FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1608 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze Szkoły
PWSFTviT w Łodzi  
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "PWSFTviT w Łodzi "   

OJCI3C
 Wysłana - 30 grudzień 2015 15:27        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Ktoś z Was może zadawał do łódzkiej filmówki i chciałby się podzielić wrażeniami i doświadczeniami?:) Jak wygląda rekrutacja od strony praktycznej? Jak wyglądały egzaminy na co uwagę zwracała szanowna komisja?:) Chodzi mi o wydział aktorski :)
Oczywiście czytałem jak wygląda rekrutacja w PWSFTviT na stronie uczelni, ale chodzi mi o to jak to wygląda od kuchni.
Będę bardzo wdzięczny za każdy komentarz,który da zarys tego co może mnie tam w dniu egzaminów spotkać.
Pozdrawiam, szczęśliwego Nowego Roku i udanego Sylwestra! :D

INSOMNIA
 Wysłana - 2 styczeń 2016 11:15      [zgłoszenie naruszenia]

Solski >>>>>>>>> Łódzka filmówka

matand
 Wysłana - 2 styczeń 2016 17:22       [zgłoszenie naruszenia]

Don , Ty w Krakowie studiowałeś?

Gdy puścisz 3-4 utworki nieznane, ludzie uciekają na małą salę...
wszyscy mówia nie nie, ja nie słucham disco-polo,
a znają słowa. Ja sie pytam skąd?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

PWSFTviT w Łodzi

Warto przeczytać: Praca licencjacka | co robic? | Kulturoznastwo? | Pomóżcie!!! | Rozszerzona fizyka | manager | zmiana szkoły | ANGLIK- ROZSZERZENIE CZY PODSTAWA | UPRAWNIENIA SEP | skreślenie z listy | pokazywanie moich ocen i godzin nieuspr. przez nie mojego nauczyciela obcej mi osobie | [i]Pośrednik w obrocie nieruchomościami, wycena nieruchomości[/i] | Inny licencjat i inny magister :-P Jak to w końcu jest ? | przesrane jest te zycie:/// | poczatek roku w lutym | high school, co dalej? | chemia książki do nauki | łatwe w poznaniu | łatwe laski w poznaniu | adidas active bodies | jerzy hadyk emocje8 | jerzy hadyk emocje8 | jerzy hadyk emocje8 | sandra walter | tvn | ananasy z mojej klasy | magda mołek | mario | pro 100 | rosja zaatakuje ukrainę | ogloszenie o wynajmie mieszkania po angielsku | awf anatomia | oscary 2015 | robi loda psu | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.