FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1864 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Pęknięty reflektor ,regeneracja/naprawa. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Pęknięty reflektor ,regeneracja/naprawa."   

artus5
 Wysłana - 15 lipiec 2010 02:03        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam mam pęknięte szkło reflektora z małą dziurką w kloszu , Jest to prawa tylnia lampa w fiacie albea ta montowana na karoserii , Jest morze jakaś możliwość regeneracji lub wymiana samego klosza lampy bo lampa jest w pełni sprawna , To szkoda mi trochę wymieniacz całą Lampe na nową? Pozdro.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Pęknięty reflektor ,regeneracja/naprawa.

Warto przeczytać: Kontrolka akumulator nie gaśnie po uruchomieniu silnika | wsteczny bieg R19 | opony zimowe | samochod jako darowizna | numer nadwozia VIN renault clio rok 2010 | Filtr cząstek stałych DPF/FAP | golfian | FIAT BRAVO 1.6 16V układ chłodzenia | problem z numerem vin renault clio 2010 | Pasek 1,9 tdi | fiat palio pompa paliwa | pochlaniacz wilgoci do auta | Cieżki dylemat. Załozyc gaz czy kupic inne auto? | Opel Corsa B - numer VIN | Interfejs VAG? Opłaca się? | Remont silnika | kuna | podrywaczki | alkofather | dieta | fabioo | Młodzi | bread | hell on wheels | seks po 7 latach związku | podrywacz | andrzej podrywacz | mefedron | gwiazdy nago | praca w UK | szyberdach | sąsiadka | psy | opowiadania | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.