FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 959 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Polityka
Parszywy marketing - Mehmet Ali Agca 
[powiadom znajomego]    
Autor "Parszywy marketing - Mehmet Ali Agca"   

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 20 styczeń 2010 14:35        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

[tygodnik.onet.pl/31,0,39945,artykul.html]

Co myslicie o tej calej sytuacji ? wychodzi na wolnosc terrorysta i morderca, a media chca z niego zrobic gwiazde, a wydawnictwa na nim zarobic krocie. Dzieki temu ten chlop po wyjsciu z pierdla zostanie milionerem i bedzie se mogl plawic w luksusach do konca zycia, bedzie go stac na dozywotnia ochrone (z wiadomych wzgledow). W jakich my czasach zyjemy ?

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Znawca -

ziemon
LADY
 Wysłana - 20 styczeń 2010 15:29      [zgłoszenie naruszenia]

Myślę że nihil novi sub sole

Najlepsze że pewnie sporą część nakładu jego "wspomnień" wykupią bogobojni katolicy bo gdzieś tam się JPII przewinął...

[cafewitteveen.files.wordpress.com/2011/09/b5rip.jpg?w=419&h=334]

Without data you are just another person with an opinion.

Specjalista -

andrzejpan
OJCIEC
 Wysłana - 20 styczeń 2010 15:37      [zgłoszenie naruszenia]

jest szum medialny. ludzie bedą patrzeć mu na ręcę i prosić
żeby powiedział kto mu zlecił zabójstwo papieża. tylko że on
tego nigdy nie zdradzi bo pójdzie do piachu.
jako katolik (średnio praktykujący) nie kupie jego
książki.

SzToCh

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 20 styczeń 2010 17:11      [zgłoszenie naruszenia]

To jest cwany lis, on jeszcze to podsyca, chlop ma w sumie dopiero 52 lata i dobrze sie trzyma jak widac po zdjeciach, se jeszcze pozyje cos czuje i to na wysokim poziomie.

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Znawca -

gandzior88
 Wysłana - 21 styczeń 2010 23:25     
 Usunięta przez trib-misiu za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

trib-misiu
ŻYDU
 Wysłana - 22 styczeń 2010 00:16      [zgłoszenie naruszenia]

Nie pierwszy i nie ostatni raz. Manson i cała zgraja amerykańskich seryjnych killerów, też zarabiała grube hajsy na wspomnieniach i wywiadach(no ale ich nie wypuszczą już ). Zawsze się sensacja sprzedawała, jest popyt a on go zaspokaja. Wiadomo że to obrzydliwe, niemoralne etc, ale to chyba nic nowego%)

człowiek o IQ ok. 453 razy większym od gąsiennicy

Pseudnim
Kozak z pomorza
 Wysłana - 22 styczeń 2010 10:38      [zgłoszenie naruszenia]

Też jakoś mnie to nie zdziwiło. Pieniądz rządzi światem, a na takiej publikacji wszyscy zarobia grube siano. Nie czuję się tym jakoś poruszony, jednak jest to niezbyt sprawiedliwe, skoro zamachowiec, który powinien pokutować będzie się pławić w luksusach, podczas gdy ludzie z kręgosłupem moralnym nie mają co jeść. Ale taki jest świat, uczciwych rucha w dupe, a do s****ieli się uśmiecha.

"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą."

kopt
Diabeł
 Wysłana - 22 styczeń 2010 13:48      [zgłoszenie naruszenia]

W obecnych czasach wszystko jest towarem a cena zależy od popytu nie jakości A że Akca na tym skorzysta niewiele mnie obchodzi. Jeśli jest piekielnie inteligentnym manipulantem, który wszystkich robi w*****a, to nie on pierwszy. Inni robili i robią o wiele gorsze rzeczy i zarabiają na tym o wiele więcej. Mnie on wygląda po prostu na ostro pooranego czuba i jeśli mam rację, będzie przynajmniej miał na prozac.

[www.facebook.com/poprawskimagicalphotography]

Otokonoko
 Wysłana - 26 styczeń 2010 11:16       [zgłoszenie naruszenia]

Po prostu to kolejny przykład oprócz nagrody Nobla, że nie ma na świecie sprawiedliwości. Najpierw nagrodę Nobla w 2007 roku zamiast Ireny Sendlerowej, która uratowała kilka tysięcy dzieci dostał Al Gore ze swoimi bajkami o ekologi, a teraz morderca po wyjściu z więzienia zarobi miliony na swoich książkach, które oczywiście będą kupowali ludzie tylko po to aby sprawdzić jakie kolejne kłamstwa wymyślił Agca Jedno jednak należy Agcy przyznać: ma dużą wyobraźnie.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Parszywy marketing - Mehmet Ali Agca

Warto przeczytać: ZADANKO | pozytywny patriotyzm | Teledysk wyborczy G.Napieralskiego | Błędy Kaczyńskiego w kampanii | Belka szefem NBP - komentarze | Błędy Komorowskiego w kampanii | Debata kandydujących na prezydenta | Przywileje | konserwatywny socjalizm dlaczego tak popularny w Polsce? | Państwo a naród | Spirala strachu a wybory prezydenckie | Debata Prezydencka na Jedynce | Na jakich warunkach Polska wycofała wojska z Iraku ?? | Ernesto Che Guevara bohater/zbrodniarz? | Kto to jest dzisiaj patriota? | Dopalacze - nie do spożycia przez ludzi | filmy xxx | Ford Fusion wersja Plus TDCI opinie | ciota | tapety na pulpit stoprocent | stestifler | grażyna wolszczak | pantoflarz | PMS | wspinaczka | PHILIPS PT720 | ebcl | licence | business | lcci | jaki pajak dla poczatkujacego | chamsie | dziadków | Wybrałem temat Walka dobra ze złem,na podstawie wybranych przykł przedstaw literackie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.