FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1523 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze Szkoły
PWSFTviT w Łodzi  
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "PWSFTviT w Łodzi "   

OJCI3C
 Wysłana - 30 grudzień 2015 15:27        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Ktoś z Was może zadawał do łódzkiej filmówki i chciałby się podzielić wrażeniami i doświadczeniami?:) Jak wygląda rekrutacja od strony praktycznej? Jak wyglądały egzaminy na co uwagę zwracała szanowna komisja?:) Chodzi mi o wydział aktorski :)
Oczywiście czytałem jak wygląda rekrutacja w PWSFTviT na stronie uczelni, ale chodzi mi o to jak to wygląda od kuchni.
Będę bardzo wdzięczny za każdy komentarz,który da zarys tego co może mnie tam w dniu egzaminów spotkać.
Pozdrawiam, szczęśliwego Nowego Roku i udanego Sylwestra! :D

INSOMNIA
 Wysłana - 2 styczeń 2016 11:15      [zgłoszenie naruszenia]

Solski >>>>>>>>> Łódzka filmówka

matand
 Wysłana - 2 styczeń 2016 17:22       [zgłoszenie naruszenia]

Don , Ty w Krakowie studiowałeś?

Gdy puścisz 3-4 utworki nieznane, ludzie uciekają na małą salę...
wszyscy mówia nie nie, ja nie słucham disco-polo,
a znają słowa. Ja sie pytam skąd?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

PWSFTviT w Łodzi

Warto przeczytać: transport vs. inzynieria srodowiskowa | Matura '08 | Na studia i do wojska ? | problem z wyborem kierunku. | mechatronika - studiuje ktoś? | UW który akademik wybrac? | czy potem połączę studia z wojskiem? | administracja zaocznie wwa | Doktorat | Co wybrać pomóżcie ?? | Studium kształcenia podstawowego na PWR ? | Jaki kierunek wybrać żeby zostac paparazi? | studia zamiast woja | Elektronika i Telekomunikacja wydz. elektryczny vs wydz aei | akademik na Uniwersytecie opolskim | Kleo-nowy bold w dziale!!!!! | ma zasady | Szukam pana Poznan | zazdrosc | ekipa z warszawy sezon 3 | narozna nago | fotki dziewczyn | Kazimierz Dolny | fundacja | celebrites nude pics | note 4 | izbie celnej | melodie | najpiękniejsze melodie | wsowl 2015 | zmywarka | pekniety zab | polskie cipki | zdjecia polek | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.