FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3134 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
PROSTACKIE, TANIE CHWYTY PiS 
[powiadom znajomego]    
Autor "PROSTACKIE, TANIE CHWYTY PiS"   

blackwhit
 Wysłana - 18 luty 2006 08:30        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

PiS chce wprowadzic to zeby na wojta i burmistrza mozna bylo startowac tylko 2 razy.Calkowicie idiotyczny pomysl,gdyz w samorzadach powinni rzadzic ludzie doswiadczeni a nie laicy.PiS wypada cieniutko w wyborach samorzadowych i dlatego chce to zrobic.Kosztem destabilzacji wielu gmin w Polsce chce miec szanse na kilka stolkow.Idac tym tropem niech zrobia tez kadencyjnosc poslow to bylo bvy bardzo dobre duzo tych skur...musialoby odejsc.PiS ma tyle wspolnego z Prawem i Sprawiedliwoscia tylko tyle ze niektorzy z nich skonczyli studia prawnicze nic wiecej.Bo chyba nikt nie powie mi ze jest to sprawiedliwe?Sa rowni i rowniejsi.PiS jest tak zachlanny na wladze ze SLD przy nich to gentelmeni

Panie Sewerynie

ciastosz
 Wysłana - 18 luty 2006 10:15      [zgłoszenie naruszenia]

SLD - gentelmani??? Wytrzezwiej...

prawie jak JDM

[rainbowsunnybeach.sry.pl/]

blackwhit
 Wysłana - 18 luty 2006 10:50      [zgłoszenie naruszenia]

Powiedzialem ze gentelmeni na tle zachlannosci w porownaniu do PiSu

Panie Sewerynie

ciastosz
 Wysłana - 18 luty 2006 11:35      [zgłoszenie naruszenia]

Moim zdaniem nie ma roznicy, czy ktos robi to cicho lub glosno...PiS zrazil do siebie wiele osob i kazde jego negatywne posuniecie jest teraz bardzo naglasniane...co nie zmienia faktu, ze mialo byc inaczej, a jest jak zawsze:(

prawie jak JDM

blackwhit
 Wysłana - 18 luty 2006 12:13      [zgłoszenie naruszenia]

narazie to jeszcze czesc jest slepo zapatrzona w nich,ale poczekajmy ze 2 lata...beda tesknic za Millerem.Mowie wam narazie oni staraja sie cos robic bo wybory samorzadowe niedlugo i chca sie dobrze zaprezentowac,ale potem dopiero zobaczmy caly teatr i rzady dyktatorskie Kaczyniakow.Jaka oni robia propagande,jakies podsumowania po 100 dniach ****a co przez 100 dni moglo sie zmienic?NIC ALBO NIEWIELE

Panie Sewerynie

ciastosz
 Wysłana - 18 luty 2006 12:44      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wierze, ze ktos bedzie tesknic za Millerem...nawet Polacy nie sa tak glupi!!! Owszem, sa ewidentnie zapatrzeni w rzad, m.in dzieki PR, ale to minie...BTW smieszy mnie przypisywanie sobie przez rzad wzrostu indeksow gieldowych, skoro od 3 lat jest hossa na GPW..ech...

prawie jak JDM

Mr.lee
 Wysłana - 18 luty 2006 15:29      [zgłoszenie naruszenia]

Nie sa tak glupi zeby tesknic za Millerem?? Haha, czlowieku, ja juz zaczynam tesknic, jak patrze w jakim kierunku ida Kaczory. Jezeli ludzie nadal nie beda glosowac (a rodzina Radyja Maryja bedzie na pewno) to niedlugo bedziemy zyli w pseudodemokratycznym tworze a la Rosja, gdzie wieksze przesiebiorstwa sa uzaleznione od panstwa, a wolnosc slowa istnieje, ale bardziej teoretycznie. PiS - POPULIZM i SOCJALIZM!

ciastosz
 Wysłana - 18 luty 2006 16:02      [zgłoszenie naruszenia]

Jesli zaczynasz tesknic to jestes glupi. A fakt, ze wierzysz iz w Polsce przestanie istniec demokracja z powodu tego, ze Kaczory sa u wladzy, potwierdza to. To jest niemozliwe!!! Ustroj, ktory jest w Rosji ksztaltowany byl przez setki lat, wiec zanim cos powiesz zastanow sie i bo sie tylko kompromitujesz!!! Mimo, ze nie podoba mi sie styl rzadzenia PiSu, nie ma zagrozenia dla demokracji...Boze co za glupoty...

prawie jak JDM

Mr.lee
 Wysłana - 18 luty 2006 18:09      [zgłoszenie naruszenia]

Sluchaj kolezko, wroc do szkoly i popros, zeby cie kultury nauczyli. Uwazaj, bo teraz jak w szkole bys dostal pale z zachowania, to sie nie zdaje.

Nie widzisz w jakim kierunku podaza partia wodza Kaczora? Chce miec jak najwieksza kontrole, a poki co, bez pewnej wiekszosci w sejmie, na maksa jada na populizmie i poparciu ojca Riddicka. Pis probuje naginac prawo, wywiera presje na sedziach, straszy lekarzy i dziennikarzy. O politykach innych opcji i straszeniu wyborami nie wspominam. Zreszta zaraz sie zaczna szopki z komisjami. Mi to przypomina jakies chore akcje z Rosji - jezeli tobie kojarzy sie to z demokracja, to gratuluje.

Polska zaczela sie cofac, od kiedy rzadzi PiS. Rozdaje kase matkom, buduje Oltarze, walczy z mediami. Za Millera przynajmniej tego nie bylo, a jesli chodzi o rzady Belki, to ja juz nie mam zastrzezen.

ciastosz
 Wysłana - 18 luty 2006 18:57      [zgłoszenie naruszenia]

Postawilem teze, o tym kto moim zdaniem teskni za Millerem, a Ty sam sie wystawiles.

A ktory z rzadow nie chcial miec jak najwiekszej kontroli?? Buahaha.... Myslisz, ze Miller nie wyciagal swoich macek we wszystkich mozliwych kierunkach?? Ze nie obsadzal spolek skarbu panstwa swoimi ludzmi?? Ze nie wywieral presji na wymiarze sprawiedliwosci??? Ze nie naginal prawa (a wrecz je lamal niejednokrotnie)??? Daj spokoj... KAZDY RZAD TAK ROBIL!!! Co do jazdy na populizmie, to co to ma z kierunkiem, w ktorym podaza PiS?? Nic, fakt niewiele robia, ale nie ma to nic wspolnego z proba zagarniecia wladzy. Idzmy dalej - Rydzyk i jego stacja, a tak naprawde jego sluchacze, to tylko mala czesc wyborcow. Sam Rydzyk nie jest w stanie wplywac na wybory.

Co do straszenia politykow wyborami i gra budzetem - moim zdaniem gorszace i noszace znamiona braku klasy, ale to tylko element gry politycznej, a nie zadne naginanie prawa. Co do komisji sledczych - bardzo dobrze, dotychczasowe przynajmnije ujawnily mafijno-polityczne powiazania m.in wlasnie w rzadzie Twojego kochanego Millera.

Odnosnie dziennikarzy - to byl blad, powazny blad, bo na czwarta wladze nie ma co sie obrazac. Tylko zle na tym wyszli.Ale czy myslisz, ze oni moga ograniczyc wolnosc mediow?? Tak rzeczywiscie wplywac na to co w mediach pokazuja, szczegolnie w tych komercyjnych?? Jesli tak, to gratuluje naiwnosci. Twoj Miller nie musial uzerac sie z nieprzychlnymi mediami, zwlaszcza z komusza TVP i taka sama KRRiT. Na niechetna postawe prywatnych, PiS sam sobie troche zapracowal.

A co do Rosji i Polski, to po prostu wydaje mi sie to tak niedorzeczne, ze az mi sie tlumaczyc nie chce. Podam Ci chocby dwa powody, ktore uniemozliwiaja nam przeksztalcenie w Rosje.
1. PiS nie ma konstytucyjnej wiekszosci, aby moc zwiekszyc uprawnienia prezydenta.
2. Swiadomosc polskiego spoleczenstwa jest nieporownywalnie wieksza niz rosyjksiego.

I Polska nie zaczela sie cofac, bo wzrost mamy jaki mamy, a na gieldzie nie ma tapniecia, co w poalczeniu z mocnym zlotym swiadczy, ze sie rozwijamy i gospodarka uodparnia sie, co prawda bardzo powoli, ale jednak, na zawirowania polityczne. Nie cofamy sie, ale rowniez nie rozwijamy sie tak szybko jak powinnismy. I tutaj mam duzo do zarzucenia rzadowi i PiSowi, bo marnuja wzrost, ktory ulatwilby reformy. Ale nie ma co krzyczec tutaj jak to teraz strasznie, bo jest tak jak zawsze. I to jest smutne i zle, bo mialo byc inaczej...

P.S Nie glosowalem na PiSiakow...

prawie jak JDM

Mr.lee
 Wysłana - 18 luty 2006 19:21      [zgłoszenie naruszenia]

Po 1. - tak jak ty nie glosowales na PiSiorow, tak samo ja nie glosowalem na Millera, wiec nie przypisujmy sobie bycia ich zwolennikami. A Leszek moim "kochanym" nie jest bo ani mi sie nie podoba, ani nie jestem homoseksualista.

Kontrola - takiej propagandy jaka robi PiS to jeszcze nie bylo. Nie bylo tez przechodzenia do "prawdziwie wolnych" mediow ojca dyrektora, ktore w normalnym kraju dawno juz by przestaly istniec (vide Radio Maria w Niemczech, w ktorym Rydzyk maczal paluchy).

Ja wiem, ze Rodzina Radyja Maryja to niewielka czesc wyborcow. Tyle tylko, ze cala ta tragikomiczna watacha jest ultrazdyscyplinowana niczym sekta, a reszta spoleczenstwa na wybory leje. Piszesz "Rydzyk nie jest w stanie wplywac na wybory" - chyba troche jest, czemu L. Kaczor mu dziekowal po wyborach?

Co do straszenia sie zgadzamy, co do dziennikarzy - najpierw piszesz, ze media zle zrobily obrazajac sie, a pozniej, ze PiS sam sobie zasluzyl na ich niechec. Jak dla mnie sprawa jest prosta - dziennikarze nie sa ciemna masa, jak wiele niedoedukowanych osob albo fanatykow Radia i nie dziwota, ze widza ta scieme i sa niechetni. A PiSiory udaja, ze to dlatego, ze mediami rzadzi uklad. Rece ****a opadaja.

Co do Rosji to bylo celowe wyolbrzymienie, niewiem czemu tak doslownie to wziales. Chodzi mi o styl polityki.

Tak wiec mamy w sporej czesci podobna ocene, wiec nie masz po co sie spinac.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

PROSTACKIE, TANIE CHWYTY PiS

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: No i co teraz? | SOS => wezwanie do zapłaty | Samochód od banku? | Rezygnacja z moderowania | PZU nie chce wyplacic odszkodowania | Wybory 2005 | Kwota wolna od podatku | jazda bez prawka po spozyciu... :-( | Nieoficjalne wyniki wyborów | chce nie zaplacic mandatow%-) help | Przelicznik euro | Serwis sms | gdzie sklasyfikować odżywki? | Afery III RP | canal+ | Dlaczego podatek liniowy jest OK a ULGI nie | kot | bimber | chłopaki do | weronika rosati | the voice | Djj | simlok sagem | do ktA3rego roku A?ycia | nabój gazu rozweselającego | tyton | jajka | usnąłem | moralniak | tast iq | test iq | Tiguan | httpwwwtvpplvodaudycjepublicystykajan pospieszalski blizejwideo201220129269760 | ramona | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.