FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 36615 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
Paralizator? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Paralizator?"   

BAR_tek
 Wysłana - 14 maj 2005 10:39        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam chce sobie zapodac paralizator. Chce sie dowiedziec czy nie jest to zbyt niebezpieczne? Moze to sie wydawac smieszne ale wole sie upewnic jak mam miec jakies problemy..napiecie 200 000V. A przy okazji chciaialem sie dowiedziec..na filmach zawsze przykladaja szmatke do ust i koles traci przytomnosc. Czym jest nasaczona ta szmatka?

Twoje zycie i Twoj wybor!

korian
 Wysłana - 14 maj 2005 11:51      [zgłoszenie naruszenia]

chcesz sobie zapodać ten paralizator na sobie czy go sobie kupić? bo nie bardzo wiem jeśli chodzi o szmatke zaś, to może to być coś w rodzaju chloroformu, który był kiedyś używany do narkozy, lub eteru etylowego..

Zmieniony przez - korian w dniu 2005-05-14 11:56:08

Specjalista -

BAR_tek
 Wysłana - 14 maj 2005 15:52      [zgłoszenie naruszenia]

Nie no na siebie to nie bardzo.Ale nawet gdyby kogos mial poparalizatorowywac to chce sie upewnic czy goscia za bardzo nie uszkodze bo przez glupote miec kredki..Zalezy mi dokladnie o ten szmatkowy preparacik dokladnie co tak fajnie kopie i czy moge wejsc w posiadanie czegos takiego

korian
 Wysłana - 14 maj 2005 20:16      [zgłoszenie naruszenia]

"Paralizator to urządzenie, które ładunkiem elektrycznym dezorientuje system nerwowy napastnika nie wyrządzając mu przy tym żadnej trwałej szkody. Wykorzystuje przy tym fakt, że ciało człowieka składa się w przeważającej części z wody i dlatego jest bardzo dobrym przewodnikiem prądu. Przytknięcie do ciała stałych lub wystrzeliwanych elektrod (na około 5 metrów), powoduje zamknięcie obwodu elektrycznego. Razi przy tym szczególnym rodzajem prądu: jest to prąd o bardzo wysokim napięciu: od 20 000 do 150 000 woltów, przy bardzo niskim natężeniu. Wystarczy dosłownie kilka sekund, żeby obezwładnić każdego napastnika.
Źródłem elektryczności są baterie umieszczone w uchwycie. Najważniejszą częścią paralizatora są obwody elektryczne, które obniżają natężenie prądu i zwiększają jego napięcie. Taki prąd zostaje zmagazynowany w kondensatorach."

co do owych usypiaczy zaś to raczej ci nie pomogę z ich zorganizowaniem, w anestezjologię się jeszcze nie bawiłem . pozdrawiam.

Zmieniony przez - korian w dniu 2005-05-14 20:18:02

Zmieniony przez - korian w dniu 2005-05-14 20:18:33

Specjalista -

BAR_tek
 Wysłana - 14 maj 2005 21:33      [zgłoszenie naruszenia]

Dalbym soga ale abon mi sie skonczyl.. Czyli w skurucie koles idzie poprostu spac po takim styknieciu chwilowym z paralizatorem czy jak ?

korian
 Wysłana - 14 maj 2005 21:39      [zgłoszenie naruszenia]

na insomni nie trzeba mieć abona . a czy spać to nie wiem, podejrzewam, że jest to uzależnione od oponenta. ale w szoku jest napewno , a wtedy dosiad i dajesz z siebie wszystko

Specjalista -

booe
biały miś
 Wysłana - 22 maj 2005 23:45      [zgłoszenie naruszenia]

kiedys "dostałem" z takie paralizatora, doswiadczenie bardzo niemiłe, ale nie powiem zeby mnie do czegos zniecheciło, chociaz to trwało krótko).
dobra jest wersja strzelajaca (ale to wydatek od 800zł)
troche lipa ze trzeba podejsc do przeciwnika

Znawca -

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 23 maj 2005 10:04      [zgłoszenie naruszenia]

Paralizator, zależy jaki kupisz.
Np. u mnie na rynku można kupic za 40zł u ruskich ale to taki co pewnie nawet przez koszulke nie działa :-%
,,prawdziwy" paralizator to jest wydatek naprawde duży.
Najlepiej se kup taki sprzęt jak ma swat.
Nie wiem na jakiej zasadzie t odziała ale wiem że tym pistoletem wystrzeliwane są jakieś elektrody? czy coś takiego które są pod wysokim napieiem :-%
taki gun to coś konkretnego ale nie wiem czy nawet jak by takie coś w sklepie było to by ci sprzedali.
A w gierce swat4 jest do kitu.
Naboje mi się skończyły to walnełem goscia tym wynalazkiem i gazem piepszowym w gępe.
Niezrobiło to naim większeg owrażeniea.
Po chwili podniósł z ziemi kałacha i mnie rozwalił
Ale to tylko gierka na pc

Ja chcę karabin taki, którego lśniąca stal ogniste śle zygzaki, gdy padnie rozkaz: Pal!
Ja chcę karabin taki, co ciska śmierci grom, by wraże tłuc żołdaki , za Polskę,......

Specjalista -

N-e-o
 Wysłana - 17 czerwiec 2005 02:58      [zgłoszenie naruszenia]

Paralizator TASER X26C

TASER X26C to najpotężniejsza broń niezabijająca, jaką kiedykolwiek stworzono.

TASER X26C to ekskluzywna, cywilna wersja słynnego policyjnego modelu TASER X26 - broni niezabijającej przeznaczonej dotychczas wyłącznie na użytek Policji i agencji rządowych.

Zasięg działania TASER X26C wynosi 4,60 metra, a sygnał obezwładniający pokonuje nawet barierę, jaką stanowi warstwa ubrania o grubości 5 cm.

Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem na TASER X26C nie jest wymagane pozwolenie na broń.

TASER X26C powoduje natychmiastowe, całkowite a jednocześnie tymczasowe i całkowicie odwracalne obezwładnienie napastnika nie wyrządzając mu jednak najmniejszej krzywdy.

TASER X26C jest zawsze tak samo skuteczny - bez względu na miejsce trafienia.

Opis urządzenia:
Wszystkie dostępne dotychczas urządzenia, zwane potocznie "paralizatorami" miały za zadanie obezwładnić napastnika bólem wywoływanym przez przepływający przez ciało osoby obezwładnianej prąd elektryczny. Wymagane do osiągnięcia tego celu stosunkowo wysokie natężenie prądu elektrycznego stanowiło potencjalnie śmiertelne zagrożenie dla osób ze słabym sercem lub wszczepionym rozrusznikiem serca.
Warto również zauważyć, że napastnicy będący pod wpływem alkoholu lub pobudzeni substancjami odurzającymi nie reagują na bodźce wywołujące ból i chemiczne substancje drażniące, a bardzo często zastosowanie takich środków potęguje ich agresję wobec osoby broniącej się.
Ponadto paralizatory starego typu mają jeszcze jedną bardzo poważną wadę - ich zastosowanie wymaga wejścia w bezpośredni fizyczny kontakt z napastnikiem, co w oczywisty sposób potęguje zagrożenie.
Rewolucyjność i nowatorstwo zastosowanej w broni TASER technologii polega na generowaniu przez broń sygnałów elektrycznych imitujących sygnały wysyłane przez ludzki mózg do sterowania mięśniami szkieletowymi i odebraniu napastnikowi kontroli nad własnym ciałem.
TASER powoduje natychmiastowe, całkowite, a jednocześnie tymczasowe i całkowicie odwracalne obezwładnienie osoby agresywnej lub niebezpiecznej nie wyrządzając jej najmniejszej szkody. To wszystko osiągniemy bez konieczności użycia broni palnej.
Ponieważ TASER działa na poziomie centralnego układu nerwowego - przed jego działaniem nie można się obronić, działa równie bezwzględnie na najsilniejsze i najbardziej sprawne fizycznie osoby.
Jej działanie nie pozostawia jednak żadnych długotrwałych następstw, a przeprowadzane wielokrotnie badania wykazują jej obojętność dla pracy mięśnia sercowego lub rozruszników serca.
Zasięg działania TASER'a wynosi 4,60 metra, a sygnał obezwładniający pokonuje nawet barierę, jaką stanowi warstwa ubrania o łącznej grubości 5 cm.
Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem na broń niezabijającą TASER nie jest wymagane pozwolenie.
TASER jest z powodzeniem wykorzystywany do ochrony osobistej VIP-ów i ludzi biznesu, bezpiecznego obezwładniania agresywnych osób będących nawet pod wpływem środków odurzających lub alkoholu, osób podejrzanych o zamiary samobójcze, sprawców włamań, napadów i kradzieży, a nawet do ratowania zakładników.

Skuteczność:
Skuteczne jest trafienie TASER'em w dowolną część ciała. Jest to najłatwiejsza w użyciu broń niezabijająca. Możesz na niej polegać w stresowej sytuacji.

ZAPROJEKTOWANA DO NATYCHMIASTOWEGO UŻYCIA - TASER X26C i ADVANCED TASER M18/M18L zostały zaprojektowane tak, aby do ich użycia przez posiadacza nie był wymagany specjalistyczny trening.
Niemniej jednak każdy nabywca broni przechodzi obowiązkowe szkolenie w zakresie świadomego i bezpiecznego posługiwania się tą bronią.
TASER jest bronią bardziej precyzyjną i godną zaufania w sytuacjach stresowych od innych broni niezabijających, do posługiwania się którymi wymagane są nowe umiejętności i nawyki.

ŁATWOŚĆ UŻYCIA - ponieważ broń niezabijająca TASER działa na centralny system nerwowy imitując sygnały elektryczne wykorzystywane do komunikacji w ciele człowieka, skuteczne jest trafienie w dowolną część ciała.
Tak więc TASER X26C i ADVANCED TASER M18/M18L są znacznie łatwiejsze w użyciu niż gazy czy nawet broń palna, które wymagają trafienia w określone części ciała.

Specyfikacja techniczna:
wymiary: 15,3 x 8,2 x 3,3 cm
waga: 175 g
siła obezwładniania: 105 MDU (Muscular Disruption Units - zdolność urządzenia do zakłócania pracy mięśni)

moc użyteczna:
- Kształtowany Impuls Elektryczny
- Napięcie szczytowe UPEAK = 50 000 V
- Średni prąd w obwodzie IŚR = 2,1 mA (0,0021 A)
- Wartość średniokwadratowa natężenia prądu IRMS = 151 mA (0,151 A IRMS)

zasięg rażenia: od 0 do 4,6 metrów, plus dodatkowa możliwość stosowania jako kontaktowej broni obezwładniającej
cyfrowe źródło zasilania (DPM)
- Ogniwo litowe z pamięcią cyfrową o napięciu U = 6 V
- Okres trwałości - 10 lat, pozwala na oddanie 300 strzałów w temperaturze 25°C

wskaźnik pozostałego poziomu energii: wyświetlacz podający poziom naładowania baterii w zakresie od 99% do 00%

cyfrowa Kontrola Impulsu (DPC)
-Automatyczne wyzwalanie serii impulsów o czasie trwania 10 sekund
(z możliwością przerwania lub przedłużenia)

zdolność penetracji przez warstwę ubrania: sygnał obezwładniający pokonuje barierę ubrania o grubości do 5 cm

zakres temperatur pracy urządzenia: od -20°C do 50°C

system gromadzenia danych - USB Dataport System:
Rejestruje godzinę, datę, czasy trwania serii impulsów, temperaturę oraz stan
baterii dla ponad 1 000 strzałów. Dostęp do zaszyfrowanych danych zapisanych
w formacie ".x26" poprzez port USB na komputerach pracujących pod kontrolą
sytemu MS WindowsTM (Windows® 2000, XP lub ME)

oświetlenie taktyczne celu:
celownik laserowy z laserem 650 nm, skalibrowany dla celu oddalonego
o 4 metry oraz dwie białe super jasne diody LED dla oświetlania celu w trudnych
warunkach oświetleniowych

kartridże: zasięg do 4,6 metra, czynnik miotający - sprężony azot pod ciśnieniem 1800 psi, obudowa symetryczna, kąt pomiędzy torami lotu sond - 8°.

centralny wyświetlacz (CID):
2 cyfrowy LED, wyświetla poziom pozostałej w baterii energii, czas trwania serii
impulsów, okres gwarancji, status oświetlenia taktycznego

przełącznik bezpieczeństwa: dwustronny przełącznik dwupozycyjny z oznaczeniami: "S" - Safe (zabezpieczone), "F" - Fire (oddanie strzału)

cena: 6900.00 zł

"Nie dyskutuj z debilem: najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

.kuchar.
 Wysłana - 17 czerwiec 2005 16:46      [zgłoszenie naruszenia]

o ja pie***** jaka cena <wow>

gosiekwi
 Wysłana - 6 lipiec 2005 14:20      [zgłoszenie naruszenia]

Witam a szczególnie pana Booe!!
Poszukuje paralizator co strzela prądem ale w rozsądnej cenie to znaczy jak pisze Booe od 800 zł że można dostać. prosze o pomoc gdzie znaleźć taki sprzet w cenie niezbyt wysokiej ( 6500 zł !!)....Może Booe pomoże mi????Piszcie na opiwne@vp.pl bo gg nie mam!!!
pozdrawiam
gośka

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Paralizator?

Strony: 1 2

Warto przeczytać: komisja | Pałka teleskopowa | Włoska robota | Mam zwolnienie do wojska i co dalej?? | help | Humvee w Iraku | W Polsce przez 20 lat była broń atomowa | Nożyki | ochrona | Jaka Lornetka? | Nie będę przeklinał na funkcjonariuszy Policji %-) | WALTHER CP88 | Jak ma wyglądać takie podanie??? | Zarobki w SG, dostalem sie ale ile mozna sie spodziewac?? | Pistolety Czarnoprochowe | WSO Wrocław | jak spuścić paliwo audi a 3 | kolano | knife | zbior fajnego mieska | prezent urodzinowy | sA oneczko | co lubimy oglądać | na ryby gra | lilith | wojna z wykop | civic VIII | motywujace | 2014 | burdel na teneryfie | burdele na terenyfie | matura ustna | matura ustna szkoła | naszej klasy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.