FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1426 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
PZU nie chce wyplacic odszkodowania 
[powiadom znajomego]    
Autor "PZU nie chce wyplacic odszkodowania"   

Robson_87
 Wysłana - 24 wrzesień 2005 11:22        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

witam
Moja matka miala wypadek w grudniu 2004 roku w autobusie, kasujac bilet upadla na ziemie przez raptowne ruszenie autobusu. Sprawa zostala zgloszona do pzu, poczatkowo powiedzieli, iz pisemne zeznanie swiadkow wraz z kopia dokumentu osobistego wystarczy. Po mniej wiecej 2 tygodniach poinformowali, ze chca zobaczyc dokumenty osobiste wszystkich swiadkow, moja mama pojechala i pokazala im owe domumenty po czym znow zwlekajac z odpowiedza kazali o stawienie sie wszystkich swiatkow by jeszcze raz zlozyli zeznania i pokazali dowod. Sprawa ciagnela sie dalej, mama nawet oddala sprawe firmie sie zajmuje takimi sprawami bo dotychczasowe dzialania nic nie daly a "mily" pan zajmujacy sie ta sprawa przeciagal ja dzialajac na nasza niekorzysc. Po jakims czasie po raz kolejny wezwali swiatkow na przesluchania. Dzis dostalem odmowna odpowiec z powodu, iz matka nie powiadomila kierujacego autobusem o zaistnialym wypadku.
Co zrobic by mama wreszcie dostala zasluzone jej odszkodowanie od tych zlodzieji wykorzystujacych czyjesc nieszczescie.
Uszczerbek na zdrowiu mama ma znaczy gdyz bylo to zlamanie konczyny na wysokosci ramienia z przemieszczeniem, teraz mama moze tylko do pewnego stopnia podniesc reke.
Z gory dziekuje za odpowiedzi.

curf
 Wysłana - 24 wrzesień 2005 18:16       [zgłoszenie naruszenia]

Wprawdzie należałoby zapoznać się ze szczegółami całej sprawy (np. - jakim rodzajem ubezpieczenia jest objęta Twoja matka, jakie wyjaśnienia złyli świadkowie, którzy widzieli zdarzenie itd itp), ale nawet bez tego mogę zaryzykowac stwierdzenie, że PZU gra na ... "zmęczenie"
Brakuje jeszcze tylko tego, żeby jako argument odmowy wypłaty podali fakt, iż Twoja matka nie posprzątała autobusu po upadku!
Oczywiście należy się odwołać. Można skorzystać z konsultacji i pomocy Rzecznika Ubezpieczonych. Należy również przewidywać konieczność skierowania sprawy na drogę sądową. Rozwiązań jest kilka. Ważnym jest, by zachować KONSEKWENCJĘ DO KOŃCA tzn. nie machać ręką ze zniechęcenia tylko dążyć do wyegzekwowania świadczenia.

PROSZĘ NIE ZWRACAĆ SIĘ DO MNIE MAILEM O WYKONANIE GRAFIKI :-)

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

PZU nie chce wyplacic odszkodowania

Warto przeczytać: Jeden dzień z pracy Danuty Waniek... | Co mi grozi za to? | FISKUS-KONTO BANKOWE | Zasiłk dla bzrobotnych | egzaminy państwowe na aplikacje | Kochany wujek zza oceanu | punkty, miejsca, kandytaci---> aplikacja | Rynek walut | TP & Neostrada | Jak zainwestowac w akcje ? | Polska kraj szermierzy | paszport bez zameldowania? | Przestępczość zorganizowana.. poszukiwana ;-) | problem z serwisem Opla.Co robic?? | Znawcy Ekonomi==>rentowność obligacji!? | MANDAT Z FOTORADARU - CO ROBIC? | anime | nie pozw l | rozstanie | jak wygl .damy | bizpis | say i love you | ewcia | poradnia zdrowia psychicznego | czarne rytymt do kosza | 10000 auto | auto do 10000 | jakie auto do 10000 | auto za 10 tyś | auto do 10 tyś | luhan | policja gdynia | wzor listu motywacyjnego na roznoszenie ulotek | PUA | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.