FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 64401 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
PENIS-czy mam sie czego wstydzic? 
[powiadom znajomego]    
Autor "PENIS-czy mam sie czego wstydzic?"   

mysza19854
 Wysłana - 5 sierpień 2006 19:29      [zgłoszenie naruszenia]

nie lepiej tylko NAJlepiej miec te 14-15 cm i wielkoch.u.j.c.e mozecie mnie pocalowac w grzybka bo i ja wejde lasce do konca i baba bedzie zadowolona (wilk syty i owca cala), moge se walic jajkami po dupie od tylca bez obaw. A od 16 cm wzwyz to nawet brzuchem do laski dupy nie dotkniecie frajerzy

buahahaha klejcun jetses moim idolem ;) ;p

Madness666
 Wysłana - 5 sierpień 2006 19:34      [zgłoszenie naruszenia]

Widze ze wsrod malo-srednich jestem zle postrzegany nawet mi nikt soga za towarzysza nie dal hrhr.

Bosiu
 Wysłana - 5 sierpień 2006 19:35      [zgłoszenie naruszenia]

Dobrze prawi

Maciej_TBS
Naczelny koks
 Wysłana - 5 sierpień 2006 19:39      [zgłoszenie naruszenia]

nawet brzuchem do laski dupy nie dotkniecie frajerzy

kompleksy
gówniarstwo
nadpobudliwość

3 słowa które nasuwają sie po przeczytaniu wypowiedzi użytkownika

Na ulicy szczerość do koleszki się liczy !!!

Ekspert -

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 5 sierpień 2006 19:44      [zgłoszenie naruszenia]

to slaby psycholog z ciebie Macieju bo tu byly takie rzeczy jak: dystans, poczucie humoru, zwykle droczenie sie dla jaj. Nikogo to nie mialo obrazic, zwykly zart, cos jak przeciaganie liny dla zabawy. Bo w przeciwienstwie do wielu osob tutaj nie oceniam ani swojej wartosci ani innych na podstawie wielkosci ****a. A gowniarstwo to sa ci co sie wywyzszaja ze swoimi ****ami i krytykuja tych co maja mniejsze ze golabki moga tylko ruchac

Zmieniony przez - Klejcun w dniu 2006-08-05 19:51:14

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Ekspert -

INSOMNIA
 Wysłana - 5 sierpień 2006 19:51      [zgłoszenie naruszenia]

Pytanie z poczatku post jest bezsensu, biorac pod uwage, ze:

Tzw. Raport Kinseya opublikowany w 1948 roku stwierdza, że średnia długość członka we wzwodzie wynosi 15,25 cm, ze średnim odchyleniem 1,96 cm (pomiary wykonywane przez osoby badane).
Badanie zespołu Wessela z University of California, opublikowane w 1996 roku, wykazało średnią długość wzwiedzionego penisa 13,0 cm (pomiary wykonywane przez badaczy).
Badanie brazylijskich urologów wykazało średnią długość wzwiedzionego penisa 14,5 cm (pomiary wykonywane przez badaczy).
Niemieckie badanie z 1996 roku wykazało średnią długość wzwiedzionego penisa 14,5 cm (pomiary wykonywane przez badaczy).

Czyli srednia, zaleznie od kraju to ok 13-14.5 cm, nie musze chyba tlumaczyc, ze badanie wykonywane przez samych badanych jest malo wiarygodne. Tak sie zlozylo w naturze, ze wielkosci srednie sa optymalne, wiec proponowalbym, gdzies podwiesic ta rozmiarowke, aby skonczyly sie idiotyczne posty. To tak jakby zadac pytanie o tresci: mam 177 cm wzrostu, a srednia w PL to 178, czy bede mogl normalnie funkcjonowac w spoleczenstwie? Czy jest sie czym przejmowac gdy sie odbiega od sredniej? Sredni wzrost boksera wagi ciezkiej to ok 190 cm, Tyson mial ledwo 180, a boksowal najlepiej na swiecie. Uprzedzajac glupie komentarze, to jestem z tych powyzej sredniej, co nie znaczy, ze wielu ponizej nie jest lepszych w teklocki

Zmieniony przez - seba5700 w dniu 2006-08-05 19:52:37

Maciej_TBS
Naczelny koks
 Wysłana - 5 sierpień 2006 20:04      [zgłoszenie naruszenia]

klejcun ale twoje jest konto mysza19854 ??

bo ja pisałem konkrenie o tym użytkowniku i o jego wypowiedzi <yes>

Na ulicy szczerość do koleszki się liczy !!!

Ekspert -

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 5 sierpień 2006 20:19      [zgłoszenie naruszenia]

ale on mnie zacytowal

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Ekspert -

Madness666
 Wysłana - 5 sierpień 2006 20:20      [zgłoszenie naruszenia]

Myszka czy jakos tak zacytowal klejcuna.

pringles
 Wysłana - 5 sierpień 2006 21:09      [zgłoszenie naruszenia]

Kup sobie jakies tabletki na powiekszenie interesu. Efekt powinien starczyc na czas stosunku

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 24 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

PENIS-czy mam sie czego wstydzic?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

Warto przeczytać: naladowac bron | Zdrada wpisana w nature kobiety | Co powinno znajdować sie w dziale sex? | Sztuczna pochwa - sposób przygotowania :D | panny sie na mnie gapia- co robic???? | jak dziewczyny lubia zeby im wyznac uczucia swoje do niej?? | wpadka/szczescie sprawdzmy jak to bylo na insomnia.pl | Chwilowa zmiana płci;-) | konkretne podzespoły faceta, co was panie pociąga? | ZAZDROŚĆ, A RACZEJ JEJ TOTALNY BRAK | masturbacja | pęknięta guma / stosunek przerywany | Jakie objawy ciąży | Jak namówic kobiete na sperme w ustach? | Jak golić klate? | cytryna i cukier puder | spam miłość | heisen | electric retard | katarzyna śmiechowicz | netmins | halówki | yohambine | rozmowa kwalifikacyjna | bodygroom | jablczynska | pochwa | mandat pkp | prittle little liars | wbw | kocurek | valjean | tematy prezentacji multimedialnej | dania | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.