FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5148 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Grafika i Fotografia
PRO100 - Jak dorysować scianę 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "PRO100 - Jak dorysować scianę"   

metodman
 Wysłana - 25 wrzesień 2009 07:56        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Chciał bym się dowiedzieć jak w programie Pro100 dorysowywać/dodawać ściany bo sam nie mogę znaleźć takiej opcji...Pomoże ktoś?

Myśle ze z wasza pomocą stane sie wielki.

...FAR...
WIRAŻ
 Wysłana - 25 wrzesień 2009 15:49      [zgłoszenie naruszenia]

Tak samo jak reszte scian...jesli nie Ty to robiles to skopiuj sciane i zmien jej wymiar [kopia razy 2, plus "grzbiet" jak w ksiazce ] jak od podstaw nie pamietam...nie mam programu przed oczami, ale wiekszosc problemow rozwiazuje prawy klawisz myszy, lub pasek u gory i czytanie ze zrozumieniem.

Zmieniony przez - ...FAR... w dniu 2009-09-25 15:49:46

Znawca -

metodman
 Wysłana - 27 wrzesień 2009 11:07      [zgłoszenie naruszenia]

Ale jak klikam na którąkolwiek ścianę to nic nie zaznacza...prawym tez nic za bardzo zrobic nie mozna

Erbi
 Wysłana - 27 wrzesień 2009 14:35      [zgłoszenie naruszenia]

Łatwiej zamiast sciany wstawic jakas plyte o okrelonym wymiarze, wyjdzie na to samo.

Penta Kill!

metodman
 Wysłana - 28 wrzesień 2009 09:04       [zgłoszenie naruszenia]

No własnie zamist sciany wstawilem obiekt rozciagnelem go wyszlo takie cos wlasnie jak sciana to mi wystarczy.Jeszcze raz Dzięki za odpowiedzi.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

PRO100 - Jak dorysować scianę

Warto przeczytać: młody ... co ze mnie wyrośnie ...:P | Heh moje foto;) | zdjecia z wycieczek itp | Pablodx czyli ja :-) | LUCYAN | KONKURS - CENNE NAGRODY DO WYGRANIA | Moze czas na odwazniejsze zdjecia? | PEPONENT | NASZE PLUSZAKI :) | G i jego foty... czy jakos tak :P | słyszałem..ktoś mi tam mówił..taki MIX... | norez , taki tam koleś.. | Weekend | :):)Nowa | pokażcie Swoje oko ;) | Moje kotki | joan jett | mercedes w126 sec | ogloszenia samochodow z niemiev | exterme14 | amadeusz | amadeus | petite video xxx | laski fb | Zamroczony | perfumy do | rdza | rdze | przerwa w związku | antc1pizm | antyc1pizm | tribulon | Mirage | Kulesze | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.