FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4118 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
PASZPORT----POMOCY!!!!!!!!!! 
[powiadom znajomego]    
Autor "PASZPORT----POMOCY!!!!!!!!!!"   

nErO__
 Wysłana - 1 lipiec 2005 18:12        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam
Ostatnio trafiła mi sie okazja do wyjazdu za granice, a dokładnie do szwajcari do pracy okresowe, niestety nie miałem wczesniej paszportu, więc tydzień temmu złożyłem podanie, tam dowiedziełem sie ze paszport dostanę dopiero za dwa miesiące!!! a ja nie mam tyle czasu bo wyjeżdzam 30 lipca, więc udałem sie do urzędu wojewódzkiego z proźbą przyśpieszenia wydania paszportu, baba tam urzędująca powiedziała mi ze nic z tego bo nie jest to sytuacja "wyjątkowa", no i mam poważy problem z tego względu, tak sie zastanawiałem czy są jakies firmy zajmujące sie błyskawicznym wyrabianiem paszportów??? wiecie coś na ten temat??? Czy mozna czasem jechac do szwajcari tylko na samym dowodzie???? prosze o szybką odpowiedź bo czas działa na moją niekorzyść.

pozdrawiam

Zmieniony przez - nErO__ w dniu 2005-07-01 18:13:51

Magnus
 Wysłana - 1 lipiec 2005 18:46      [zgłoszenie naruszenia]

Na pewno nie ma firm ktore ci szybciej wyrobia paszport, no way.

A z wjazdem na dowod gdybys przekraczal granice samochodem to nie jestem pewien.

Solkan
 Wysłana - 7 lipiec 2005 03:35      [zgłoszenie naruszenia]

Szwajcaria nie jest w UE wiec na dowod cie nie wpuszcza.

curf
 Wysłana - 7 lipiec 2005 11:26       [zgłoszenie naruszenia]

Członkowstwo w UE nie upoważnia obywatela kraju członkowskiego do przekraczania granicy bez paszportu. Możliwość taką mają obywatele krajów, które podpisały układ z Shengen.

PROSZĘ NIE ZWRACAĆ SIĘ DO MNIE MAILEM O WYKONANIE GRAFIKI :-)

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

PASZPORT----POMOCY!!!!!!!!!!

Warto przeczytać: Kupno telefonu drogą mailową, gg. POMOCY | Tajemnica handlowa | roszczenia z tytułu spadku | Oszust z allegro. | Ile oni dostali by w Polsce? | Wezwanie do US | Kradzież+nieletni | Oszust | Rowerem po chodniku | Nie przyjęcie mandatu | Wchodzimy do strefy euro np w 2015 r. Jak to wpłynie na wartość naszych oszczedności. | ciec i zlodziej z allegro | Ubezpieczenie | Renta rodzinna po ukończeniu studiów | UMOWA ZLECENIE A KURONIÓWKA | Problem rodzinny | justyna | masaż erotyczny | cechy SS | thiocodin | acodin | JPalikot | alizee | zdjęcia alizee | masaże etrotyczne | tabletka | na sen | jabole | omega | kredyt studencki | drukarka | drukowanie | preejakuat | preejakulacyjny | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.