FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 8099 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
POMOCY NIEDOŚWIADCZONEMU 
[powiadom znajomego]    
Autor "POMOCY NIEDOŚWIADCZONEMU"   

nioonia
 Wysłana - 23 wrzesień 2005 13:04      [zgłoszenie naruszenia]

condik
nie bede myslec jaka bylam glupia, bo nie jestem glupia a to ze troszke dojrzeje to inna sprawa... ale wlasnie, sam powiedziales - kazdy przez to przechodzil, to dlaczego niektorzy nie potrafia uszanowac innych tych mlodszych
niektore moje kolezanki nie maja innego tematu niz chlopacy, co ktory powiedzial kto z kim chodzi kto sie komu podoba wiesz ja nie mysle w ten sposob bo to jest dopiero dziecinne i niedojrzale a to ze palne czasem cos glupiego to chyba normalne z reszta kazdy ma swoje zdanie czasem dobre czasem nie...
z reszta bez sensu jest juz ta rozmowa wiec skonczmy...

Znawca -

condik
 Wysłana - 23 wrzesień 2005 20:01      [zgłoszenie naruszenia]

i wlasnie dlatego nieraz trzeba sluchac sie starszych - !!!

sam nie wierze w to co napisalem -
smutna prawda ...

co czyni mnie innym od Was wszystkich ?

Zzz....
 Wysłana - 23 wrzesień 2005 20:43      [zgłoszenie naruszenia]

minner ja tez patrzac z perspektywy czasu i nie tylko jestem na nie jak ktos w takim wieku chce uprawiac seks, ale powiedz co na to poradze skoro to sie JUZ stalo? nie odwroce tego nawet jakbym bardziej chciala...
a wiesz co ja zauwazylam wsrod neiktorych dziewczyn w mojej szkole? ze to wlasnie te ktore maja dobre wyniki w nauce sa w samorzaach itd sa wyrzutkami spoleczenstwa chociaz ogolnie stwarzaja pozory, nie rozumiem Cie skoro mnie ledwo znasz i to jeszcze przez internet () wypowiadasz sie o mnie?

To powinien byc post roku.
nioonia ty młocie. IQ 30. minner dobrze napisał, a Ty to przekręciłaś na swoje. Nie wiem czy dlatego, że nie zrozumiałaś czy dlatego bo chciałas. Obstawiałbym za tym pierwszym. Nie chce mi się bawić w "przedszkolankę" i nie będę tłumaczył. Jak minnerowi się będzie chciało to napisze.

Znawca -

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 24 wrzesień 2005 08:34      [zgłoszenie naruszenia]

co za temat

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -

Kesso
 Wysłana - 25 wrzesień 2005 21:10      [zgłoszenie naruszenia]

red78 to źle zakładasz, śmieszny sam jesteś...
18 lat to było kilka lat temu...
nie gadaj że 14 lat to jest za***isty wiek na seks, widzac to jaka on ma wiedze o seksie mowisz ze nie mam racji?

lala...18
 Wysłana - 26 wrzesień 2005 17:31      [zgłoszenie naruszenia]

kochani ja pytaniez innej beczki bo juz nie szukalam tego temtu tulko aby szybciel bo sim boje bardzo otz kochalam sie ze swoim chlopakim kilka dni przed miesiaczka i niestety traf chcial ze nas ponioslo i skonczylo sie nie na zewnatrz ale w srodku :( boje sie ze moglam wpasc ale w sumie przed miesiaczka sa dni nie plodne ciocia zaczela mi sie kilka dni temu no ale slyszlama wiele przypadkow takich ze zdarza sie ze jak sie zajdzie w ciaze to mozna miec do 4 miecha miesiaczke jejuu co mam robicc????

rafee
 Wysłana - 26 wrzesień 2005 17:43      [zgłoszenie naruszenia]

lala18: Raczej nic ci nie bedzie, ale najlepiej zrob test ciazowy

Zmieniony przez - rafee w dniu 2005-09-26 17:45:28

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

YouCek
BATON
 Wysłana - 26 wrzesień 2005 17:55      [zgłoszenie naruszenia]

Dzieci do książek a nie płodzić kolejnie niewyedukowane dzieci.
Nieługo to 10'latki będą sie bzykać na ławkach w parku i przyjęte to pewnie zostanie za zank nowych czasów.

DON'T HIT KIDS !!

No, seriously, they have guns now.

Perełcia
 Wysłana - 27 wrzesień 2005 04:39      [zgłoszenie naruszenia]

Gow****e do lekcji!! Do szkoły zapier****ć a nie się pie****ć po kątach z koleżankami!!! Patrzcie no czego mu się zachciało!!! Ja nie mogę!!! Nic dziwnego że potem dzieci rodza dzieci i potem ktoś noworodki na śmietnikach znajduje!!!Jak tak można???Jesteś kompletnie nieodpowiedzialny!!!Albo potem są aborcje a glupie dziewuchy rozpaczają że sobie życie zmarnowały!!!Małe głupie ku**wki!!! Już widać na kogo takie w przyszłości wyrosną! Bo im się nowych doświadczeń zachciało i wrażeń!Ja nie mam słów na taka głupote!!! Trzeba byc kompletnie poj*****m!!!A skoro masz 15 lat to takie forum nie jest dla Ciebie dziecko!Weź się lepiej za nauke a nie za pie******e koleżanek!!!

jozkes1987
 Wysłana - 27 wrzesień 2005 08:19      [zgłoszenie naruszenia]

Wiecie co niech moderator usunie ten temat bo aż mnie z głupoty skręca dosłownie. Ludzie dobrze tłumacza a tu jedna z drugim swoje jakby niewiadomo jak byli dojrzali. Wow koksy wziołes naprawde?? ojoj oby Ci sie we łbie popier***ilo od tego bo głupi jesteś takim ludziom wartow ryć bo inaczej nie można przetłumaczyć do głupiego łba ale głupota nie boli.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

POMOCY NIEDOŚWIADCZONEMU

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10