FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 623 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Języki Obce
POMOCY! 
[powiadom znajomego]    
Autor "POMOCY!"   

Time2Die
 Wysłana - 24 marzec 2008 23:47        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam mam do napisania któryś z tych tematów z niemieckiego:
1. Czy sport jest wazny w zyciu czlowieka.
2.Ja i moja przyjaciolka porownanie
3.Moj pobyt w niemczech
4.Ferie i plany na ferie
5.Nie podobalo mi sie w Anglii (list)

A że z niemieckiego jestem tępa strzała to proszę Was o pomoc. Zakres słów ok 150.
Mam do napisania 1 z 5 podanych także jeśli ktoś zdecyduje się pomóc to może sobie wybrać. Oczywiście SOG za ciężką pracę. Z góry dziękuje i pozdrawiam

Rodaczka
 Wysłana - 31 marzec 2008 14:44       [zgłoszenie naruszenia]

Napisz po polsku na temat,jaki chcesz,a ja Ci przetlumacze.Przeciez nikt nie moze za Ciebie wszystko pisać.Nie mam na to czasu,ale chetnie przetlumacze.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

POMOCY!

Warto przeczytać: Past Perfect - before | Jak brzmi moje imię??? | [ANG] Proszę o sprawdzenie | Past participle a Past simple?? POMOCY | [niemiecki] Dialog do przetlumaczenia | Translator polsko-francuski ? | Angielski roznica | [niemiecki] 8 krotkich zdanek | [niem] zadanie do sprawdzenia | Kilka zwrotów do przetłumaczenia na angielski | poprawnie napisany list??? z gory dzieki :) | {niem} 8zdan na jutro.Prosze o pomoc:( | Prosze o przetlumaczenie polecenia :) | [ANG] Sprawdzenie tlumaczenia, prosze o pomoc. | [ang] list z pol na ang poprosze | [ang] Used to, of, a, to, for | polkowic | porady prawne | modlitwa do szatana | Jak namówić dziewczynę do stosunku | zulu gula | fruit of the loom | showup podobne | on nie chce się kochać | bonus bgc | co to jest sog | jak odzyskac e meil i haslo do google | Co robic gdy ona potrzebuje czasu | pije krew krowy | stópki | lodówka | biżuteria dla faceta | e30 | Słowik | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.