FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 8099 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
POMOCY NIEDOŚWIADCZONEMU 
[powiadom znajomego]    
Autor "POMOCY NIEDOŚWIADCZONEMU"   

minner
SZPIEG
 Wysłana - 22 wrzesień 2005 16:20      [zgłoszenie naruszenia]

nagraj cyfrakiem nioonia jak leżysz i kwiczysz, potem wrzuć na jakis servek myśle ze wiele osób z forum by to chetnie obejrzalo ....

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Ekspert -

nioonia
 Wysłana - 22 wrzesień 2005 16:25      [zgłoszenie naruszenia]

nawzajem
ty tak z gory do wszystkich jestes tak nastawiony negatywnie? wspolczuje moze chcesz o tym porozmawiac?

Znawca -

minner
SZPIEG
 Wysłana - 22 wrzesień 2005 16:32      [zgłoszenie naruszenia]

nioonie ogolnie jestem wesoly i pozytywny w stosunku do ludzi , ale wkurza mnie gdy widze na miescie 16tki pchajace "taczki" z dziecmi.... akurat w przypadku dzieciakow 15,16,17 letnich spieszacych die do sexu jestem na NIE , bo zamiast "majstrowac" ze soba powinni sie uczyc w domu, zeby nie zostac wyrzutkami spoleczenstwa....

ps. Polska jest w czolowce krajow z ktorych kobiety obsluguja pol europy w tzw. domach publicznych, lub poprstu burdelach. Odpowiedz sobie sama z czego to sie bierze ......

koniec mojej wypowiedzi

INSOMNIA 2013

Ekspert -

nioonia
 Wysłana - 22 wrzesień 2005 16:47      [zgłoszenie naruszenia]

nioonie ogolnie jestem wesoly i pozytywny w stosunku do ludzi , ale wkurza mnie gdy widze na miescie 16tki pchajace "taczki" z dziecmi.... akurat w przypadku dzieciakow 15,16,17 letnich spieszacych die do sexu jestem na NIE , bo zamiast "majstrowac" ze soba powinni sie uczyc w domu, zeby nie zostac wyrzutkami spoleczenstwa....
minner ja tez patrzac z perspektywy czasu i nie tylko jestem na nie jak ktos w takim wieku chce uprawiac seks, ale powiedz co na to poradze skoro to sie JUZ stalo? nie odwroce tego nawet jakbym bardziej chciala...
a wiesz co ja zauwazylam wsrod neiktorych dziewczyn w mojej szkole? ze to wlasnie te ktore maja dobre wyniki w nauce sa w samorzaach itd sa wyrzutkami spoleczenstwa chociaz ogolnie stwarzaja pozory, nie rozumiem Cie skoro mnie ledwo znasz i to jeszcze przez internet () wypowiadasz sie o mnie?

Znawca -

Jejek
 Wysłana - 22 wrzesień 2005 16:51      [zgłoszenie naruszenia]

nioonia czemu w każdym poście próbujesz udowodnić, jaka to Ty jesteś dojrzała fizycznie? Może fizycznie i tak - nie wiem, nie widziałem, ale psychicznie, wnioskując po Twoich wypowiedziach raczej nie...

Zmieniony przez - Jejek w dniu 2005-09-22 16:53:40

Altek
 Wysłana - 22 wrzesień 2005 17:01      [zgłoszenie naruszenia]

Dokladnie, teraz sie tlumaczysz jak jest po wszystkim?? Polak madry po szkodzie, niczym sie nie roznisz od tych malolatek!! Dalas ciala i tyle:P

siłacz321
 Wysłana - 22 wrzesień 2005 17:06      [zgłoszenie naruszenia]

tak to jam z sfd. wtedy sie pytalem o kox i go wzielem. zaliczylem se cykl i nic. wszystko wporzo. a nie jak ******lili, ze efekty uboczne. nic mi nie jest a masa i sila zarombiste. wiec spokojnie
a tak naprawde to kto mi kaze sie bawic "przednia czescia"?
wejde sobie na anal i oral, i to mozna bez prezerwatywy, bez antykoncepcji i kozak

minner
SZPIEG
 Wysłana - 22 wrzesień 2005 17:14      [zgłoszenie naruszenia]

a nie powiedzieli Ci siłaczu ze efekty uboczne moga sie pojawic po pewnym czasie (np. za 2 lata Cie watroba zacznie bolec, albo juz Ci nie bedzie stawal) , szkoda mi Ci kolego....

nioonia czy ja w ktoryms z postow napisalem ze chodzi o Ciebie ze sie tak bardzo tlumaczysz?? Ja caly czas pisze tu w odniesieniu do siłacza i ogolo, ale nie do Ciebie....

jedynie moglabys to kwiczenie nagrac, naprawde bylby pewnie swietny material...

INSOMNIA 2013

Ekspert -

prezes85
 Wysłana - 22 wrzesień 2005 17:17      [zgłoszenie naruszenia]

Kozak... gratuluje twoim rodzicą takiego... (tu wsaw sobie dowolne negatywne określenie niedorozwiniętego gówniarza). Wkońcu to twoje życie. To że jesteś popi****lony każdy wie. Niewiem po co to jeszcze udowadniasz tutaj. Szkoda mi tylko tej dziewczyny.

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

Specjalista -

siłacz321
 Wysłana - 22 wrzesień 2005 17:30      [zgłoszenie naruszenia]

taaak tak oczywiscie wasze drwiny musze znosic . a co do sterdyow, winstrol w iniekcji jest malo szkodliwy. tera ide do liceum na biol-chem. kiedys bede farmaceuta lub lekarzem, to sobie ***ne takiego cykla ze glowa boli. wszystko zaplanuje trening, diete, suple i odzywki i sterdyy. bede sobie to stosowal a jednoczesnie robil proby watrobowe i badanie organizmu. wszystko bedzie pod kontrola bo bede wiedzial jak!///a co do sexu, to naprawde nie wiem o co wam chodzi?/ja akurat jestem tym co w 15 latach ma b.duzze pobudzenie hormonalne

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

POMOCY NIEDOŚWIADCZONEMU

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10