FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7612 razy ¬

ROZRYWKA | Imprezy
Palenie marihuany nie ma związku z rakiem płuc! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Palenie marihuany nie ma związku z rakiem płuc!"   

duramen
jem tablety a one mn
 Wysłana - 4 czerwiec 2006 12:01      [zgłoszenie naruszenia]

ja zaczynam w poniedizalek

Krolewicz Imprez i Używek%-)
oraz moderator seksu

Specjalista -

niRon
 Wysłana - 4 czerwiec 2006 12:13      [zgłoszenie naruszenia]

A ja mam sesje,
zamknalem juwenalia, zamknalem awfalia
i mam 2 tyg przerwy regeracyjnej

duramen
jem tablety a one mn
 Wysłana - 4 czerwiec 2006 12:20      [zgłoszenie naruszenia]

niron a co to jest sesja?

****a sie zastanawiam czy isc robic mgr czy inz przed nazwiskiem starczy

oraz moderator seksu

Specjalista -

niRon
 Wysłana - 4 czerwiec 2006 12:30      [zgłoszenie naruszenia]

Sesja to taki okres w zyciu studenta gdzie jest najwiecej najzayebistszych imprez, tylko ze rano musisz wczesnie wstac i isc na jakies smieszne zaliczenia i egzamy i wogole nie kumasz co oni wszyscy od Ciebie chca. To tak w duzym skrocie

A magistra jasne ze rob,
na bym na doktora jeszcze zapolowal.

duramen
jem tablety a one mn
 Wysłana - 4 czerwiec 2006 12:44      [zgłoszenie naruszenia]

dr...nie no dzieki

mgr...jak nei wy***ie z PL to pojde czemuz by nie...ale jak sie cos narysuje poza granicami to mnie nie zobacza na studiach

niron kuzwa kiedy ten listopad

oraz moderator seksu

Specjalista -

Jotun
 Wysłana - 24 lipiec 2008 23:16      [zgłoszenie naruszenia]

To, że dilerzy maczają bake w czymkolwiek to tzw. "miejska legenda". Prawda jest taka, że może 1% towaru na rynku jest preparowana, ale robią to jełopy, którzy nie mają zielonego pojęcia w temacie. ŻADNE preparaty nie sprawią, że zioło będzie mocniejsze. To wszystko "urosło" przez miejskie legendy, które doprowadziły do tego, że ludzie faktycznie zaczęli tak robić...

Zabawne są również teorie, że zioło jest posypywane brownem, który jest kilkukrotnie droższy. Żaden diler nie chce być stratny, prawda?

Niektórzy twierdzą, że zioło jest "osolone", też niezły LOL. Tak naprawdę żywica wytwarzana przez konopie jest słona, wystarczy lekko spróbować na czubek języka porządnego topa i się przekonacie :)

Niektórzy również pisali w tym temacie, że wolą "się porządnie na***ać". To jest właśnie najsmutniejsze. Po alkoholu człowiek staje się prosty, agresywny, często zachowuje się skandalicznie. Ale właśnie społeczne przywolenie jest na alkohol. Tak więc większość naszego społeczeństwa po prostu go nadużywa, a potem tworzą się patologie.

Znam ludzi palących latami i są NORMALNI (w ogole co to ****a znaczy? - mówie wg waszych kryteriów, bo dla mnie pojęcie normalności nie istnieje) tzn. mają prace, rodzine i są statystycznymi Polakami. A człowiek nadużywający dzień w dzień alkoholu przez pół roku może stoczyć się i będzie z niego wrak człowieka.

Ja osobiście nie palę tytoniu, nie upijam się alkoholem, lubię wypić 1 max 2 piwa do blunta i to wszystko. Czasem palę codziennie, czasem nie. Już tak kilka lat i jakoś nie zmieniło to mojego życia.

Oczywiście są ludzie piszący w tym temacie, że po roku palenia ich życie uległo destrukcji. Zastanówcie się jeszcze raz, czy aby napewno zioło jest tutaj winne? Pewnie w tym czasie piliście alkohol, a być może coś mocniejszego? Fetka jakaś? Bardzo możliwe, że był to burzliwy okres w życiu, młodość, głupota... nie zwalajmy wszystko na zioło, bo prawidłowo użytkowane nie zrobi wam nic złego. Ale nie wszyscy potrafią je prawidłowo użytkować, no cóż, ich strata :)

Peace.

19manias90
 Wysłana - 28 styczeń 2010 01:02      [zgłoszenie naruszenia]

dlaczego sie miesza szuwrax z tytoniem...hmm dobre pytanie tu padło i niepotrzebnie robicie tu afere z tego..****a wam niektórym dać jarać żal... po pierwsze żeby było więcej to prawda, tak to sie już robi to na tej zasadzie działa że gram czysty to wyjątkowo mało ale zioło jest tak silną rośliną że poprostu trzeba mieszać żeby nie odjechać zabardzo. Po zjaraniu czystego gramca to co najwyżej mógłbym wam pomachać i wogule sie marnuje puźniej. Najbardziej mnie śmieszy to że niektóre osoby chcą jarać czyste bo nie palą papierosów i mówią że to nic dobre nie wynika z mieszanką..eh puknijcie sie w łeb

Bonn
 Wysłana - 29 styczeń 2010 03:14      [zgłoszenie naruszenia]

ta puknijcie sie w łeb, jak ktos jara czysto bo tak woli, no to tak robi i jakos jakichś odchylen w tym nie widze. i szczerze mowiac to ***ie mnie, jak kto sobie pali. co do pierwszego postu to zioło daje po płucach nie gorzej, niż papierosy - substancja roslinna, podczas spalania mamy czad, co2 i cala mase innego syfu. zdrową alternatywą wydaje się dlategoż być jedzenie konopii, badź inhalowanie sie z waporyzera.

sam pale juz troche lat i jakos coraz czescie zadaje sobie pytanie po co ja to robie.

chyba dorosleje :P

Zmieniony przez - Bonn w dniu 2010-01-29 03:14:33

[soundcloud.com/bonn_syndromm]
[http://www.last.fm/user/e_l_f]
[http://www.facebook.com/profile.php?id=100001212875135]

60thplace
 Wysłana - 31 styczeń 2010 20:47      [zgłoszenie naruszenia]

"Tylko ty jestes taki bogaty, 90% innych ludzi zawsze miesza, nie spotkalem jeszcze osoby ktora by nie zmieszala"

biedna polska polnocno-wschodnia pozdrawia bogata WIELKOPOLSKE!!

tutaj nie spotkalem ani jednej osoby ktora miesza(chyba ze do bluntow)

wogole jak ktos pali blunty mieszane z tytoniem to przewaznie nie jest to mile widziane przez otoczenie

dla mnie mieszanie = zal

wogole jakby ktos tutaj dostal od innego folietke z mieszanka i zobaczylby pozniej ze taki walek, to dostawca by mogl dostac nawet w*******

Pampers88
 Wysłana - 12 luty 2010 20:57      [zgłoszenie naruszenia]

Dyskusja bez sensu imo, jak się pali to zależy od sytuacji, za jointami nie przepadam, najczęściej w ruch idzie szkło i wtedy oczywiście ładowany jest czyścioch, ale jak np jest mało materiału, a są 3 mordy do wiaderka to w celu zwiększenia objętości co by się do cybucha zmieściło dodajemy odrobinę tytoniu. A jeżeli chodzi o mieszanie to polecam mixa, hasz - ziółko, kocham to!

Kasują nam posty, usuwają tematy. Używają siły, bo wiedzą, że MAMY RACJĘ!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Palenie marihuany nie ma związku z rakiem płuc!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9