FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 8099 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
POMOCY NIEDOŚWIADCZONEMU 
[powiadom znajomego]    
Autor "POMOCY NIEDOŚWIADCZONEMU"   

AnarchistA
 Wysłana - 22 wrzesień 2005 10:03      [zgłoszenie naruszenia]

arachno i co z tego że w wieku 15 lat wiedzialeś więcej na ten temat od współczesnej młodzierzy ?? ja w wieku 12 lat wiedziałem co to jest owulacja a jakoś seksu w tym wielku nieuprawiałem....teraz to wychodzi na to że dzieci robią dzieci ale jest jeden aspekt który można zaliczyć na plus, niedawno było głośno o tym że rodzi sie coraz mniej polaków i za kilkanaście lat może nas niebyć wcale, no a dzięki takim małoletnim gówniarzą troche ludzi przybędzie

I love bad bitches, that's my fuckin problem

nioonia
 Wysłana - 22 wrzesień 2005 12:08      [zgłoszenie naruszenia]

A kto to moze byl dla ciebie?? Maz ?? Kolega z ktorym uprawialas/uprawiasz seks!! Bo milosc w ustach malolatki nic nie znaczy i nie gadaj tu zadnych bzdur ze jestes o wiele bardziej rozwinieta. Masz 14 lat, zrobilas to zapewne jak bylas jeszcze mlodsza, jestes dzieckiem a w takim wieku to powinnas myslec o swojej przyszlosci a nie brac sie za to za co dzieci nie powinny!! Finito!!
masz racje, zrobilam to w wieku 12 lat bo kolega mi sie oswiadczyl i chcialam mu udowodnic milosc i w ogole zeby ze mna chodzil i nei zerwal jakbym nie chciala uprawiac seksu, wlasnei myslalam w tamtej chwili o przyszlosci bo on mowil ze sie pobierzemy...

nie no bez komentarza, moze spotkajmy sie w realu i wtedy ocenisz na jakim jestem poziomie ok? chyba ze sie boisz ze cie oskarza o pedofilstwo
nie wiem po co reaguje na takie zaczepki a sa one .. dziecinne?

Zmieniony przez - nioonia w dniu 2005-09-22 12:09:25

Znawca -

minner
SZPIEG
 Wysłana - 22 wrzesień 2005 12:39      [zgłoszenie naruszenia]

nioonia napisała "masz racje, zrobilam to w wieku 12 lat bo kolega mi sie oswiadczyl i chcialam mu udowodnic milosc i w ogole zeby ze mna chodzil i nei zerwal jakbym nie chciala uprawiac seksu, wlasnei myslalam w tamtej chwili o przyszlosci bo on mowil ze sie pobierzemy..."

w tym momencie leże i kwicze ....

dziecko to dla Ciebie sex jest dowodem miłości ???? Jakby Cie kochal to by wytrzymał pare lat bez seksu, a tak wogole jak Ty to zrobiłas w wieku 12 lat to tym powinna zajac sie policja i prokurator, jestem ciekaw ile lat mial ten Twoj chlopak, ale rozumu to on nie mial napewno.....

dzieciarnia wezcie sie za nauke a nie za piep***** , na wszystko jest czas, uczyć sie dzieciaki a nie pozniej mamy w polsce 2 miliony bezprobotnych matołów !!!!!!!!!!!!

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Ekspert -

fredens
 Wysłana - 22 wrzesień 2005 13:15      [zgłoszenie naruszenia]

minner, ale nioonia to chyba w przenośni napisała, przynajmniej ja bym to tak odebrał...

A co do tematu to ja mam już całe 16 i jakoś mi sie nie spieszy

Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.!;)

Specjalista -

siłacz321
 Wysłana - 22 wrzesień 2005 14:28      [zgłoszenie naruszenia]

dzieki dzieki raptor10. a co do innych:
1. to nie jest zadna ******lona prowokacja, tylko porada
2. nie zycze sobie abyscie mnie wyzywali od gowniarzy(chociaz macie zapewnie 2 lata wiecej )
3. ja uwazam ze sex jest dla wszystkich. rozni ludzie, rozne organizmy. jedni sie szybciej rozwijaja emocjonalnie, a drudzy nie. nawet 13/14 latek moze miec b.duze napiecie, i sie nie dziwie ze musi je wyladowac.

Altek
 Wysłana - 22 wrzesień 2005 14:40      [zgłoszenie naruszenia]

No wlasnie, osoby mniej wiecej w wieku 14 lat sa najbardziej pobudliwi, ale co nie znaczy ze dorosly do tego zeby walic sie po katach. Mimo wszystko uwazam ze jestes jeszcze za mlody i nieodpowiedzialny zeby brac sie za to za co jest jeszcze za wczesnie!! Niedlugo 10 latek bedzie gadal ze ma do tego prawo, jest bardziej rozwiniety niz reszta i musi wyladowac swoje napiecie. Zreszta znam przypadek 11 latki, ale dla niej to chleb powszedni, ma bogatych rodzicow, a ona sie rypie na lewo i prawo :P

minner
SZPIEG
 Wysłana - 22 wrzesień 2005 14:45      [zgłoszenie naruszenia]

oho nasz dzielny 15latek siłacz (buhaj rozpłodnik) napisał posta , czas : po godz 14. PEWNIE WROCIL ZE SZKOLY !!!!

nie no nie ma co, niech sobie robia co chca, bo im bardziej sie mlodym zabrania tym bardziej oni w to brna... wiesz czego Ci zycze gosciu, zebys zaliczył wpadke , to by Cie zycie nauczylo pokory !!!!

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Ekspert -

evernever
 Wysłana - 22 wrzesień 2005 15:22      [zgłoszenie naruszenia]

pamietam silacza z sfd jak sie o koks pytal

Szukam pracy w UK / Irlandi...

Specjalista -

condik
 Wysłana - 22 wrzesień 2005 16:00      [zgłoszenie naruszenia]

tak wlasnie myslalem - WSZYSTKIEMU JEST WINNE "NAPIECIE" !!!

- "... i sie nie dziwie ze musi je wyladowac."
-pozostawiam to bez komentarza -

-ps. swoimi textami udowadniasz niedojrzalosc - i nie zlosc sie ze pisza o tobie "gowniarz". Moze i wygladasz jak "dorosly" ...tyle ze co z tego...

co czyni mnie innym od Was wszystkich ?

nioonia
 Wysłana - 22 wrzesień 2005 16:08      [zgłoszenie naruszenia]

minner to ja leze i kwicze ze wziales moje slowa na powaznie buahahah nie no spoko
nie wiem ale serio nie zauwazyles tej ironii ktora byla odpowiedzia na te ataki na moja osobe?

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

POMOCY NIEDOŚWIADCZONEMU

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10