FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 46684 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Moda i Uroda
Pękające naczynka krwionośne 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Pękające naczynka krwionośne"   

Paczka1
 Wysłana - 6 czerwiec 2007 18:24       

Przeniesiona przez Nicci z działu 'ZDROWIE'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Mam problem z pękającymi naczynkami na twarzy. Stosowałam już wiele kremów ale żaden nie przyniósł oczekiwanego efektu. Czy ktoś z was zna jakieś domowe sposoby na tą przypadłość?

Ja wieeeem

hallucyon
 Wysłana - 6 czerwiec 2007 22:33      [zgłoszenie naruszenia]

rzuc okiem na ten watek:
[http://www.insomnia.pl/-t215151.html]

Nicci
 Wysłana - 6 czerwiec 2007 22:46      [zgłoszenie naruszenia]

Pewnie masz skore naczynkowa. Warto szczegolnie o nia zadbac, bo czesto na podlozu skory naczynkowej moze rozwinac sie tradzik rozowaty.

Przede wszystkim proponuje wizyte u dermatologa, ktory okresli stan skory i byc moze zaleci zabieg zamykania naczynek.

Musisz regularnie stosowac specjalistyczne preparaty i odpowiednio zabezpieczac skore przed promieniowaniem slonecznym. Kremy z filtrami UVA, UVB. Mozesz przyjmowac preparaty wzmacniajace naczynka, zawierajace witamine C, rutyne, wyciag z kasztanowca, arnike.

Unikaj do mycia twarzy goracej, twardej, chlorowanej wody. Sauna, solarium tez nie dla Ciebie, nie wolno przegrzewac twarzy. Jesli peeling to tylko enzymatyczny.

Alkohol i kawa w umiarkowanych ilosciach. Uwazaj tez na gorace potrawy i napoje.

Wiec kimze w koncu jestes?
Jam czescia tej sily, ktora wiecznie zla pragnac,
wiecznie czyni dobro
Noctua Summe Farmosa Parvula

Ekspert -

Paczka1
 Wysłana - 15 czerwiec 2007 15:55      [zgłoszenie naruszenia]

znalazłam wspanialy sposób na naczynka... nie, on jest cudowny nie wspanialy.Chciałabym pomoc innym osobom mającym z tym wlasnie problem bo wiem jakie to jest uciążliwe, wiec tak przeczytałam w gazecie jak zrobic samemu masc na naczynka:
Rozcieram drażetkę rutinoscorbinu na proszek i dodaję go do łyżeczki zwykłego kremu nawilżającego < może byc nivea > Smaruję skórę na noc.

uwierzcie mi, ale to pomaga juz po paru tygoniach zaczerwienienia bledną. POlecam. Ja jeszcze do tego pije trzy razy dziennie calcium C i jest super;)

Ja wieeeem

Imperiall
 Wysłana - 15 czerwiec 2007 16:16      [zgłoszenie naruszenia]

przepraszam ze sie podepne ale nie chce mi sie zakladac nowego topiku

jak sobie radzic z pekajacymi nacynkami w galce ocznej (nie mam pojecia o anatomi wiec pisze kolokwialnie)

Paczka1
 Wysłana - 15 czerwiec 2007 17:00      [zgłoszenie naruszenia]

z takim problemem należy się udać do okulisty, on powinien przepisać jakieś krople.
A tak ogólnie podobno dobre są okłady na oczy z zaparzonego rumianku oraz witamina A+E.Radziłabym jeszcze zajrzec tutaj
[http://www.polityka.pl/polityka/index.jsp?place=Lead10&news_cat_id=1077&news_id=196127&layout=1&forum_id=6751&fpage=Threads&page=text]

Zmieniony przez - Paczka1 w dniu 2007-06-15 17:02:13

Zmieniony przez - Paczka1 w dniu 2007-06-15 17:04:12

Ja wieeeem

michal_90
 Wysłana - 22 lipiec 2007 22:26      [zgłoszenie naruszenia]

a Ty masz skóre naczynkową tzn. że masz czerwoną i np. pod wpływem ciepła, zimna lub stresu się czerwienisz ?? BO ja mam to samo i jest to uciążliwe.

KissMisiaa
 Wysłana - 23 lipiec 2007 11:54      [zgłoszenie naruszenia]

To być może, że w przyszłości załapiesz się na trądzik różowaty. Dotyka on częściej kobiet niż mężczyzn, ale nic nie jest wykluczone. Dlatego polecam wizytę u dermatologa, i jeść codziennie 2 tabletki rutinoscorbinu czy cerutinu, albo innych leków zawierających rutynę.

;>

om
 Wysłana - 23 lipiec 2007 13:51      [zgłoszenie naruszenia]

Nic CI nie poradze, ale potwierdze ze cerutin mozesz brac... oczywiscie zgodnie z ulotką

bo ja np ide za pewnym noblistą i w******lam ich od 10 dziennie (owy noblista jadł ok 6g wit C czyli 60tabsow cerutinu np)
o rutynie nie mowie bo jest malotoksyczna

mozesz tez sprobowac venoruton w tabsach - podobne acz silniejsze dzialanie jak rutyna (substancja podobna)

Znawca -

michal_90
 Wysłana - 23 lipiec 2007 16:33      [zgłoszenie naruszenia]

Byłem bardzo dawno temu u dermatologa przepisał mi Kermuren Plus to jakiś krem mocznikowy z arginą, ale po 2 czy nawet 3 latach stosowania nic się nie poprawia. Dlatego nie wiem czy jest jakiś sens, zeby znów odwiedzać dermatologa.

juveraf
 Wysłana - 23 lipiec 2007 16:36      [zgłoszenie naruszenia]

Może spróbuj produktów Flos-Leku.

oni mają taką całą serię do skóry naczynkowej,
ja stosuję krem i naprawdę daje efekty

do tego jak wyżej pisali rutinoscorbin i powinno się poprawić

I was built to be the best,
Number one and nothing less.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Pękające naczynka krwionośne

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: stylista we wrocku | Jak to dawniej z myciem było ;-) | do expertow / tradzik / sogi | Pasemkowe włosy | Jack & jones - krakow ? | hugo boss | gdzie kupie koszule... | Różnice między samoopalaczem a kremem brązującym | szukam spodni | Puma Mostro Mesh (Perf) | Zgrabne nogi ;) | Jakie mokasyny? | schodząca skóra po opalaniu... | wybielanie zębów - całkiem inne | Czy ubrał(a)byś się w to? ZABAWA :D | Pytanie o rozmiarówke spodenek... | singiel | zdj?cia | uniwersytet boccioni | urzad skarbowy | dobra minetka | Ku pamieci Madzia | Ku pamieci Madzia | rasistowski | benwade | fake | chłoniak | shelby180 | Norbert Wiener | licencjat | licencjacka | co ostatnio sluchałeś | oceń | Polski vloger spina dup? | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.