FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3436 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
Pałka teleskopowa 
[powiadom znajomego]    
Autor "Pałka teleskopowa"   

Roni16
 Wysłana - 13 styczeń 2007 01:55        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Tak jak w temacie chciałem dowiedzieć się co mi grozi za noszenia batona przy sobie (mówie o sytuacji że policja robi mi rewizje) i czy grozi mi coś za użycie go w obronie własnej ??

qbiec
 Wysłana - 13 styczeń 2007 06:10      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.sfd.pl/Kupi%C5%82em_teleskop%2E%2E%2E-t105364.html]

wpisz w wyszukiwarce na sfd "baton" albo "palka telskopowa" to sie sporo dowiesz. ten link co wrzucilem sie troche zdezaktualizowal, nie wiem czy sie prawo zmienilo czy nie. Uzycie wg mnie nie bedzie karalne jesli broniles sie narzedziem wspolmiernym do ataku, czyli jak zaatakuje cie jedna osoba rekami to raczej bedzie traktowane jako przekroczenie granic obrony koniecznej.Ale jak juz ktos bedzie mial butelke w reku to chyba bys sie wykrecil.

The fear of death follows from the fear of life. A man who lives fully is prepared to die at any time

Kamil102
KIEP
 Wysłana - 13 styczeń 2007 09:42      [zgłoszenie naruszenia]

baton od niedawna jest nielegalny

Prawdziwi twardziele nie jedzą miodu
Prawdziwi twardziele żują pszczoły

Pauleq
 Wysłana - 13 styczeń 2007 09:54      [zgłoszenie naruszenia]

a skad niby maja wiedziec ze nosisz to w obronie wlasnej?

znalem goscia co nosil teleskop tylko po to zeby napierdalac gosci

Real

Roni16
 Wysłana - 13 styczeń 2007 11:17      [zgłoszenie naruszenia]

No a za noszenie co mi grozi ??

Jaroch
 Wysłana - 13 styczeń 2007 13:37       [zgłoszenie naruszenia]

[komputery.katalogi.pl/Pa%C5%82ka_teleskopowa-t107825.html#post7]

from my rotting body Shrooms shall grow and I am in them and That is the Eternity

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Pałka teleskopowa

Warto przeczytać: Szkoła Podoficerska Wojsk Lądowych w Poznaniu | jak zalatwic rezerwe i isc do Policji? | Czy pistolet ASG przebije opone? | Policmajstry o pracy po pracy | Pytanie o wojsko po licencjacie | Możliwość zobaczenia swojego TWO | Czy wie ktoś jaki jest górny limit wieku do Wydziałów Realizacji Straży Granicznej? | Zaswiadczenie zamiast ksiazeczki wojskowej do policji? | LICEUM MATURA A DALEJ? | Broń w postaci długopisu, czyli strzelający długopis... | Co to za nabój? | Siły Specjalne Które Najlepsze? | Straz Miejska/ wojsko | Jaki wg. was najlepszy kamuflaż na polskie lasy? | Olsztyn i okolice | Licencja 1stopnia egzamin Łódz | emka88 | emka21 | fajna strona | iwonka_87 | biedronka | renika | renia | petardy | kodeina | dzika karta | must be the music | angielskiego | jak najszybciej | accuface | patrz w lusterka | cilest | amber gold | Adobe Creative Suite 6 Master Collection 2012 PL | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.