FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2920 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Polityka
PISowcy 
[powiadom znajomego]    
Autor "PISowcy"   

Seewy
 Wysłana - 22 lipiec 2006 18:25       

Przeniesiona przez LukRecJa z działu 'Prawo i Ekonomia'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

1. Nie będę premierem gdy mój brat będzie prezydentem
2. Nie usiądę przy jednym stole z kryminalistą
3. Nie zmienia się ordynacji wyborczej przed wyborami

jak to z waszymi klamstami jest?

Zmieniony przez - Seewy w dniu 2006-07-22 18:25:25

"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

xpander
 Wysłana - 22 lipiec 2006 19:42      [zgłoszenie naruszenia]

4. Obnizymy podatki
5. 3mln mieszkan
6. Odchudzanie panstwa i walka z biurokracja
7. Beda rzadzic prawdziwi fachowcy

Znawca -

kulisek
 Wysłana - 22 lipiec 2006 20:46      [zgłoszenie naruszenia]

Gnoje PiSowcy. Szkoda że tak wiele ludzi ma w dupie wybory, szczególnie studenci (to smutne że większość ma to w dupie, nienawidze takiej postawy). Gdyby oni poszli to wyborów gnoje nie wygraliby. (swoja droge jeszcze partia demokratyczne PO wziela troche glosow). Nie chcę żyć w państwe katolickim, autorytarnym, gdzie jest 1 gówniana prawda. Ja tego nie rozumiem. Zamiast iść w nowoczesność, żyć w różnorodnośći, gnoje się lustrują, świrują, ******lą od rzeczy zamiast wziać sie do roboty.
POwoli nie dzierże i coraz bardziej mnie to wszystko wkurza. Nie chce sie godzic na takich bucow. Kuzwa taka Estonia rozwija sie za***iscie, ma podatek liniowy i za***iscie zinformatyzowane spoleczestwo czemu nie idziemy w tym kierunku. NIe dzierze sytuacji jak w radiu maryja pieprzy PREMIER i gada o ******lach z tymi debilnymi sluchaczami. Nie dzierze jakie zacofanie panuje u tych bucow.
unioslem sie ale nie moge , po prostu nie moge
MAKE PEACE, NOT PiS
BETTER WAR THAN PiS
NIenawidze PiSu nienawidze..

INSOMNIA
 Wysłana - 22 lipiec 2006 22:22      [zgłoszenie naruszenia]

zmiana władzy wszystkiego nie załatwi, należy zmienic mentalnosc Polakow
kuzwa na kazdym kroku ciule szukaja glupkow, czy to w sklepie czy gdziekolwiek. PiS LPR Samoobrona no pieknie, partie w których skład wchodzą ludzie z wyrokami sadowymi, antysemici, ludzie bez wykształcenia.

Marian.B.
 Wysłana - 22 lipiec 2006 23:18      [zgłoszenie naruszenia]

To co napisałeś Seewy, to tylko kropla w morzu... Ja się boję czytać i oglądać wiadomości ostatnio!

Motherator (czyt. MADERFAKER), w "mieszanych..." i "Lidze..." na sfd.

quasar
 Wysłana - 23 lipiec 2006 14:57      [zgłoszenie naruszenia]

klamca
obrzydliwy klamca
kaczynski

why so serious?

Znawca -

kulisek
 Wysłana - 23 lipiec 2006 20:50      [zgłoszenie naruszenia]

Dzis ziomek byl w Radiu Maryja. Co za glut, sluchalem tego. Najgorsze jest to ze dzwonil 1 profesor (sic!) i wychwalal gnoi. Jesli juz tak to zaszlo to jest naprawde zle. Dlatego sila jest w nas. Musimy byc silni i miec wlasne zdanie !!!

quasar
 Wysłana - 23 lipiec 2006 22:33      [zgłoszenie naruszenia]

czy byl to moze pan L.K.
profesor prawa pracy ?

PS. czesto sluchasz radia, fajne hobby

Zmieniony przez - quasar w dniu 2006-07-23 22:35:11

why so serious?

Znawca -

kulisek
 Wysłana - 25 lipiec 2006 15:26      [zgłoszenie naruszenia]

Nie , to dzwonil profesor geologii czy cos takiego. Straszne, dziwie sie wulcom dziwie.

Jaronir
 Wysłana - 25 lipiec 2006 15:32      [zgłoszenie naruszenia]

Dlatego sila jest w nas.

Tia, siła.
Oni mają bodaj 4 satelity, Ty masz Insomnie

kulisek
 Wysłana - 25 lipiec 2006 15:41      [zgłoszenie naruszenia]

propaganda ich zwalczymy

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

PISowcy

Strony: 1 2 3 4 5 6

Warto przeczytać: idealny mix prezydencki:) | Mam do WSZYSTKICH jedno pytanie. | Cisza wyborcza w dziale:) | Jak z frekwencją? | Wieczór wyborczy na inso | Różnica między Komorowskim a Kaczyńskim, jak sądzicie? | JKM w sondażach przed wyborami | Prawdziwy lewacki model edukacji - Finlandia | Bronisław-Jarosław - 2 tura wyborów | SLD to nie postkomuniści, ale lewicowcy i w zasadzie PiS jest trochę lewicowy | Czy Polacy dorośli do Liberalizmu? | Debata 27.06.2010 | Wybory 2010- Mariusz Pudzianowski | Czym dla Ciebie jest ten konserwatyzm??? | Wyciek w Zatoce Meksykańskiej. BP na dno? reperkusje polityczne? | Dzisiejsza debata Jarosław Kaczyński-Bronisław Komorowski | jak poznac ze prezerwatywa pekla | Odwołując się do wybranych dzieł kultury, omów motyw diabła | perła | sesja | nowy testament | zasady likwidowania | inso wiA3ry | lekkoatletyka dla niepełnosprawnych | chinskiturysta | kokolino | koko | riko | violetta arlach | violetta arlak | Envire | nie dla osób | mayday | rafee | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.