FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1148 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze Szkoły
PWSFTviT w Łodzi  
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "PWSFTviT w Łodzi "   

OJCI3C
 Wysłana - 30 grudzień 2015 15:27        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Ktoś z Was może zadawał do łódzkiej filmówki i chciałby się podzielić wrażeniami i doświadczeniami?:) Jak wygląda rekrutacja od strony praktycznej? Jak wyglądały egzaminy na co uwagę zwracała szanowna komisja?:) Chodzi mi o wydział aktorski :)
Oczywiście czytałem jak wygląda rekrutacja w PWSFTviT na stronie uczelni, ale chodzi mi o to jak to wygląda od kuchni.
Będę bardzo wdzięczny za każdy komentarz,który da zarys tego co może mnie tam w dniu egzaminów spotkać.
Pozdrawiam, szczęśliwego Nowego Roku i udanego Sylwestra! :D

Don quixet
DON TO CHUJ
 Wysłana - 2 styczeń 2016 11:15      [zgłoszenie naruszenia]

Solski >>>>>>>>> Łódzka filmówka

RECEDITE,PLEBES! GERO REM IMPERIALEM!
Mafia znających łacinę%)
Si vis pacem, para pecunia et nulla dies sine linea%-)
I shall be nicer, if you will be smarter.

Specjalista -

matand
 Wysłana - 2 styczeń 2016 17:22       [zgłoszenie naruszenia]

Don , Ty w Krakowie studiowałeś?

Gdy puścisz 3-4 utworki nieznane, ludzie uciekają na małą salę...
wszyscy mówia nie nie, ja nie słucham disco-polo,
a znają słowa. Ja sie pytam skąd?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

PWSFTviT w Łodzi

Warto przeczytać: Studia w kierunku biologii, chemii | Gdzie można znaleźc definicję?? | Praca ze zwięrzętami. | Groźba wyrzucenia ze szkoły ale czy zgodna z prawem? Proszę o pomoc | Zmiana promotora | Akademik w Koszlinie | Studia, Sport?? co i jak?? | Studia podyplomowe a studia uzupełniające II stopnia | Specjalność na innym kierunku | Uczelnia Kraków | Studia po matmie, geografii, ew. historii | Gdzie iść po gimnazjum? Pomóżcie... | Jakie technikum? | Wykształcenie kierunkowe w praktyce | Dylemat co dalej... | Gdzie zaocznie elektroradiologię | zlety i wady małej firmy transportowej | kaim ewi | pocałunek | bluza | Call of Duty Black Ops 2 | najbardziej ekstremalny | sport | dior homme | pominięcie tabletki | pingwiny | Absinth | hbo go | michoHGJLB | donwaz1899 | kaspen | sandra bullock | labamin | koks | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.