FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1290 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
PROBLEMY NA POCZCIE ZGINĘŁA KASA 
[powiadom znajomego]    
Autor "PROBLEMY NA POCZCIE ZGINĘŁA KASA"   

dominus545
 Wysłana - 31 maj 2010 18:26        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam. Proszę o pomoc. Jest taka sprawa. Chciałem kupić coś od gościa poza allegro. Ugadałem się z nim wszystko ok wysłałem kasę 28 kwietnia i on mi mówi że do niego kasa nie doszła ;/ ! Po 14 dniach poszedłem na pocztę i złożyłem reklamacje. Teraz czekam już 2 tydzień i nic. Co teraz? Kasa ma wrócić do mnie czy ma być przesłana do niego. Do tej pory nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Pomóżcie co mogę zrobić?

pyskatyALI
 Wysłana - 31 maj 2010 18:50      [zgłoszenie naruszenia]

koleś ciula, że nie dostał kasy
paczki znikają, ale żeby kasa to nie słyszałem.

Zmieniony przez - pyskatyALI w dniu 2010-05-31 18:50:44

dominus545
 Wysłana - 31 maj 2010 18:57      [zgłoszenie naruszenia]

No właśnie nawet baba mi w okienku mówiła że pierwszy raz się takie coś zdarzyło ale teoretycznie na co ja mam teraz czekać i ile to może trwać?

Sizzla
 Wysłana - 31 maj 2010 19:00      [zgłoszenie naruszenia]

złożyłeś reklamacje i pytasz się czy kasa ma wrócic do Ciebie, czy pojdzie od niego? przecież na reklamacji zaznaczasz czy mają ponownie przelać pieniądze, czy Ci zwrócić.

Najki noś luźno, wtedy relaks stóp jest.
Kiedy nosze stare buty czuje komfort na nogach, to tak jakbym dostał numer lotto od Boga.

pyskatyALI
 Wysłana - 31 maj 2010 19:04      [zgłoszenie naruszenia]

A dostałeś jakiś druczek, że złożyłeś reklamację? Jeśli posiadasz taki to bujnij się na pocztę i spytaj co i jak. Teoretycznie reklamacja jest uwzględniana do 2tyg

dominus545
 Wysłana - 31 maj 2010 19:21      [zgłoszenie naruszenia]

No nie bo ona była jakaś nie nauczona dzwoniła gdzieś sie pytała jak to zrobić i nic nie dostałem skserowała tylko przekaz i powiedziałą żebym przyszedł za jakiś czas no byłem w tym tygodniu ze 2 razy dziś też i nic sie nie dzieje

Riddic
 Wysłana - 1 czerwiec 2010 23:25      [zgłoszenie naruszenia]

napisz reklamację na piśmie (opisz sytuację). złóż na poczcie jeden egzemplarz a drugi niech Ci podstemplują jako dowód złożenia i czekaj na odpowiedz.

jakos malo prawdopodobne wydaje mi sie to co piszesz. byles 3 razy na poczcie i nie masz zadnego kwitu ze wystapila taka sytuacja?

matrix has you

dominus545
 Wysłana - 16 czerwiec 2010 13:20     
 Usunięta przez mlkv za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

QbaV
 Wysłana - 20 czerwiec 2010 21:43      [zgłoszenie naruszenia]

Iść na psy?

Ja tam wolałbym iść na dupy. Ale widać dzisiejsza młodzież jest mniej wybredna.

Znawca -

afenis
 Wysłana - 24 czerwiec 2010 12:57      [zgłoszenie naruszenia]

hahaaha

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
yhykotek kotek kotek kotek .....

SaMmAeL
 Wysłana - 24 czerwiec 2010 19:39       [zgłoszenie naruszenia]

takie rzeczy sie raczej nie zdarzaja, zachowaj potwierdzenie wplaty, jak kolo bedzie chcial to mu je zeskanuj i cisnij goscia (a w miedzyczasie poczte)

As long as we are flying, all this world ain't got no end

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

PROBLEMY NA POCZCIE ZGINĘŁA KASA

Warto przeczytać: źródło (czyli podanie skąd jest info) | Krętacze z Orange | Dzwon i Problem | Mam ważną domene jak ja dobrze sprzedać? Bardzo prosze o pomoc | atrakcyjność inwestycyjna Polska, a Białoruś | webdesign, praca na wakacje | wybita szyba | prawo konsumenta? | pisanie prac mgr/inż | pyatnie | Praca w UK a rozliczenie podatkowe 2007 | sprzedaz lekow przez net | Zatrzymanie autobusu pod komendą | Faktura | konto..... | śmierć współwłaściciela samochodu | mały | maly | g star | zupa | mak | Gruby17 | rinokot | strapon | audi A6 quattro 28 benzyna sedan | feel_so_close | wodazkranu | czołówki | braveman2 | melatonina | saint tropez | don-quixet | don quixet | taktyka | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.