FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 763 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Pasje i podróże - małe i duże
POMOCY !!!! 
[powiadom znajomego]    
Autor "POMOCY !!!!"   

szybka99
 Wysłana - 3 listopad 2010 14:04        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Wiem, ze wybralam złą kategorię. Ale mam wielki problem. Potrzebuje tytułu filmu, który kiedyś leciał w TV. Wiec fabuła była taka , ogołnie film o żydach. Był sobie pewiem młody koleś, który był hitlerowcem i gardził żydami, ale tak naprawde on sam był zydem. On z kumplami rabowali synagogi i je dewastowali. Kiedys ukradł torę z jednej synagogi. W domu czytal z niej i nauczyl czytac rozniez jakas tam jego laske. Pod koniec filmu on wyglaszal kazanie na ambonie( niewiem jak to sie nazywa w judaizmie) i powiadomil wszystkich wiernych ze w synagodze jest bomba i maja uciekac , on zostal sam w swiatyni i zmarl. I tak ... to w sumie po krótce taki film. Moze ktos pamieta tytul ??

Statek kosmiczny.

INSOMNIA
 Wysłana - 5 listopad 2010 23:14      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.filmweb.pl/Fanatyk]

i bez takich tematów tutaj, bo będzie ban ostrzegawczy.

perkoziak
 Wysłana - 10 listopad 2010 01:10       [zgłoszenie naruszenia]

(pomylka)

Zmieniony przez - perkoziak w dniu 2010-11-10 01:11:13

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

POMOCY !!!!

Warto przeczytać: Gry karciane | Wędkarstwo | a może cos takiego? | Gry bitewne | ELEKTRONIKA CIEKAWE STRTONY | Moja obsesja - webmastering | Rower i przyroda | Broń | 50 ! Bravo ! :-D | Koty | Fantasy art | HR Giger | (making) Music Is My Life | >P.T.A.S.Z.N.I.K.I< | HOROSKOPY,TAROT I INNE SPRAWY | moje hobby legwany:-) | eclipse | marynarka golf | kazaan | daniel litner | daniel | vimeo | szukające filmy | feminizm | dxm | modelka20 | seks randki | seks spotkania | x press | kfc | niekryty krytyk | wpadka | kuba snk | mokry podkoszulek | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.