FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2775 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | HYDEPARK
PIT a zmiana konta w banku 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "PIT a zmiana konta w banku"   

marcin-ek
 Wysłana - 29 kwiecień 2010 22:26        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Oddałem PITa , ale wcześniej zmieniłem numer konta w banku .
Czyli w US mają mój stary numer konta , co teraz ? bo nuie chce mi sięiść i ich informować ze zmieniłem nr konta . Czy w przypadku jak beda przelewali przelew do mnie i On nie dojdzie to wyślą mi jeszcze raz kase np. przekazem pocztowym ?

Ekspert -

adinos
 Wysłana - 29 kwiecień 2010 22:33      [zgłoszenie naruszenia]

nie bedzie im sie chciało

[http://www.typujemy.pl/forum/viewtopic.php?f=3&t=31085]

Specjalista -

marcin-ek
 Wysłana - 29 kwiecień 2010 22:41      [zgłoszenie naruszenia]

Ekspert -

skripi
 Wysłana - 29 kwiecień 2010 22:49      [zgłoszenie naruszenia]

>Dane objęte zgłoszeniem identyfikacyjnym są przechowywane w ewidencji podatników. Jeżeli którakolwiek informacja stanie się nieaktualna, należy dokonać zgłoszenia aktualizacyjnego - i przesłać do urzędu dane aktualne. Stanie sie tak np. przy zmianie miejsca zamieszkania, zmianie nazwiska, dowodu osobistego. Podatnik PIT ma obowiązek zgłosić zmianę danych w terminie 30 dni od daty zmiany.<

<Jeżeli podatnik nie dokonał zgłoszenia w terminie 30 dni od daty zmiany, powinien to zrobić najpóźniej wraz z zeznaniem rocznym, jeżeli chce uniknąć wezwania do zlożenia wyjaśnień w sprawie niezgodności danych pomiędzy zeznaniem rocznym a ewidencją podatników.>

Mam nadzieję że pomogło czyli przydałoby się żebyś złożył zgłoszenie aktualizacyjne NIP 3

marcin-ek
 Wysłana - 30 kwiecień 2010 09:02      [zgłoszenie naruszenia]

ale w tym co podałeś nie ma numeru knota bankowego .

Ekspert -

TurboBieda
 Wysłana - 30 kwiecień 2010 13:11       [zgłoszenie naruszenia]

Na picie jest gdzieś rubryka, gdzie podajesz nowy numer konta bankowego. Wiem, bo mi księgowała teraz go zmieniała. Która rubryka i pit, to nie powiem, bo się nie znam na tym.

Zmieniony przez - TurboBieda w dniu 2010-04-30 13:12:00

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

PIT a zmiana konta w banku

Warto przeczytać: Warto zagrac ! | Zarabianie w necie!! | Man of many faces - Człowiek o wielu twarzach | berlin zachodni berlin zachodni a raczej LONDON WSCHODNI | Chwale sie %-) | Extra super lol | konto powyzej 13 lat | Photoshop i krawędzie | SOCZEWKI | Słownik tłumaczące całe zdania szukam ! Będą sogi | Pilna sprawa SimLock z Noki do 15minut! | Alkohole i fenole. | stronka | zarabianie w internecie - jesli jesteś sceptyczny nie wchodź!!! | Umiesz ściągać?. Udowodnij!. | : - ( | hasz | haszysz | upskirt | nastolatka | poniósł mnie melanż | marina | dziewczyny wolne | kasia | słodki | muzyka do treningu | DOC | 2,5 Dimetoksy 4 chloroamfetamina | 4 aco dmt | nagie dziewczyny | dziewczyny | girl | 66procent | 66 procent | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.