FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2623 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Polityka
Państwo a naród 
[powiadom znajomego]    
Autor "Państwo a naród"   

thrall1
PATRIOTA
 Wysłana - 12 czerwiec 2010 12:20        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

z 23 osobowej reprezentacji Niemiec tylko 11 pilkarzy jest rdzennymi Niemcami, wielu przybylo (lub ich rodizce przybyli) z azji czy afryki
w jedenastce Francji grajacej wczoraj z Urugwajem tylko 4 pilkarzy bylo bialych.

mam tego serdecznie dosyc. denerwuje mnei to. nie chce tego w moim kraju. bylem w londynie, podobalo mi sie, zarobilem, wrocilem, pieknie, ale nie wyobrazam sobie ze jestem w swoim miescie w swoim kraju mniejszosci narodowa. a tam tak jest.

nie chce tego w moim kraju, nawet kosztem wolniejszego rozwoju ekonomicznego spowodowanego brakiem taniej sily roboczej, wole zyc w biednym panstwie ale u SIEBIE, byc gospodarzem w swoim kraju.

jesli juz mamy otwierac granice to dla ludzi podobnych kulturowo ktorzy sie zasymiluja jak np inni slowianie.

nie chce zeby przyjezdzali tu ludzie z innych kultur bo oni sie nigdy nie zasymiluja, beda tylko we wlasnym gronie, jak bedzie ich 1% spoko, jak bedzie pare % zaczna sie pierwsze zamieszki ktore stlumimy, jak bedzie parenascie % zamieszki beda ciaglym problemem i na ich getta i wielodzietne rodziny w koncu bedziemy musieli łozyc ogromny socjal zeby zapewnic sobie spokoj, bedziemy im tylko DAWAĆ

zaczynam sie coraz bardziej bac o europe
powiedzcie mi jak np wyglada sytuacja w warszawce? duzo obcych? studenci to spoko, chodzi mi bardziej o takich co sie osiedlaja...

[http://www.youtube.com/watch?v=VdCJ0_ToLR8]
---- GORNY SLONSK ----
---- RUCH CHORZÓW ----

Fluff.y
 Wysłana - 12 czerwiec 2010 12:32      [zgłoszenie naruszenia]

Studenci też się osiedlają.
Uważam, że osoby spoza Polski powinny otrzymywać czasowe zezwolenia na pobyt. Obywatelstwo powinno być dawane osobom wykwalifikowanym, ale nie dające prawa ściągania za sobą rodziny. Potwierdzenie otrzymania obywatelstwa powinno się wiązać z okresem sprawdzania czy dana osoba faktycznie czuje związek z krajem.

'Hen, tam wysoko już jest z niebem jesiennym góra Fuji'

Daer
 Wysłana - 12 czerwiec 2010 16:14      [zgłoszenie naruszenia]

Jakoś mi się skojarzyło:

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Specjalista -

s1lv
 Wysłana - 12 czerwiec 2010 16:18      [zgłoszenie naruszenia]

Dzisiaj: Wiwat tolerancja... 50 lat później: Allah akbar

Kawkaz
 Wysłana - 12 czerwiec 2010 16:37      [zgłoszenie naruszenia]

Mimo, ze wcześniej nie słuchałem Janusza K Mikiego , to w wielu kwestiach się zgadzamy
Albo Europę zasiedlą "ciapaci" (Turcy, Pakistańczycy, Arabowie i spółka), albo nastąpi faszyzm.
I jedno i drugie jest bardzo prawdopodobne.

Więc ja nie wiem czy polityka "miłości i tolerancji" jest taka dobra. Może lepiej pakować ich w pociągi i wywozić tam skąd przyjechali już teraz?

Jak wybuchnie faszyzm to wiadomo - regularne wojny na ulicach pomiędzy "ciapatymi" a wojskiem.
Jak zasiedlą się tu "ciapaci", to cała Eurokomuna popadnie w bankructwo i anarchię, bo oni mają w d.. prawo, zasady, moralność i białych.

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 12 czerwiec 2010 17:39      [zgłoszenie naruszenia]

Zły przykład z tymi reprezentacjami niemiec i francji. Piłkarze, którzy tam grają i nie są rdzennymi mieszkańcami krajów (lub też ich przodkowie nie zamieszkiwali tych ziem) są raczej na pewno zasymilowani ze swoimi "nowymi narodami".

Ja nie mam nic przeciwko napływającym do nas ludziom, byleby się asymilowali i prezentowali kulturę oraz poglądy nie sprzeczne z naszym prawem oraz obyczajami.

Islamowi mówię soczyste NIE.

Cyganom przestrzegającym swego chorego kodeksu mówię tak samo.

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 12 czerwiec 2010 17:46      [zgłoszenie naruszenia]

Gdzies czytalem ze za iles tam set lat, wszyscy bedziemy ciapaci, bo wszyscy sie ze soba wymieszaja jak kawa z mlekiem

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Znawca -

Cza-cza
 Wysłana - 12 czerwiec 2010 17:49      [zgłoszenie naruszenia]

Ja też nie chcę tu żadnych innych ras. Czy jestem rasistą? Może i tak. Ale tak jak jest teraz jest lepiej. Też byłem w Londynie. Ja rozumiem,że w Polsce tez są bandziory itp. ale k....wa wolę dostac w ryj od rodaka jak juz co
A właśnie, cyganie, sram na tolerancję wobec nich. Nie bez powodu. Doświadczenia miałem z nimi negatywne i oni się już nigdy nie zmienią, są wyjątki ale to raz w życiu mi się przydarzyło. Peace

Zmieniony przez - Cza-cza w dniu 2010-06-12 17:53:53

lubie moja polijestrową bluze na zamek.

INSOMNIA
 Wysłana - 12 czerwiec 2010 18:01      [zgłoszenie naruszenia]

Najważniejsze aby nie generalizować.

Trzeba być tolerancyjnym ale nie naiwnym.

bapmek
 Wysłana - 12 czerwiec 2010 18:07      [zgłoszenie naruszenia]

Pomyslec, ze kiedys Polska byla najbardziej zroznicowanym etnicznie panstwem w Europie. Dodajac do tego fakt, ze wlasnie do tamtego okresu swietnosci, wielokulturowosci, pluralizmu, odwoluja sie obecni szowinistycznie nastawieni "patrioci" kiedy przypominaja dawna potege Polski robi sie jakos tak dziwnie.

Daer
 Wysłana - 12 czerwiec 2010 18:11      [zgłoszenie naruszenia]

Bapmek, jacy to "szowinistycznie nastawieni patrioci " odwołują się do tamtych czasów?

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Państwo a naród

Strony: 1 2 3 4 5 6

Warto przeczytać: Nocna Zmiana | Czy lekarze powinni strajkować? | Zlikwiduj ZUS... | Więzienia :P | 40.000 Blowjobs dla głosujących w Belgii | Misister Religa ma raka!!! | Wyrok ws. "Wujka" | Co sądzicie o tarczy antyrakietowej w Polsce? | informatyzacja demokracji | Prof. dr hab. med. Edward Malec nie będzie już leczył polskich dzieci :-( | obrady Okrągłego Stołu - wasze opinie | Partia białej flagi . | FOZZ | deficyt i dług | kompromis w brukseli-pyrrusowe zwyciestwo? | Giertych uniżony... | Adamu5 | mike foyle | dennett | paschalska | kaja | toyota yaris | felicjańska | podcast | koszalin | magdalena | fotografic | kora | samolotem | samolot | Natali Siwiec | Złotka | tapety | list motywacyjny | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.