FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6692 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Polityka
PLATFORMA JANUSZA KORWIN MIKKE 
[powiadom znajomego]    
Autor "PLATFORMA JANUSZA KORWIN MIKKE"   

puff1
 Wysłana - 12 wrzesień 2005 02:21       

Przeniesiona przez curf z działu 'Prawo i Ekonomia'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Jak wiemy pare miesiecy temu na potrzeby wyborow parlamentarnych 2005 powstal komitet wyborczy PLATFORMA JANUSZA KORWIN MIKKE, z ktorego list startuja rowniez czlonkowie UPR. Niestety, poparcie spoleczne dla PJKM jest niskie. Sprzyja temu miedzy innymi kompletna dyskryminacja mediow o ktorej niedawno wspomnial Helveron. Poniewaz z uwagi na niski budzet, PJKM nie jest w stanie przeprowadzic drogiej kampanii wyborczej, niewiele wskazuje na to by udalo jej sie dostac do parlamentu. Szanse daje jednak bardzo wysokie poparcie wsrod internautow. Z tego tez powodu chialbym zeby ten temat stal sie niejako forum dla wszystkich zwolennikow UPR i PJKM jak i dla tych nieprzekonanych. Moim celem jes namowienie was, do czynnego udzialu w kampanii PJKM do parlamentu. Z wlasnego otoczenia, studentow, wiem ze ludzie mlodzi chcieliby angazowac sie w akcje majace na celu poparcie waznych dla nich ideii. Problemem jest jedynie brak odpowieniej okazji i wlasciwej organizacji. Chcialbym by ten temat przelamal te bariere. Bysmy razem znajdowali pomysly na to jak wprowadzic PJKM do parlamentu. Poniewaz nie jestem czestym bywalcem insomnii, nie jestem pewny czy forum jest na tyle prezne by odzwierciedlilo ogromne poparcie dla PJKM, ktore obecne jest zarowno wsrod mlodziezy jak i wsrod internautow. Jesli nie moj pomysl pewnie wyda wam sie smieszny. Uwazam jednak ze warto sprobowac, dlatego wiec zachecam wszystkich do zabrania glosu. Na poczatek proponuje rowniez poparcie protestu o ktorym mowa na stronie [http://www.pjkm.pl]

lorass
 Wysłana - 13 wrzesień 2005 19:22      [zgłoszenie naruszenia]

Witam.Jestem w klasie maturalnej w lo i w tym roku mam WOS.W ramach lekcji zorganizowaliśmy prawybory.Programy poszczególnych partii zostały rozdane miedzy chętnych i "na następnej lekcji propaganda":).Po małej batalii z babą o WOSu(niezbyt wiedziała co to za partia)wybrałem PJKM.Prawie 100% klasy nie czaiło co to za wytwór(tylko kandydat był w miarę kojarzony:))Wyniki wyborów klasowych:

Tusk 39%(prezydenckie) PO 32%(parlament)
Kaczyński 21% PiS 25%
JANUSZ KORWIN-MIKKE 15% PJKM 3%(sic! Chyba ludzie nie skojarzyli)
Cimoszewicz 12% SLD 6%
Giertych 12% LPR 16%
Lepper 6% Samoobrona 15%
Borowski 3% SDPL 3%
Bochniarz,Kalinowski 0%(partia i kandydat)

Reszta kandydatów nie otrzymała głosów(typu Słomka,Bubel,Tyszko...)
Wyniki z zaokrągleniem.

Podejrzewam,że "lokomotywą napędową sukcesu wyborczego" było przedstawienie biografii JKM z uwzględnieniem licznych odsiadek za dzialalność opozycyjną(na tle rzekomo kryształowych kandydatów było to oryginalne),maturka w wieku 16 lat,znakomite wykształcenie(wskazałem ilość kierunków na UW,na których studiował),pokazanie programu wyborczego z założeniami nie wziętymi z kosmosu.Jednak prawdziwą furorę zrobił spot reklamowy(nawet kumplowi z MW sie podobało).

Trzeba próbowac na wszelkie sposoby i starać się zachęcić jak największą liczbę potencjalnych wyborców.Oby w wyborach parlamentarnych był osiągniety próg wyborczy(a może być ciekawie).

Powodzenia w kampanii(oficjalnej i nieoficjalnej)

Ronowicz
 Wysłana - 13 wrzesień 2005 19:59     
 Usunięta przez Ronowicz za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Wuja Alojz
 Wysłana - 14 wrzesień 2005 01:12      [zgłoszenie naruszenia]

Ciekawe, czy Korwin chociaż raz przeliczył bilans wpływów do budżetu państwa z podatków (a raczej ich braku). :)
Za odważny program, szczególne kontrowersje budzi we mnie jego spojrzenie na edukację.

POZDRAWIAM KAZIMIERZA GÓRSKIEGO HE HE HE

MR.MST
 Wysłana - 14 wrzesień 2005 23:17      [zgłoszenie naruszenia]

PJKM... cale szczecie,ze nie wejdzie do parmlamentu.Choc co prawda z kilkoma ich pomyslami sie zgadzam,to jednak z rownie wieloma juz nie.

VLAD.IV
 Wysłana - 15 wrzesień 2005 15:02      [zgłoszenie naruszenia]

Lubię JKM jako człowieka, podoba mi się masa jego poglądów, jak równiez radykalny sposób nazywania po imieniu idiotyzmów które inni politycy ubierają w oklepane frazesy... ale to nie jest czas dla niego... facet ma łeb na karku... ale niestety Polski nie stać na kolejne eksperymenty

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Helevorn
 Wysłana - 15 wrzesień 2005 16:54      [zgłoszenie naruszenia]

Korwin-Mikke nie wyklucza koalicji z POJanusz Korwin-Mikke uważa, że jego Platforma ma szanse, by osiągnąć dobry wynik w wyborach do parlamentu i stworzyć koalicję z Platformą Obywatelską. - Gdy znajdziemy się w Sejmie, możliwa będzie koalicja "Platforma plus Platforma", czyli koalicja z Platformą Obywatelską. Ale nie chcę na razie nic mówić - powiedział Korwin-Mikke we Wrocławiu.

Zrodlo: [http://www.rzeczpospolita.pl/News/1,80,11338.html#11338]

Smiesznie by bylo jakby zamiast koalicji POPIS byla koalicja PO-PJKM. Kaczynscy by sie zdziwili

Były moderator Polityki i Seksu

Ajkjaa
 Wysłana - 15 wrzesień 2005 17:57      [zgłoszenie naruszenia]

a co to ma do rzeczy czy on mowi z sensem czy nie jak i tak bedzie mial 0,001%.Popiepszy se raz na 4 lata przed wyborami i tyle go widac

Helevorn
 Wysłana - 15 wrzesień 2005 20:36      [zgłoszenie naruszenia]

No patrz, jakos w wyborach uzupelniajacych do Senatu we Wroclawiu mial nie 0, 00001 % czy nawet 1 % glosow ale 18 %.

Były moderator Polityki i Seksu

Wuja Alojz
 Wysłana - 15 wrzesień 2005 20:45      [zgłoszenie naruszenia]

Byłaby to sto razy lepsza koalicja niż z socjalistami z PiSu :)

POZDRAWIAM KAZIMIERZA GÓRSKIEGO HE HE HE

Fakxik
 Wysłana - 15 wrzesień 2005 21:30      [zgłoszenie naruszenia]

hahaha mow se co chcesz i tak nie wejdzie do sejmu

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 14 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

PLATFORMA JANUSZA KORWIN MIKKE

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Warto przeczytać: baza antyrakietowa-wybudowanie w Polsce | Udział wojsk Polskich w misjach w Iraku i Afganistanie | Rozliczenie rządów PiS. | spam polityczny/newsy/ciekawostki | Platforma Reformuje Media | JKM :) | Janusz Palikot - show czy coś więcej? | Wojna w Iranie | Co o tym sądzicie | Ankieta | Kryzys kościoła w Polsce. tak czy nie? | Pół roku rządu Donalda Tuska | Huntington zderzenie cywilizacji czy ktoś mi wyśle e-book? | piosenka patriotyczna | Temat pracy - jaki? | tw bolek | 2g test | anioł | zakochałem się | playboy 2007 aska | potęga intelektu | kamper | jak bede kabona | zmierch koksów | BOOS VODKA | najlepszy z tanich | czy poradzę sobie | mya diamond | śluz | razem w strone tęczy | jesteś nim | micha | misza | pomarancze | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.