FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 64314 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
PENIS-czy mam sie czego wstydzic? 
[powiadom znajomego]    
Autor "PENIS-czy mam sie czego wstydzic?"   

sQzi
 Wysłana - 29 grudzień 2005 16:58      [zgłoszenie naruszenia]

nom ESKA dobrze mowi nie nalezy traktowac jak wyscig 3 minuty i spac hrhr

Jeżeli chcesz wiedzieć, co ma na myśli kobieta, nie słuchaj tego co mówi - patrz na nią.

Oscar Wilde

Znawca -

Don.Vito
 Wysłana - 30 grudzień 2005 01:25      [zgłoszenie naruszenia]

heheh ziomus wal ja ostro miescisz sie w sredniej euopejkiej zreszta jezeli to jej 1 raz to bedzie zadowolna i mniej bolu bedzie ... powodzenia

Life's A Bitch And Then U Die !

Rafi_1980
 Wysłana - 30 grudzień 2005 19:16      [zgłoszenie naruszenia]

Kiedys mnie zarywala dziewczyna ale mi ona nie pasowala,i dawala jasne sygnaly,ze by chciala sie seksic,nawet mowila teskty w stylu :fuk me,ja z nia nie chcialem ale nie powiedzialem jej tego w prost tylko sciemnialem to mi wy***ala pewnego razu z tekstem: co ty nie chcesz sie bzykac bo masz malego? obys tylko mial wiecej niz 6 cm to damy rade

Kecup
 Wysłana - 30 grudzień 2005 22:53      [zgłoszenie naruszenia]

Buhahahahahahaahahhahhaaahaha SG!

Lubie bezpośrednie laski,ale żeby aż tak...?

Andy Hug [*]

sQzi
 Wysłana - 30 grudzień 2005 23:03      [zgłoszenie naruszenia]

Jeżeli chcesz wiedzieć, co ma na myśli kobieta, nie słuchaj tego co mówi - patrz na nią.

Oscar Wilde

Znawca -

slaweh
 Wysłana - 31 grudzień 2005 07:58      [zgłoszenie naruszenia]

przynajmniej wiedziałeś co ona chce od ciebie

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

Greg2283
 Wysłana - 31 grudzień 2005 12:20      [zgłoszenie naruszenia]

średnia europejska mnieści sie w granicach 13 do 17 cm
poniżej są azjaci,a powyżej afrykanie.
ten kto napisał że ma 20 to albo jest murzynem albo niewiem......
:)

,,czuje sie jak ognisko światła,
w ciemnej przestrzeni granic nieosiągalnych"

wortal
 Wysłana - 2 styczeń 2006 02:25      [zgłoszenie naruszenia]

hmm ogolnie IMO to bzdura

1)wedlog tego co tam piszesz (wiek dlugosc) to ja bym musial miec chyba okolo 33lat)

2)najwiekszą bajką krązącą po siwecei jest to ze "wielkosc niema znaczenia"
to wlsnie wielkosc czlonka ma najwieksze znaczenie a dokladniej grubosc, bo czym grubszy czlonek tym bardziej trze on o punkt G dzięki czemu partnerka jest zadowolona oczywiscei dlugosc tez tu jest wazna bo czym dluzszy czlonek tym tarcie jest dluzsze! ( wieć ogolna wielkosc czlonka ma znaczenie a nie technika [chociaz technika tez jest wazna]pozatym niemozna powiedizec ze tylko technika czy tylko grubosc czy moze tylko dlugosc jest wazna, wszytko musi byc naraz w odpowiednich proporcjach!)

3)a co do tego odejmowania 5-7cm to tez bzdura bo to niejest regula
niektorzy mają maleo czlonka w "zwisie" a duzego przy zwodzie i to wiecej niz te 5-7cm a to fdlatego ze maja slabe krązenie i przezto czlonek przy "zwisie" jest slabo ukrwiony przezco jest mniejszy !

- nupel, zacznijmy od tego, że nie zrozumiałeś informacji do której się odnosisz.
Te
wiek cm
19 i więcej 14,75
18 lat 14,75
17 lat 14,5
16 lat 14,25
15 lat 14
14 lat 13,5
13 lat 12,50
12 lat 10
11 lat 8,50
oznacza, że są to średnie wymiary dla danego wieku.
Rozumiesz pojęcie "średnie" ?
Generalnie przesłanie tych wyników pokazuje, że pewnis przestaje rosnąć w okolicy 18 roku życia, oraz pokazuje roczne typowe przyrosty długośći w okresie dojrzewania.

Po drugie "bo czym grubszy czlonek tym bardziej trze on o punkt G dzięki czemu partnerka jest zadowolona "
- to można tłumaczyć tym, że jestes kobieta i masz marne pojęcie o jej odczuciach
Może kobieta wyczuje róznice między obwodem 12 a 16 cm, ale między 12 a 13,5 już raczej nie.
Bo pochwa jest tak zbudowana, iż potrafi zakomodować się i objąc nawet placa który ma pewno z 5 cm obwodu! Poza tym, punkt G nie jest tarty przez bok penisa, a stymulowany zazwyczaj przez żołlądź bądź specjalne pozycje które mają na celu, takie skierowanie penisa by kończył swoje ruchy w okolicy tego punktu. Więc w zuepłnosci starczy tu 14 cm.

Gdyby matka natura uznała, że potrzebny jest penis 30 cm, to by taki stworzyła jako typowy model, a tak nie jest.
Seks ma być przyjemny, bo ma na celu zachęcenie gatunku do prokreacji by gatunek trwał. Tak mają to wszystkie gatunki zakodowane. Dlatego widocznie typowe "modele" (czyli 12-18 cm) są idealne dla rozkoszy i zapładniania, skoro tak to wybrała matka natura.
Penisy wśród niektórych plemion afrykańskich sa wiesze, ale i pochwy tych kobiet sa wiesze. Tak samo jak kobiety azjatki są "płytsze" i penisy ich męzczyzn są mniejsze. To wyraźnie pokazuje, że penis więszy niż +-8cm od pochwy, to coś nie tak, i może być zniechęcający lub niepotrzebny z ewolucyjnego punktu widzenia.

Po trzecie to
"a co do tego odejmowania 5-7cm to tez bzdura bo to niejest regula "
- to także sugeruje, że znów mieszasz pojęcia, gdyż te 5-7 to tez uśrednionye wyniki róznicy między pewnisem we wzwodzie a w opadzie. Takie sa bo pokazują to tysiące badań. A to że w pojedyńczych przypadkach komuś wzrasta tylko o 4 cm, a innemu az o 8 cm, no cóż, dlatego średnia się wyniki, gdyż nie ma takiej ksiażki, by móc opisać 3 mld przypadków (na świecie jest 3 mld mężczyzn).

Wyciąg z regulaminu :
Ptk. 4 - "wortal" ma zawsze rację :-D
Nie klikaj [wortal.prv.pl]

Specjalista -

Dinożarł
 Wysłana - 9 styczeń 2006 03:59      [zgłoszenie naruszenia]

Rafi_1980 To mój kumpel frytki sobie robił w frytkownicy kumpeli , a ta do niego z tekstem " XXX ale wiesz, ze za to to mi ostry sex wisisz " :D Padłem ;]

Gheee?
- - - - - - - -
[www.radioaktywnysyrop.blog.pl]

simson
 Wysłana - 9 styczeń 2006 22:44      [zgłoszenie naruszenia]

ja mam prawie 18cm dlugosci:P bez 2milimetrow:P
ale poruszylicie dobry temat mianowicie obwod!!!

ile macie w obwodzie:P to jest pytanie miesiaca:P
skoro niby ***** obejmie malego palca to niby obwod nie robi roznicy
ale moze jednak?
pochwalcie sie teraz obwodem ogiery:P

bykuu

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 24 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

PENIS-czy mam sie czego wstydzic?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

Warto przeczytać: | | pzpn | ćwiczenia mięśni uda | baggy | bartek gdynia | Gdynia Bartek | Gdynia Bartek maj | umcs studia | uksw | zmuda trzebiatowska | ally von boska | liczby radio | art 267 | youjizz | fotka konto | dramat | seks grupowy | gender | bezsennosc | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.