FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 957 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
PLAY 
[powiadom znajomego]    
Autor "PLAY"   

Cheetos5
 Wysłana - 5 styczeń 2014 19:51        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Mam play fresh na kartę. Za każde doładowanie np. 30zł mam 30 dni na darmowowe rozmowy i smsy do PLAY + 30zł na wykorzystanie do innych sieci.

Sprawa wygląda tak: doładowałem za 30, ale skończyły mi się fundusze na koncie już teraz. Darmowe rozmowy i smsy mam do 27 stycznia. Teraz pytanie czy jak doładuję za 10zł to czas darmowych skróci mi się do 15 stycznia czy nie?

Zmieniony przez - Cheetos5 w dniu 2014-01-05 19:52:42

z zasady nie pije na trzezwo,
z reguły nie sypiam bezsennie...

Znawca -

Vidon
 Wysłana - 5 styczeń 2014 21:54      [zgłoszenie naruszenia]

Sry że się wtrącę, ile kosztuje pakiet internetowy 1GB w pley ?

INSOMNIA
 Wysłana - 5 styczeń 2014 22:40      [zgłoszenie naruszenia]

nie skróci sie

Cheetos5
 Wysłana - 6 styczeń 2014 00:09      [zgłoszenie naruszenia]

Jesteś pewien? Chodzi mi o to żebym miał po prostu te 10zł do innych sieci a te darmowe zostały jeszcze do tego 27.01

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 6 styczeń 2014 00:21      [zgłoszenie naruszenia]

jakoś od półtora roku mam abona,także dokładnie nie pamiętam,ale jak miałem na kartę,to chyba było tak,że jeśli faktycznie konto schodziło na 0.00 to się wyłączały wszystkie promocje,także dobrze było zostawić choćby te 0.01 na koncie i korzystać z rozmów i smsów z sieci.W każdym razie jeśli zostało ci cokolwiek na koncie i doładowałeś,to obowiązuje ten dłuższy darmowy pakiet.

Cheetos5
 Wysłana - 6 styczeń 2014 09:56       [zgłoszenie naruszenia]

Ja mam 0 zł ale darmowe rozmowy i smsy w PLAY mi zostały.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

PLAY

Warto przeczytać: problem z glosnikami 5.1 ! | programowanie - początek | Stare gry | mata do tanca tv na pc. jak? | test do rozwiązania | Sterowniki do karty muzycznej | PlayStation 3 a TV 32 LCD 50HZ | Kamerka internetowa - sterowniki | Wprowadź kod ograniczeń | Podłączenie dzwięku do tv | problem z komputerem, prosze pomozcie | Problem z siecią | Drukarka do użytku domowego | Zdalna zmiana ustawień telefonu SE W300i. | Dodatki do mozilli ff - jakich używacie? | deluxe ski jump 2.1 | tinder | seks z matką | odstawienie masturbacji | nowy użytkownik | nareszcie kurva | redbull i amfetamina | narkotyki w piwie | stand up | charlie sheen roast | subaru | serwis węgierski | wszystko dla cienie | motyw sądu i procesu | Sadhana | dziewczyna nerwy | nerwy dziewczyna | gralu | durex devil | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.