FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2460 razy ¬

Informacje tutaj przedstawione są opiniami użytkowników i dają co najwyżej ogólną wiedzę o problemie. Nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarskiej. Forum służy do wymiany poglądów i doświadczeń, w żadnym wypadku nie może być podstawą do samodiagnozy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie stanu zdrowia/przebiegu leczenia należy zwrócić się po poradę do lekarza. Tylko porada lekarska oparta na osobistym zbadaniu pacjenta, wywiadzie chorobowym i badaniach dodatkowych gwarantuje postępowanie bezpieczne, takie, które może dać pożądany efekt leczniczy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zdrowie
Paracetamol + alko 
[powiadom znajomego]    
Autor "Paracetamol + alko"   

czupakabr6
 Wysłana - 1 sierpień 2010 18:08        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

10 minut temu wzialem lek przeciwbolowy z paracetamolem a teraz dostalem telefon ze jest ognisko o 20. Da rade wypic z dwa piwa? czy odpuscic sobie

INSOMNIA
 Wysłana - 1 sierpień 2010 18:42      [zgłoszenie naruszenia]

Wątroba będzie miała ci za złe, ale ja osobiście bym się nie czaił, jeśli nie łyknąłeś całej garści tabletek.

_reaktor_
 Wysłana - 1 sierpień 2010 19:05      [zgłoszenie naruszenia]

jak masz w domu jakis esseliv mozesz zarzucic, wtedy z czystym sumieniem bedziesz sobie mogl wypic te piwka

"watroba sie regeneruje, a nerki sa dwie"

czupakabr6
 Wysłana - 1 sierpień 2010 19:15      [zgłoszenie naruszenia]

dzieki. Wbilem po sogu

uuu...
 Wysłana - 1 sierpień 2010 20:36      [zgłoszenie naruszenia]

nie wiem czym wy sie przejmujecie ... ja zawsze jak lykam jakies antybiotyki , apapy , ibupromy itd itp i jest okazja do chlania to sie nie zastanawiam ..nie wiem moze na mnie nie dziala opcja alko+ leki = przykra sprawa :)

==PIZDA OGJEŃ KLAN==

HALA MADRID !!! WIELKI REAL MADRYT !!!!!!!!!!!

LilPeneros
 Wysłana - 1 sierpień 2010 20:57      [zgłoszenie naruszenia]

jak się bierze środki przeciwbólowe, antybiotyki i inne leki, które są metabolizowane w wątrobie to nie powinno się pić w tym czasie ŻADNEGO alkoholu - w przypadku antybiotyków co najmniej 24h od wzięcia

rada: powinieneś powiedzieć kumplom, że tym razem nie przyjdziesz na ognisko

jak ktoś antybiotyki i leki przeciwbólowe łączy z alkoholem (np. popijając to browarem, wódką, etc), to znaczy że bardzo nie lubi swojej wątroby
zapytajcie każdego lekarza, to powie wam to samo

Zmieniony przez - LilPeneros w dniu 2010-08-01 20:58:52

[http://www.youtube.com/watch?v=Iuhtd2X7FdI]

INSOMNIA
 Wysłana - 1 sierpień 2010 20:59      [zgłoszenie naruszenia]

Oboje przeginacie, tylko w rożne strony.

P4tr1ck
 Wysłana - 1 sierpień 2010 22:53      [zgłoszenie naruszenia]

reaktor kto normalny ma osłonki na wątrobę w domu ??

Nie umiesz szczęścia zauważyć?
Może za wysoko patrzysz.

Ekspert -

INSOMNIA
 Wysłana - 1 sierpień 2010 22:54      [zgłoszenie naruszenia]

o ****a

ja wlasnie zjadlem 2,7g aspiryny i wypilem 200-250ml johnnie walkera (czarmy ofc) no i nalalem sobie wina.....

czy bede zyl? ))))))))))))))

_reaktor_
 Wysłana - 1 sierpień 2010 22:54      [zgłoszenie naruszenia]

moi rodzice maja np

ostatnio gdzies mi wlasnie mignal esseliv przed oczami

"watroba sie regeneruje, a nerki sa dwie"

INSOMNIA
 Wysłana - 1 sierpień 2010 22:58     
 Usunięta przez Kuba_SnK za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Paracetamol + alko

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Błona dziewicza - funkcje fizjologiczne | Krzywy kręgosłup. | rozdrapany pieprzyk - do lekarza? | Okrutna historia medycyny (art onet) | Wzrok | Nie wiem czy to normalne... | leki; jonoforeza, a alko | witaminy-dawkowanie | Samoleczenie wzroku! | komary/meszki :/ | za małe płuca? ja oszaleję! | Brązowe krwawienia.... | Zyban (Bupropioni hydrochloridum) brał ktoś? | Maly problem | książeczka sanepidowska- ocb? | Wypadanie wlosow | smutny | popsuł | polski plakat | plakat | perfectclimapl | grrreta@interiaeu | grrreta@ | henryka krzywonos | soszy ska | audi 80 | will i am | Kaspersky | antyvirus | niemożliwe | prawnik | michal15eu | doda playboy | Lagerfeld- | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.