FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1291 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Moda i Uroda
Płaszczyk 
[powiadom znajomego]    
Autor "Płaszczyk"   

lampka84
 Wysłana - 2 październik 2012 00:11        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Jak myślicie czy taki płaszczyk [http://www.stilago.pl/outlet/kobieta/kurtki-plaszcze-i-marynarki-194289/plaszcze-194396/plaszcz-czarny-z-welna-1673288.html] można nosić do eleganckiego/biurowego ubioru? Strasznie mi się spodobał, szczególnie, że jest oryginalny i tu kosztuje niecałe 300 złotych, wcześniej ponad tysiaka. Nie wiem tylko czy nie jest zbyt sportowy?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Płaszczyk

Warto przeczytać: sposoby usuwania tatuażu | Zwrot h&m | Jak umyc bytu bty ich nie zyebac | W jakich sklepach kupię takie spodnie? (zdjęcie) | Perfum dla ojca do 100 zł | mała pomoc w doborze rozmiaru %-) | powiekszajace bluzy | prośba o zdjęcie | Koszula do garnituru | prosba do Ziela_ | Estilo - zdrowy styl życia | Stożek w chrząstce??? | Perfumy B.U. Be You | fryzurka | Paznokcie - tipsy | Szybki temat w sprawie spodni | laski fb | Zamroczony | perfumy do | rdza | rdze | przerwa w związku | antc1pizm | antyc1pizm | nieśmiały | tribulon | Mirage | Kulesze | ile kobiet | kghm | libido | 663 | piotr żyła | żyła | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.