FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 676 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Języki Obce
POMOCY! 
[powiadom znajomego]    
Autor "POMOCY!"   

Time2Die
 Wysłana - 24 marzec 2008 23:47        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam mam do napisania któryś z tych tematów z niemieckiego:
1. Czy sport jest wazny w zyciu czlowieka.
2.Ja i moja przyjaciolka porownanie
3.Moj pobyt w niemczech
4.Ferie i plany na ferie
5.Nie podobalo mi sie w Anglii (list)

A że z niemieckiego jestem tępa strzała to proszę Was o pomoc. Zakres słów ok 150.
Mam do napisania 1 z 5 podanych także jeśli ktoś zdecyduje się pomóc to może sobie wybrać. Oczywiście SOG za ciężką pracę. Z góry dziękuje i pozdrawiam

Rodaczka
 Wysłana - 31 marzec 2008 14:44       [zgłoszenie naruszenia]

Napisz po polsku na temat,jaki chcesz,a ja Ci przetlumacze.Przeciez nikt nie moze za Ciebie wszystko pisać.Nie mam na to czasu,ale chetnie przetlumacze.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

POMOCY!

Warto przeczytać: pilna pomoc z wyrazem w j.angielskim | [NIEMIECKI] Kilka zdań do sprawdzenia | [ ang] list po angielsku | [niem]kilka zdań | NIEMIECKI -TŁUMACZENIE (przepis) | 2 ogłoszenia - na niemiecki | Mam do przetlumaczeni txt | Tłumaczenie ang | [niem} | [ang] Opis rodziny | Opis obrazka | [niem]bardzo prosze o pilne sprawdzenie!! | [ang] krótki list do poprawki:) | Mała pomoc [ANG] | [ang] list formalny do sprawdzenia:) | Prosba o przetłumaczenie na niemeicki - pilne! | wojskowa akadaemia techniczna | kopania | lidia kopania | friendzone | zdjecia lasek nago | kora playboy | nienormalny | fffffuuuuu | fajerwerki | matka syn | praca w cinema city | adwords | nago przed dzieckiem | kąpiel nago z dzieckiem | PZREOBIC ZMYWARKE NA WYPAZARKE | imprezowicze | wśród waszych znajomych | ręka wiersze erotyczne | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.