FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2084 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
PROBLEM!-POMOCY! 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "PROBLEM!-POMOCY!"   

Klose
 Wysłana - 4 czerwiec 2006 14:22        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam
Mam duży problem wczoraj postanowiliśmy zrobić to pierwszy raz z Dziewczyną.Jest to Mój i Jej pierwszy raz.Na początku wszystko ok,gra wstępna,igraszki-Minetka,Lodzik.Wszystko OK.Ale jak założyłem prezerwatywe to Mój penis zaczął opadać,nie miał już pełnej erekcji!!Nic nie mogłem zrobić,próbowaliśmy z Dziewczyną ale członka sie nie dało wporwadzić ponieważ nie był całkowicie sztywny!!BŁAGAM Pomóżcie.Nie wiem czy ze Mną jest coś nie tak czy co??Macie jakieś Rady??Prosze o Pomoc!!!Bo zwariuje ,nie chce zawieść dziewczyny.Bardzo Ją kocham ,Ona Mnie też,Jesteśmy ponad pół roku ze Sobą.

PS : Używałem Durex Extra Safe.Nie wiem może zmiana prezerwatyw na inne pomoże coś?/ Błagam pomóżcie

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 4 czerwiec 2006 14:25      [zgłoszenie naruszenia]

Stres związany z pierwszym razem. Po prostu się denerwujesz a to negatywnie wpływa na erekcję.Musicie na spokojnie spróbować jeszcze raz. Na pewnoe sie uda
Niektórzy mężczyźni nie tolerują też prezerwatyw, wtedy pomoże jak dziewczyna zacznie brać tabletki anty.

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

Klose
 Wysłana - 4 czerwiec 2006 14:28      [zgłoszenie naruszenia]

Dzięki Bardzo,już się nie Martwie tak,też tak Myśle ze Prezerwatywy nie działają na Mnie dobrze,popróbujemy jeszcze na spokojnie a jak nie da rady.To wtedy bez.

PS: Dziewczyna bierze od kilku dni,wiec za pare dni bez spróbujemy

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 4 czerwiec 2006 14:31      [zgłoszenie naruszenia]

Jeżeli zaczęła brać pierwszego dnia okresu, to nie stresujcie się gumkami tyko bezbo działają od pierwszego dnia

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

INSOMNIA
 Wysłana - 4 czerwiec 2006 14:49      [zgłoszenie naruszenia]

pewnie stres. a reszta j/w

Klose
 Wysłana - 4 czerwiec 2006 15:53      [zgłoszenie naruszenia]

No mam nadzieje.Że przestane się stresować.Ma ktoś jakieś rady? Dziex

Andrzeju
 Wysłana - 4 czerwiec 2006 16:06      [zgłoszenie naruszenia]

Temat pewno ktoś zamknie, bo już było w chvj takich tematów.

Do autora:
Nie przejmuj się, bo nie masz czym. Nie każdy od razu jest mega yebaką i rucha jak Rocco... Wszystko przyjdzie z czasem. Też tak miałem na początku, ale to przez stres, zbyt dużą chęć wykazania się...
Ważne, aby twoja partnerka była wyrozumiała... Do tego trzeba czasu, cieprliwości spokoju i kolejnych prób, a na pewno bedzie dobrze i ptok będzie stał jak sosna.
Spróbój bez gumy jak bieże tabletki, walnij jakieś wino/piwo przed dla rozluźnienia, tylko nie za dużo i przede wszystkim spokój i jak najmniej stresu

INSOMNIA
 Wysłana - 4 czerwiec 2006 16:07      [zgłoszenie naruszenia]

moze na początku pocwicz zakladanie gumek itp. bez dziewczyny? lalka np
P.S mówie poważnie

Wodzu10
 Wysłana - 4 czerwiec 2006 16:17      [zgłoszenie naruszenia]

Po co Ci gumki, jak dziewczyna bierze tabletki? Dawajcie bez i nie bójcie się. Dodatkowa pauza przed założeniem robi swoje i byc może to też przyczyna, że nie chce stać.

Znawca -

xian1986
 Wysłana - 4 czerwiec 2006 16:27      [zgłoszenie naruszenia]

moze zadlugo sie zabawialiscie ja raz mialem motyw ze sie przeciagala gra wstepna i jak mi padl to ze 20 min czekalem az stanie hahahahah

Gacu116
 Wysłana - 4 czerwiec 2006 16:36      [zgłoszenie naruszenia]

według mnie dla kobiety chyba lepiej jest pierwszy raz przezyć kiedy partner jest w kapturku,zawsze jakoś tak bardziej ślisko jest niż bez ,a kobiete trzeba powoli i stopniowo do tej częsci zycia wprowadzac .Pozdro

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

PROBLEM!-POMOCY!

Strony: 1 2