FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6702 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Panowie jak ominac A2 Łódź - Poznań ??? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Panowie jak ominac A2 Łódź - Poznań ???"   

Hakelbery
degustator
 Wysłana - 11 październik 2007 22:14        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Jutro musze jechac do Poznania, droga jest prosta jak sie jedzie A2, ale ja ja musze ominac bo firma mi nie zwraca kasy za bramki na autostradzie, a nie chce placic 44zl w obi strony bo bramki sa dwie, z tego co wiem to mam zjechac na konin z A2, ale wole byc pewnym, lipa bo nie mam cb a to by sprawe rozwiazalo, moze ktos z was lata ta trasa i sie orientuje jak ominac autostrade przy okazji nie zabladzic.

Polakom gratulujemy ceny benzyny

<%-)CHORY PASTOR HALELUJA%-)>

Znawca -

AliBabus
 Wysłana - 11 październik 2007 22:45      [zgłoszenie naruszenia]

To Haku jedziesz z Łodzi do Łowicza czternaską prosto cały czas i dojeżdżasz do krajowej dwójki w Łowiczu skrecasz w lewo i tniesz na prościusienko na poznań, wszystko bezpłatne, czternaska wyremontowana, aż miło a dwója też jest ogarnięta.
Z Łodzi wyjeżdzasz Strykowską i prosto do Łowicza, cała droga do poznania powinna być dobrze oznakowana na dwójeczce.
To życzę miłej jazdy.
To jest najsensowniejsze rozwiazanie i najprostsze oraz bezpłatne

Zmieniony przez - AliBabus w dniu 2007-10-11 22:48:47

"Victoria" is the best team on the world!
Specjalista od dupowozów.

Malevin
 Wysłana - 11 październik 2007 22:50      [zgłoszenie naruszenia]

Ja to bym polecial na aleksandrow, potem poddebice i tak dalej... prosciutka trasa

Batman..
 Wysłana - 11 październik 2007 22:54      [zgłoszenie naruszenia]

Ali Ci dobrze prawi. W sumie nawet czasem się lepiej jedzie niż autostradą bo tirów nie ma tyle

Moderator w Motoryzacji!!

Znawca -

Hakelbery
degustator
 Wysłana - 12 październik 2007 20:54      [zgłoszenie naruszenia]

Dzieki za odpowiedzi, polecialem do Zgierza potem na A2, A2 do zjazdu na Gobline i na Poznan, calkiem niezla trasa, a co do Poznania to myslalem ze Polsce najwieksze korki sa w Warszawie, ale to co dzisiaj zobaczylem to masakra.

Polakom gratulujemy ceny benzyny

<%-)CHORY PASTOR HALELUJA%-)>

Znawca -

Rutt
 Wysłana - 12 październik 2007 21:31       [zgłoszenie naruszenia]

ja bym im nie wierzył...

Today, Tomorrow, Toyota...

"latynoska elyta moto"

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Panowie jak ominac A2 Łódź - Poznań ???

Warto przeczytać: Polscy kierowcy... | kontrolka od poduszki pali sie na czerowno | golf III - problem - komunikat IN 02 | Prawo jazdy | Kiwanie Motorzystow | punkty karne | HONDA CRX JAKI SILNIK PASUJE POZA D16A9 ?? BER PRZERÓBEK | do crx-a II gener. jaki silnik jeszcze pasuje poza d16a9 bez przeróbek | Amortyzatory - ile %? | Jakie opony? | Audi A4 B5 1.9 tdi | Pompa paliwowa do forda focusa diesla | Pytanie o Radio samochodwe | niebieska ropa? | brak sondy = duże spalanie? | Problem z hondą | mama tesciowa | dwa kierunki | irka z plebani | dr Vitamin | kaskada | wydzielina z nosa po dopalaczach | Banda byka | Aretuza | Kiedy wybuchnie | bo dla mnie ty dla ciebie ja | sto lat | iława | kotkowicz | uwodzicielka | Neo Cortex | Wodzianka | radiestezja | kolor aury | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.