FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 8900 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
PROBLEM proszę o pomoc..czy laska mnie wkręca? 
[powiadom znajomego]    
Autor "PROBLEM proszę o pomoc..czy laska mnie wkręca?"   

maritu
 Wysłana - 21 kwiecień 2006 16:20        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witam, juz keidys pisałem ze mam "pewne kłopoty" z dziewczyną... teraz jednak poszła dalej i dzisiaj oznajmiła mi ze jest w ciąży, miała iść do ginekologa w celu profilaktycznym (ma nadżerke) , byłem z nią , w gabinecie spędziła góra 10 minut, po czym wyszła i oznajmiła mi że ejst w ciąży , jedyne co miała przy sobie to jedna recepta (na Folan, co chyba może być też stosowane w objawach dyspazji szyjki macicy, nadżerki?) oraz skierowanie na USG , któego jednak nie zrobiła. Zastanawia mnie jednak jedna rzecz, ponieważ zacząłem ją wypytywać co jej lekarz pwoiedział, to ona na to że jest w 3 miesiącu ciąży, że lekarz wyczuł płód, że stwierdził iż rozwija się prawidłowo, że zarys rączek wyczuł (???jak???) ... ale nie ma skeirowania na badanie krwi , żadnego wywiadu lekarz nie robił ( w 10 minut?). Jak chciałem abysmy dla pewności etts ciążowy zrobili to stwierdziła że one kłamią i temat się urwał... Co o tym sądzicie? czy napewno lekarz poświęca 10 minut kobeicie w ciąży i tyle informacji już daje? A co do tego co jej przepisał to kwas foliowy chyba też może być urzywany nie tylko w ciąży? z laską miałem już kilka takich przypałów i a to poroniła niby a to coś jeszcze , ale pierwszy raz wmieszany w to został ginekolog. pozdrawiam

evernever
 Wysłana - 21 kwiecień 2006 16:24      [zgłoszenie naruszenia]

kup test ciązowy i zmus zeby zrobiła, jak nie to bye bye. a lekarz napewno by jej wiecej czasu poswiecil no chyba ze sie bawi w doktora dolitle jak to z naszymi weterynarzami bywa ...

Szukam pracy w UK / Irlandi...

Specjalista -

RozkosiQ
 Wysłana - 21 kwiecień 2006 16:32      [zgłoszenie naruszenia]

Ohh.. Okłamuje Cię. Kup test i KAŻ jej go zrobić.. a po teście ją ładnie pożegnaj. Nie warto życia marnować. 10 min. to zdecydowanie za mało na BADANIE i wywiad. Hahahaha.. w 3-cim m-cu RĄCZKI wyczuł?? Ja pierdziele.. Gdyby to był film S-F to bym uwierzyła ale to raczej NIEMOŻLIWE!! Płód jest w 3-cim m-cu zabyt mały na takie rozpoznanie Po 1-wszym m-cu lekarz diopiero może określić czy kobieta jest w ciąży - bo prędzej sie nie da i nie uwierze NIGDY ze w 3-cim m-cu wyczuwa rączki

ONA CI WKRĘCA!! Prawdopodobnie chce Ciebie zatrzymać przy sobie Poza tym. POPROŚ o książeczkę ciążową Każda kobieta ciężarna taką posiada - to książeczka prowadzenia ciąży a jeśli zacznie kręcić - po prostu idź swoją drogą

Powodzenia!! 3mam kciuki...

Fuck me like you hate me...

Specjalista -

crs_sc
 Wysłana - 21 kwiecień 2006 16:33      [zgłoszenie naruszenia]

To po cholerę nadal zadajesz się z taką laską - ja już bym przy 1, może drugim wałku powiedział "cześć" ...

RozkosiQ
 Wysłana - 21 kwiecień 2006 16:41      [zgłoszenie naruszenia]

No właśnie.. Mój EX miał taką laskę - wkręcała go nieźle - ale zachował się jak należy - kupił test i BYŁ przy niej kiedy go robiła - dla pewności - to było dobre posunięcie, bo okazało się że "wydawało jej się, że jest w ciąży"... W takich momentach wstyd mi czasami, że jestem kobietą przecież to NIELUDZKIE takie coś robić.. wrrrrrr.. wstrętne BABY..

Specjalista -

maritu
 Wysłana - 21 kwiecień 2006 16:42      [zgłoszenie naruszenia]

dzieki za odpowiedzi no neisttey nie miałem wtedy wyboru bo mam pewną sprawe w sądzie a to jets mójświadek więc aby nic jej nie odbiło ciągne to jeszcze, a co do tych rączek to mi tez sie śmiać chciało. jedynie niepokój wywołało to skierowanie na USG oraz przepisany Folan , chociaz jak tera zpatrze po stronkach to kwas foliowy nie tylko na ciąże ale i np byc moze dostała to z powodu tej nadżerki. no nic , zaraz pewnie zadzwoni ze rodzi:D
aaa z mego wywiadu z nią to lekarz badał ją z dwie minuty i od razu wszystko wiedział, dodatkowo dostaął numer do jakiegoś innego lekarza , ale to twierdzi ze na wypadek gdyby chciała usunąć

RozkosiQ
 Wysłana - 21 kwiecień 2006 16:47      [zgłoszenie naruszenia]

Hahahaa.. sorki.. ale możesz podac lekarza do sądu ON nie może jej podac numeru tel. do innego lekarza GDYBY CHCIAŁA USUNĄĆ.. nie no.. Ona ma poczucie humoru!!!
Więc musisz się uzbroić w Nicorette pod język jesli palisz! No faktycznie.. po nastepnym badaniu lekarz się dowie jaka to płeć..
POza tym. Płeć i inne narządy można poznać WYŁĄCZNIE za pomocą USG i raczej nie w 3-cim m-cu więc spoko.. Dotrwaj do konca sprawy w sądzie po czym jej PODZIĘKUJ

Specjalista -

maritu
 Wysłana - 21 kwiecień 2006 17:00      [zgłoszenie naruszenia]

tak też zrobie, ale czuje tu głębszy plan , ona coś knuje, ehhh pewnie teraz będzie chciała się hajtać zaraz... A to skieorwanie na USG to moż ebyć tak profilaktycznie?

evernever
 Wysłana - 21 kwiecień 2006 17:03      [zgłoszenie naruszenia]

moze byc profilaktycznie jak najbardziej

taa lekarza do sądu i chyba tylko po to zeby sprawe przegrac, zreszta widac ze panna kreci jak ...

Szukam pracy w UK / Irlandi...

Specjalista -

maritu
 Wysłana - 21 kwiecień 2006 17:12      [zgłoszenie naruszenia]

wg mnie to po prostu jest tak, była u lekarza lekarz stwierdził że ma nadżerke,podał np numer do kogoś kto może jej zrobić zabieg na tą dolegliwość, bo nawet przy mnie dzwoniła i się umawiała, ale żadnych szczegułów na temat ciąży nie wysłyszałem. Heh dziwne że badania krwi nie zlecił:)

Duralas
 Wysłana - 21 kwiecień 2006 17:14      [zgłoszenie naruszenia]

to jest ta samam co sie kilka razy chciala zabic przez Ciebie?

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 12 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

PROBLEM proszę o pomoc..czy laska mnie wkręca?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12