FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1040 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
Paintball - gdzie znalezc 
[powiadom znajomego]    
Autor "Paintball - gdzie znalezc"   

asteriks
 Wysłana - 15 sierpień 2007 13:20        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Poszukuje jakiejs firmy instytucji, ktora bedzie w stanie zorganiziowac dla mnie i moich przyjaciół wypad w jakies ciekawe miejsce, gdzie nauczymy sie strzelac i spedzimy fajnie czas.

[***********/yrbx5a]

Mozecie cos polecic??

...raz na milion lat...

INSOMNIA
 Wysłana - 15 sierpień 2007 13:42      [zgłoszenie naruszenia]

u mnie paintball organizują jego miłośnicy, oni nie zajmują się imprezami integracyjnymi dla korporacji, tylko po prostu zbierają zapaleńców.

Ale takich firm zajmujących się tego typu sprawami jak "piknik dla firmy" jest coraz więcej, chociaż przyznam że mnie w ogóle takie zorganizowane dla biznesmenów i korporacyjnych szczurków "surviwalowe przygody" zupełnie nie pociągają.

np Ci robią cos takiego:
[http://www.switchadventure.pl/]
moze paintball tez mają, ostatnio to modne.

asteriks
 Wysłana - 18 sierpień 2007 01:25      [zgłoszenie naruszenia]

a cos z Wrocławia? Lub okolic? Są jakies stronki ludzi co sie tym zajmuja? Szukalem w googlach i wyskakuja mi tylko jakies agencje eventowe.

...raz na milion lat...

hulio
 Wysłana - 18 sierpień 2007 13:26       [zgłoszenie naruszenia]

Asteriks zobacz tu [http://www.goodpaint.pl]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Paintball - gdzie znalezc

Warto przeczytać: Jak teraz z wojskiem? | Zwycięzczy | Satelitarne zdjecia obiektow wojskowych na świecie.. | Pomocy.... | Kolter 19 wiatrowa!Pytanko? | Promocja to podstawa | Dla idacych do Deblina i przyszych pilotow. | Jaka wiatrówka najlepsza? | Bordowe Berety | Studium oficerskie - pytanie. | Wszechwidzacy celownik | Quizy i konkursy militarne | paralizator-pałka/ czy warto kupić? | prykłąd obrony koniecznej i jeszcze jedno pytanie | budowa PM-98 i MOSSBERG 12/76 | Survival-Przetrwanie | pępku | fiesta latina | octavia rs | 100 faceta | vegas | smocze kule | dojtzale chetne na seks z mlodszym | imperium dzwieku | hattrick | umk | lizanie odbytu | sex z córką | piekne kobiety | gorace laski | życie studenta | nato | fir | finanse i rachunkowość | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.