FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1714 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Moda i Uroda
PASEMKA 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "PASEMKA"   

ada6969
 Wysłana - 10 luty 2008 20:17        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam mam pytanko mam czarne farbowane włosy i chciałabym sobie zrobic na nich białe(takie siwe) pasemka...czy jest to mozliwe i w jaki sposób??? (fryzjer czy mogłabym sama w domu)

ada69

gosia992
 Wysłana - 10 luty 2008 20:57       [zgłoszenie naruszenia]

musisz u fryzjera sciagnąc czarną farbe. jakies dwa zabiegi to będe i dopiero potem rozjasniacz. ale nie polecam - to strasznie zniszczy Ci wlosy

a jak polozylabys rozjasniacz na czarne farbowane welosy to pasemka wyszly by Ci marchewkowo rdzawe albo zólte wiec lepiej nie probuj bo platyna Ci nie wyjdzie

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

PASEMKA

Warto przeczytać: Jak ubrać się na rozmowę kwalifikacyjną w Cinema City? | szkielet nie jest piękny | Przekrwione oczy | Szybko przetłuszczające się włosy | Plama z sosu na spodniach? Help. | NIKE iD - zaprojektuj swoje buty | Wyrywać, golić, a może laser? Sposoby usuwania włosków | Kolory ubrań | Ciuchy na lato dla faceta | zegarek na prawym nadgarstku | w czym po domu?? | generalnie to moze: kolory ubran a uroda | jakie zdjęcie? | Bransoleta ? | Perfumy | BALSAMY BRAZUJACE | wikkkkiii | waćpan | raty allegro | raty | estring91 | matematyka finansowa i ubezpieczeniowa | zywa ?okurva | Tw?j idea? sylwetki | Idol Rudy si? nie dosta? | Idol Rudy si? nie dosta? | turystaaa- | turystaaa | bv vb vc | upał | xxx320 | gole | ogurczak | nrg | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.