FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 8099 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
POMOCY NIEDOŚWIADCZONEMU 
[powiadom znajomego]    
Autor "POMOCY NIEDOŚWIADCZONEMU"   

evernever
 Wysłana - 27 wrzesień 2005 08:44      [zgłoszenie naruszenia]

mhm

ogólnie caly temat to wielkie....

lol

Szukam pracy w UK / Irlandi...

Specjalista -

funkadelic
 Wysłana - 27 wrzesień 2005 11:01      [zgłoszenie naruszenia]

tera ide do liceum na biol-chem. kiedys bede farmaceuta lub lekarzem, to sobie ***ne takiego cykla ze glowa boli. wszystko zaplanuje trening, diete, suple i odzywki i sterdyy. bede sobie to stosowal a jednoczesnie robil proby watrobowe i badanie organizmu.
Dla mnie to jest post roku,przyszły lekarz ktorego priorytetem bedzie wpier***anie koksów.Pewnie jak to pisał to sobie zjechał z dwa razy na recznym,w koncu jak sam mówi: nawet 13/14 latek moze miec b.duze napiecie, i sie nie dziwie ze musi je wyladowac

Znawca -

evernever
 Wysłana - 27 wrzesień 2005 14:20      [zgłoszenie naruszenia]

szczerze to nie jest glupi pomysl. ale debilne jest zaczynanie w takim wieku od koksów a potem jechanie na suplach, to tak jak sie uczyc jezdzic ferrari a potem jak sie bedzie miec prawko jezdzic fiatem.

sam bym z checią zostal lekarzem i koksil na serio, raz ze ma sie kase, dwa ze ma sie dostęp do orginalnych koksów, trzy lekarz napewno ma wiekszą wiedze na temat organizmu człowieka niz normalni ludzie.

Specjalista -

Maciej_TBS
Naczelny koks
 Wysłana - 27 wrzesień 2005 14:55      [zgłoszenie naruszenia]

Nioonia - Nie będziesz rozumiała o co nam chodzi do puki nie dorośniesz, taka jest prawda i koniec kropka

Zzz..... Nie wyzywaj ludzi, których nie znasz. I odpowiedz mi w końcu ile ty masz lat ??, bo nigdy mi nie odpowiedziałeś, a pytam Cię już chyba setny raz Pytam Ciebie o wiek bo już kilkukrotnie radzisz komuś i opowiadasz o takich rzeczach, które widać, że do ciebie nie pasują
Juz nie mówie o nagminnym wyśmiewaniu się z wieku userów

Siłacz - sproawa sterydów w Twoim wieku wygląda tak, że narazie jest wszystko ładnie pięknie a zobaczysz za kilka lat. Po ilu latach od rozpoczęcia treningów zabrałeś się za sterydy ??? Bo coś mi się wydaje, że chyba od razu. Do mnie też chodzą takie "koksiki", które próbują podgrywać kozaków i im tak to wychodzi, że po paru miechach znowu staja sie takimi samymi szczurami, jakimi byli a tylko zostaje pustka w kieszeni i w organizmie. Piszesz, że WZIEŁEŚ SE winstrol tak ??? sam, winstrol ??? bez niczego ?? jeżeli tak dalej będziesz miał mądre cykle to życzę powodzenia A co do Twoich podbojów łóżkowych to kolejny lol, zobaczysz za parę lat jak sobie pomyślisz, jaki ty "mądry byłeś". Jeszcze fajniej mają dziewczyny w twoim wieku bo te też chcą być extra na topie i również walą sie aż miło i później za kilka lat mówią o takiej "ty chodź ją weźmiemy na impreze to będzie co poruchać" A i jeszcze piszesz, że musisz się gdzies wyłądować ?? To Ci powiem tak ja w Twoim wieku (mniej więcej) zaczynalem treningi i to wlaśnie w tych latach masz najlepsze przyrosty. No, ale jak ty sobie wolisz walnąć winstrol i reszte energii poświęcić na zapinanie panienek to

Mialem nic nie pisać w tym temacie, ale mam nadzieje, że przeczytają to sobie wszystkie małolaty i pomyślą przed pierwszym razem zarówno na siłowni jak i w łóżku.

Na ulicy szczerość do koleszki się liczy !!!

Ekspert -

evernever
 Wysłana - 27 wrzesień 2005 15:14      [zgłoszenie naruszenia]

przeciez winko jest najlepszym koksem i nic nie trzeba do niego brac

po nim idzie i masa i sila i rzezba i sprytnosc i szybkosc

nawet sexapil

Specjalista -

Maciej_TBS
Naczelny koks
 Wysłana - 27 wrzesień 2005 15:21      [zgłoszenie naruszenia]

.

Ekspert -

jozkes1987
 Wysłana - 27 wrzesień 2005 16:06      [zgłoszenie naruszenia]

No winko dobre wiesz powiem Ci gówniarzu jeszcze jedno kup sobie do tego metę lub teścia bez clomidu i innych osłonówek mowię Ci cool

evernever
 Wysłana - 27 wrzesień 2005 16:45      [zgłoszenie naruszenia]

eeee tam przeciez takie cos biorą przedszkolaki, chcesz prawdziwego hardcora to kup anapol i wal 3 tabsy na dzien

Specjalista -

Zzz....
 Wysłana - 27 wrzesień 2005 18:23      [zgłoszenie naruszenia]

Tak seks do mnie nie pasuje z kilku powodów:

- Dotychczas moją jedyną partnerką była ręka,
- mam 12 lat
- nie wychodzę z domu, nie znam nikogo w real.

Ty sie mnie kiedys o wiek pytałeś ?!
Nie prześmiewam innych uzytkowników. Po prostu niektórzy posiadają taką wiedzę elementarną i zdolności dedukcji, że klawiatura sama się rwie do pisania. Niekiedy muszę ją nawet powstrzymywac bo większość moich wypowiedzi została by usunięta.

Znawca -

Maciej_TBS
Naczelny koks
 Wysłana - 27 wrzesień 2005 18:24      [zgłoszenie naruszenia]

<yes>

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

POMOCY NIEDOŚWIADCZONEMU

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10