FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6815 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Praca
Płaca dla pracownika w firmie remontowo - budowlanej 
[powiadom znajomego]    
Autor "Płaca dla pracownika w firmie remontowo - budowlanej"   

jdfg
 Wysłana - 2 marzec 2012 10:56        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Hej, mam pytanie do Was. Wiecie może ile mniej więcej zarabia netto pracownik przy wykończeniach, w firmie remontowo - budowlanej w Polsce? Głównie chodzi mi o Kraków. Ile dostanie gość, który się zna?

Tasior_ha
 Wysłana - 2 marzec 2012 11:13      [zgłoszenie naruszenia]

wróżka.pl

Co to za miasto, co to za wieś, ani poruchać, ani co zjeść !

zuoooo
 Wysłana - 2 marzec 2012 11:41      [zgłoszenie naruszenia]

jezeli nie bedziesz pomocnikiem tylko bedziesz sam robił to na poczatek 10zł
tak jest na dlns w paru przypadkach

Demonologia skvrwysynu!

jdfg
 Wysłana - 2 marzec 2012 11:48      [zgłoszenie naruszenia]

Nie chodzi o pomocnika. Człowiek, który się zna na robocie. Dzięki za odp zuoooo. Sog.

jdfg
 Wysłana - 2 marzec 2012 11:51      [zgłoszenie naruszenia]

.

Zmieniony przez - jdfg w dniu 2012-03-02 11:59:47

Giddens
 Wysłana - 4 marzec 2012 11:34      [zgłoszenie naruszenia]

krakow duze miasto, wiec i kasa musi byc troche wieksza, u nas bardziej w gorach, taki fifa rafa ma 13-15 zl/h. pomocnik 10zl/h.

Już podałem imię Janusz
A turysta to mój zawód

Pesta
 Wysłana - 24 marzec 2012 16:35      [zgłoszenie naruszenia]

Czyli średnie zarobki W POLSCE dla pracownika który się zna na wykończeniach, ma fach to 3000 na rękę? Pracuje się zazwyczaj 10 godzin dziennie od pn-sob?
Czy pracodawcy ubezpieczają takich pracowników i podpisują z nimi umowę o pracę czy niechętnie?
Wiem, że zależy to od pracodawcy, ale słychać, że często nie chcą dawać umowy, więc składki trzeba samemu sobie opłacać.

Zmieniony przez - Pesta w dniu 2012-03-24 16:42:18

Sweet69
 Wysłana - 24 marzec 2012 17:07      [zgłoszenie naruszenia]

tak na zdrowy rozum, firma budowlana raz ma zlecenia raz nie ma, wyygra przetrg albo nie wygra
więc wątpię żeby umowy o pracę na czas nieokreślony były podpisywane lekką ręką przez pracodawców

Pesta
 Wysłana - 24 marzec 2012 23:43      [zgłoszenie naruszenia]

Więc trzeba jeszcze wyłożyć na opłacanie składki na emeryturę do prywaciarza w takim wypadku.

Sweet69
 Wysłana - 25 marzec 2012 00:00      [zgłoszenie naruszenia]

jak masz fach w ręku i trochę ogarniasz to możesz założyć jednoosobową działalność
a nie robić dla kogoś za "co łaska"

Ventinari
 Wysłana - 25 marzec 2012 10:47      [zgłoszenie naruszenia]

O umowę o pracę jest łatwiej niż o opłacanie składek w kwocie wyższej niż za murzyna w Kamerunie.

Trzeba o tym pamiętać, bo losowy wypadek może zdarzyć się każdemu, a później okaże się, że o żadne odszkodowanie starać się nie możesz

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Płaca dla pracownika w firmie remontowo - budowlanej

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Staże z UP - co po nowelizacji ustawy? | prawo jazdy kat C | Byli Pracownicy Lama Gold !!!!! | praca za granica | Pracownik fizyczny- michelin. | studia wieczorowe - pracaaaaa :(((((( | Podatek z UK - poradnik | Praca na wózku widłowym - student | Nieuczciwy pracodawca | Progam Vulcan-zarządzanie oświatą | Problem z CV.... | PH ds. detalu | Formularz Urzędu Pracy | Wniosek do PUP | PH-netia | Program do prowadzenia ewidencji faktur | spawacz | ratownik medyczny | Lubisz to suko | pływak | przemko131 | Kamson | dansin | dancing | wege rap | anonymous | kurfa znowu | goolf | extreme | Ania Popek | reklamy erotyczne | augmented reality | sexkamerki | dyskakulia | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.