FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 814 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
PKOBP-notowaia praw poboru 
[powiadom znajomego]    
Autor "PKOBP-notowaia praw poboru"   

kesal
 Wysłana - 6 październik 2009 20:07        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witam.pkobp wypuszcza na rynek akcje za 20.50 i można podobno kupić prawa naboru.ktoś może mi powiedziec jak to zrobić jesli mam emaklera w mbanku?czy sądzicie ze to się opłaca?

prezes85
 Wysłana - 6 październik 2009 20:35      [zgłoszenie naruszenia]

prawo poboru ksoztuje cos 2,70 zł
4 prawa poboru to mozliwosc zakupu jednej akcji za 20,5 zł
czyli akcja kosztuje 4 prawa poboru + 20,5 zł = 4x2,7zł+20,5 zł=10,8 + 20,5= 31,30 zł

akcje pko bp na gieldzie kosztuja aktualnie 31,30 zł

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

kesal
 Wysłana - 6 październik 2009 20:41       [zgłoszenie naruszenia]

dzieki wielkie.tak wiec kupie je normalnie

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

PKOBP-notowaia praw poboru

Warto przeczytać: Proszę o doradzenie mi w wyborze przyszłości | sytuacja w szkole co zrobić | pozyczka a dzialalnosc gospodarcza | 2 pytania natury prawnej | prawo pracy - pomocy !!! | zakaz wstępu dla pracownika... | samochód - przekazanie | Dozor Policij | Wypadek na budowie praktykantki | Picie alkoholu w samochodzie. | Zwolnienie lekarskie a inwentaryzacja | Pomocy... | kaucja | kara smierci we współczesnym świecie | wyrok a praca za granicą | dochód 515 zł :) co z rozliczeniem z US? | melodie | najpiękniejsze melodie | wsowl 2015 | zmywarka | pekniety zab | polskie cipki | zdjecia polek | kobietę | uderzyć kobiet | gniezno | koniec świata 2017 | skurviel | magda narożna | pod prysznicem | ciekawe jak ruchac z milosci | Prosta metoda jak skutecznie rzucic paleniei Kto z was rzucil palenie | biuro ochrony rządu | wakacje z mama 2 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.