FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4440 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Praca
Płacenie kartą w sklepach - korzyść? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Płacenie kartą w sklepach - korzyść?"   

PrzemasWLK
 Wysłana - 13 kwiecień 2008 17:04        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Jak to jest z płaceniem karta, czy robiąc to mamy jakieś korzyści???

Thomas85
 Wysłana - 13 kwiecień 2008 18:04      [zgłoszenie naruszenia]

A brak konieczności taszczenia ze sobą kasy w papierku nie jest wystarczającą korzyścią ?

Urodzony w Warszawie, wychowany na Łazienkowskiej
MODERATOR DZIAŁU -=PIŁKA NOŻNA=-

LINK DO DZIAŁU [http://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=139&forum_title=Pi%B3ka+no%BFna]

PrzemasWLK
 Wysłana - 15 kwiecień 2008 17:24      [zgłoszenie naruszenia]

skoro można więcej, to chce te korzyści poznać.

Konio
 Wysłana - 15 kwiecień 2008 17:57      [zgłoszenie naruszenia]

- Potem na koniec miesiaca mozesz ocenic z wyciagu ile na co wydales.
- Bezpieczenstwo
- Nie musisz nosic drobnych w portfelu
- Bank wie o Tobie jeszcze wiecej, co moze byc brane pod uwage przy ocenie zdolnosci kredytowej (BTW: banki to instytucje ktore wiedza o nas najwiecej)

PrzemasWLK
 Wysłana - 15 kwiecień 2008 19:52      [zgłoszenie naruszenia]

ok, ale mi chodzi o korzyści typu promocji, np. wiem że w banku pekao mozna wygryac iPod'y za placenie kartą

Thomas85
 Wysłana - 15 kwiecień 2008 21:36      [zgłoszenie naruszenia]

Niektóre banki np chyba w BZ WBK są zniżki w niektórych sklepach przy płaceniu kartą. Ale wg mnie tylko do tego się nie opłaca zakładać konta w danym banku...raczej służy to "przy okazji"

Urodzony w Warszawie, wychowany na Łazienkowskiej
MODERATOR DZIAŁU -=PIŁKA NOŻNA=-

LINK DO DZIAŁU [http://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=139&forum_title=Pi%B3ka+no%BFna]

wuder
 Wysłana - 15 kwiecień 2008 21:58      [zgłoszenie naruszenia]

Dałeś się naciągnąć na kredytówkę kolego i teraz pytasz nas na foroum czy to takie fajne rzeczywiście ?? : d

"Kto nie szanuje i nie ceni swojej przeszłości, ten nie jest godzien szacunku teraźniejszości,

Józef Piłsudski

Konio
 Wysłana - 15 kwiecień 2008 23:09      [zgłoszenie naruszenia]

Aaaa, myslalem ze jest mowa o zwyklej platniczej. W kredytowej jest fajne ze prawie zawsze wiaze sie to z ubezpieczeniem, i tak jak za wczasy placisz kredytowka to automatycznie jestes ubezpieczony na tych wczasach. Topowe karty maja gwarancje najnizszej ceny - jak cos kupujesz i znajdziesz taniej to teoretycznie zwracaja Ci roznice.

Wypozyczajac np. skuter jak placisz karta to nie musisz zostawiac kaucji, bo w razie szkody sami pociagna z karty.

Rovsky
 Wysłana - 19 kwiecień 2008 14:43      [zgłoszenie naruszenia]

największą korzyścią kart kredytowych jest to, że gdy Ci ją ktoś zeskanuje w jakimś sklepie czy ukradnie to na drugi dzień masz 50k debetu do spłacenia

Zmieniony przez - Rovsky w dniu 2008-04-19 14:44:58

You see, in this world there's two kinds of people, my friend.

_guziq_
 Wysłana - 19 kwiecień 2008 19:48      [zgłoszenie naruszenia]

Ja osobiscie nie znam, póki co, żadnych korzyści płacenia kartą. Danerwuje mnie jesli stoie w kolejce w markecie i ktos przedemna płaci karta - ja bym juz dawno zapłacił gotówka i poszedł sie pakowac do samochodu, a musze czekac az transakcja zostanie zrealizowana. Wqrwia mnie to niemiłosiernie.

Tekst o tym, ze banki wiedza o nas najwiecej, tez jest nietrafiony - bo w moim przypadku bank wie o mnie tylko tyle ze miesiac w miesiac wpływa mi na konto 200 zł, które potem jest wpłacane na fundusze inwestycyjne. Poza tym bank nie wiedzi nic z moich pieniedzy, bo wypłate dostaje do reki

fillips696
władca robotuff%-)
 Wysłana - 20 kwiecień 2008 22:20      [zgłoszenie naruszenia]

Tak jest to korzyść - a szczególnie dla firmy PolCard, która jest chyba monopolistą na naszym rynku jeśli chodzi o dystrybucje i sprzedaż czytników kart platniczych z każdej transakcji jakies 0,5 do 2% ściaga dla siebie. W sumie jest to jak dla mnie jeden z przykładów idealnego interesu. Nikt praktycznie o tym nie myśli płacąc kartą, a kasa płynie

Fillips comeback...
Czasami mam wyjebane %-)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Płacenie kartą w sklepach - korzyść?

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Ile pracodawca płaci podatku za moją umowę na 1/2 etatu. | Umowa zlecenia | praca w okregowych komisjach. | Dodatkowy urlop dla studentów pracujących..? | ile mogę wyciągnąć z dofinansowań | reklama firmy | Dodatkowy licencjat oprócz mgr a praca | Praca z kobietami | Jak zarobic przez internet??????? | Pierwsza praca a nuda. | umowa zlecenie a staż pracy | Praca | Praca przy obrabiarce numerycznej | Praca na dniówki | Praca na wakacje-jak!? | Europass, pytanie | świętoszek | natręt | vten | kiernoziak | tomekniezly | w pachwinach | wezly chlonne | celica | st maarten | piersi | papierz | benedykt 16 | pope | Przegląd Tygodniowy | bejm | domen_16 | wso 2011 | dwie prezerwatywy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.