche sensu

podyplomowe z zarzdzania projektami rwnie w midzyczasie i baza do podboju Europy albo do ycia na dobrym poziomie w Polsce jest dobra moim zdaniem, ale moje zdanie to zdanie laika

hepar
 Wysana - 18 maj 2015 17:16      [zgoszenie naruszenia]

riko s perspektywy po tej ekonometrii? praca jest? na czym to polega mniej wiecej?

hepar
 Wysana - 18 maj 2015 17:21      [zgoszenie naruszenia]

BTW

kiedy studia to by przywilej, teraz dziwny system mwi kademu, e jest rwny i kady moe studiowa

studia dla studiowania

ja tam sebe troche rozumiem, na powanych kierunkach, zagbiajc si naukowo w rne kwestie nie da sie pracowa i studiowa rwnoczenie, na pewno nie na I stopniu, bo nic si nie wyniesie z uczelni tylko papier. Wykady czy wiczenia daj inne spojrzenie na problem, rozwijaj mylenie, a nie tylko przyjcie na kolokwium i lacha.

Moim zdaniem takie studiowanie mija si z celem i dlatego si mwi, e w Polsce chvjowe uczelnie i chvjowe ksztacenie. Jak rnorakie twory majce w nazwie Wysza Szkoa ... psuj rynek na prawd dobrym uczelni w Polsce jak UW, AGH, UJ czy politechniki lska czy warszawska.

rik_o
 Wysana - 18 maj 2015 17:24      [zgoszenie naruszenia]

Ja to widz tak, e jeli ju ogarniesz t ekonometri, to moesz robi w kadym zawodzie, do ktrego przygotowuj inne "sabsze", ekonomiczne kierunki. Prac z kierunku ludzie apali ju na 3 roku licencjatu, teraz na 1 roku magisterki tak naprawd pracuj wszyscy. Robi w firmach typu mBank, ernst & young, Infosys, Delloite, wic jak widzisz jest tutaj i typowa analiza finansowa i audyt i analiza danych.

Ja si akurat zakrciem w robocie, ktra w najwikszej mierze opiera si na statystyce, ale ekonometria pozwolia mi wprowadzi modele i jakie drobne usprawnienia do analiz, ktre robi

Bany_
 Wysana - 18 maj 2015 19:12      [zgoszenie naruszenia]

FiR po ang moim zdaniem warte

potem robisz CFA, zdobywasz dowiadczenie w centrach kosztw korpo ulokowanych w Polsce i potem wyjedasz do London City kosic huge cash

tzn kolega w spamie tak mwi, ale wg mnie to ma troche sensu

Hepar- nie interesuje mnie niewiadomo jaka kasa, wyscig korposzczurow i ogolnie kariera. Nie jestem Groxem. Takze wszelkie certyfikaty cfa, nba, bgc, czy rpk odpadaja.

Zmieniony przez - Bany_ w dniu 2015-05-18 19:13:48

[Powiadom mnie, jeli kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   poprzednia | nastpn

Wybierz stron:  
Przegld tygodnia

Pjcie na magisterk vs emigracja

Strony: 1 2 3