FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6550 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | HYDEPARK
Papierosy 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Papierosy"   

Al_Bundy_2
 Wysłana - 24 maj 2001 15:10        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Nie tak dawno temu idąc ulicą zobaczyłem, że pod gankiem jednej z kamienic siedzi dwóch chłopaków. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że mieli może po 7 a najwyżej po 8 lat i zawzięcie palili papierosa (zaciągali się nim na zmianę). Ważyli może po dwadzieścia kilo, a już umieli puszczać kółka z dymu. Widywałem już palących 12-13-latków, ale ci dwaj rozbroili mnie totalnie.
Znałem takich, którzy ćwiczyli na siłowni i też palili, a jeden nawet był taki, że w trakcie treningu robił sobie przerwy na dymek. Twierdził, że wietrzy płuca, a nikotyna rozszerza mu naczynia krwionośne i lepiej mu się ćwiczy...
Może ktoś z palących forumowiczów (jeśli są tacy) wyjaśni, co takiego przyjemnego jest w paleniu papierosów, bo ja nie rozumiem.

Al_Bundy_2

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 24 maj 2001 15:52      [zgłoszenie naruszenia]

no Mateo, czekamy, czekamy :->

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

Znawca -

Majeczny
 Wysłana - 24 maj 2001 15:52      [zgłoszenie naruszenia]

Tez nie rozumiem tego nałogu? Nic to nie daje a tylko szkodzi.
Kidyś nauczyłem się zaciągać i potem nie zapaliłem ani jednego. Po prostu stwierdziłem, że to nie dla mnie.
Tak to już jest. Jak się nie zacznie w podstawówce, albo w szkole średniej to potem marne są na to szanse.
Większość młodych ludzi ulega grupie i to jest błąd. Słychac potem gadki w stylu:
-"Jak chcę to mogę nie palić"
W końcu taki młody człowiek staje się ofiarą koncernów tytoniowych i dopiero potem twierdzi:
-"Ku*wa! Wcągnęłem się w ten pier*olony nałóg!"

Kiedyś będę bardzo duży,
Dobry trening tu posłuży.

INSOMNIA
 Wysłana - 24 maj 2001 16:00      [zgłoszenie naruszenia]

X-men: opowiedz nam, czekamy...

Pozdrowienia
Xena

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 24 maj 2001 16:12      [zgłoszenie naruszenia]

X-men też???????????

*** POZDRAWIAM ***

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 24 maj 2001 16:24      [zgłoszenie naruszenia]

Papierosy są złe, ale pozwalają się chwilowo rozprężyć.
Ja osobiście palę od 17 roku życia (4 lata) i pewnie dawno bym je rzucił gdyby nie stresująca atmosfera w pracy.
Papieros jest dla mnie przepustką na częstsze przerwy. W domu nie palę, a na siłowni tym bardziej...
U mnie na siłowni jest sporo palących. Wielu z nich ćwiczy&pali już od kilkunastu lat.
Papierosy powodują niedotlenienie i mogą być przyczyną udarów mózgu. Nie mówiąc o chorobach serca i raku.
Tak więc nie palcie :)

Mateusz Pazdan
Administrator

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 24 maj 2001 16:55      [zgłoszenie naruszenia]

MaTEO tak na marginesie te wstawianie zdjęć to super sprawa co do palenia jak nie palisz w domu (czyli możesz się obyć bez papierosów) to powinieneś je całkiem odstawić.
Fakt nie będziesz miał częstszych przerw w pracy no ale ....

Tomek

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 24 maj 2001 17:06      [zgłoszenie naruszenia]

Mateo, rob sobie przerwy na cos innego, odzywki, jabko, siku&qpe, nie wiem przeciez nie musisz na papierosa

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 24 maj 2001 18:51      [zgłoszenie naruszenia]

Chlopaki przeciez palenie to za***ista sprawa! Przerwa w wykladach - dymek, stresujace kolokwium - dymek, nie mam co robic - dymek, piwko w knajpie - paczka dymkow:) Pale bo lubie i nikt mnie nie zmusi do zaprzestania. Swoja droga przed, na i po silowni nie jaram.

Pozdrawiam

"...jeden za wszystkich, wszyscy za jednego..."

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 24 maj 2001 20:37      [zgłoszenie naruszenia]

Palenie jest beee,choc ja niestety pale.
Nie chodze do knajp,dyskotek,pubow, waze jedzenie,jjem na zegarek 10 produktow,moze 12,14godzin pracuje,w sobote i niedziele po 6, corka widzi mnie albo rano,albo przypadkiem w nocy,nie mam zycia prywatnego.
Wszystko podporzadkowalem sportowi,w ciagu roku moze 20 piw wypilem,zadnego drina-to mnie nie tlumaczy,ale palenie jest jedynym kaprysem,jaki mi zostal.Mimo wszystko po raz kolejny przymierzam sie do rzucenia...
Ale nie palcie,bo to wstretny nalog. :-(

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 24 maj 2001 21:26      [zgłoszenie naruszenia]

'Przepychacz' i wszystko jasne!!!!!!!

Sloniu

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Papierosy

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Warto przeczytać: święta | kurtka | tattoo | NIEMIECKI- list... | Trik z nożami. | pirelli 2005 | Pomoc w pisaniu prac i tlumaczenia | KolendYYYY | Zaduma i kontemplacja nad swiatem. | Prezenty | jak odblokować skrzynke | PROSZE O POMOC W ODNALEZIENIU PSA!!! | Sylwester melanż czy bal??? | Feromony... | gg reader | wczoraj było sucho... | kiedy wybuchnie 3 wojna | silnik elektryczny 3 v | wymiana rozrządu | power rack | margaret zdjęcia | street food | nawiedzone miejsca w Łodzi | spy | prorocze | shakur | kolczyk w jezyku chlopak | kraj | włoski | krakowie | rower do | 300c | świadome | rinokot zdjęcia | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.