FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5306 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Partner od tańców. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Partner od tańców."   

sadboy
 Wysłana - 9 grudzień 2008 22:41        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam

W sumie potrzebuje się chyba troche wygadać, a nie chce iść z tym do znajomych bo wiem ze będzie że wyolbrzymiam wszystko.

Sprawa wygląda tak, jestem z dziewczyna od pół roku, mamy po 18 lat.
Dziewczyna kiedyś tańczyła towarzysko i teraz zachciało sie jej kontynuować swoje zajęcia.
Generalnie nie byłem przeciwny, niech sobie tańczy, oczywiscie odrazu pojawily sie male obawy jesli chodzi o partnera, ale olalem temat.
Wczoraj mi pokazala zdjecie tego typka z ktorym ma tanczyc od przyszlego tygodnia bodajze.
Odrazu sam stwierdzilem ze jest przystojny, jeszcze zapytalem dwie dobre koleanki co o nim sadza, powiedzialy zgodnie 'dobre ciacho'.
Punkt kulminacyjny który mnie wkvrwil chyba najbardziej był taki ze moja dziewczyna sama powiedziala że jest fajny

Ok, staram się nie przesadzac z zazdroscia, ma kolegow ok. Chce czasami z ktoryms wyjsc na spacer sama ok.

Wiem że nic nie moge zrobić i wszystko będe musiał oceniać w trakcie rozwijania sie sytuacji. Obserwować czy piszą ze sobą czy się spotykają itp.

Ale mimo wszystko, mam się zacząć martwić?
pozatym wkvrwiłem się i musialem gdzieś to napisać.

pafiel_007
B O M B E K
 Wysłana - 9 grudzień 2008 22:43      [zgłoszenie naruszenia]

jakby powiedziala ze jej sie nie podoba to bys narzekal ze cie oklamuje i cos ukrywa
nie zachowuj sie jak baba

ty tez napewno nie raz mowila jej ze jakas tam dziewczyna jest ladna, a jak nie to dziwny ten wasz zwiazek

Zapraszam do gotowania [http://www.insomnia.pl/-t670340.html]
Sprzedam MSI Dominator GT70 [http://www.insomnia.pl/-t685017.html]

Ekspert -

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 9 grudzień 2008 22:43      [zgłoszenie naruszenia]

Przesadzasz i to grubo.
Póki są partnerami tylko do tańca i nie kończy sie to wspolnymi wypadami na kawę czy obiad nie ma co histeryzować.
Bo ataki zazdrości raczej nic nie wskórasz.

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 9 grudzień 2008 22:44      [zgłoszenie naruszenia]

Trzeba było iść na taniec z nią

Martwić, nie martwić, ja Ci powiem, że w tym wieku to o "względną stabilizację" ciężko.
Nie wkurzaj się, zluzuj, ale miej oczy otwarte

Zmieniony przez - MoonSp w dniu 2008-12-09 22:45:56

"Atak kosmitów to nic w porównaniu z atakiem głupoty"
Moon

Ekspert -

sadboy
 Wysłana - 9 grudzień 2008 22:47      [zgłoszenie naruszenia]

jakby powiedziala ze jej sie nie podoba to bys narzekal ze cie oklamuje i cos ukrywa

Poprostu mogla jakoś to ująć w delikatniejszy sposób.

Miareczka tak wiem ze atakami zazdrosci nic nie wskoram, dlatego przy niej wykazalem obojetnosc i zmienilem temat, a zale wylewam tu

A co do tego histeryzowania, tak jak już sam napisalem, w trakcie tego wszystkiego będę obserwować co się dzieje, jak coś będzie nie tak będzie dało się to zauwazyć tak mysle.

Nie wkurzaj się, zluzuj, ale miej oczy otwarte

No coś takiego chciałem usłyszeć

Zmieniony przez - sadboy w dniu 2008-12-09 22:48:43

pafiel_007
B O M B E K
 Wysłana - 9 grudzień 2008 22:48      [zgłoszenie naruszenia]

delikatniejszy czyli jaki niby?
sam sobie problemy stwarzac lubisz chyba

Zapraszam do gotowania [http://www.insomnia.pl/-t670340.html]
Sprzedam MSI Dominator GT70 [http://www.insomnia.pl/-t685017.html]

Ekspert -

sadboy
 Wysłana - 9 grudzień 2008 23:12      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wiem.

Może i tak ale wole dmuchać na zimne. Dziewczyna cieszy się dosyć dużym powodzeniem i może juz jestem delikateni przewrazliwiony.

A co powiecie na to, ze kolega jej własnie zaproponował spotkanie 'zapoznawcze'?

Powiedzialem, że to ma być partner do tańców a nie przyjaciel ale niech robi jak uważa.

panna_ala
 Wysłana - 9 grudzień 2008 23:14      [zgłoszenie naruszenia]

idź z nią na to spotkanie zapoznawcze.trzeba dobrze poznać wroga :P

sadboy
 Wysłana - 9 grudzień 2008 23:15      [zgłoszenie naruszenia]

Nie mam zamiaru go traktowac odrazu jak wroga, bo mam jeszcze walczyć o swoja dziewczyne? Desperatem nie jestem

panna_ala
 Wysłana - 9 grudzień 2008 23:16      [zgłoszenie naruszenia]

może i nie jesteś,ale nie zaszkodzi przyjrzeć mu się z bliska :P

Incrap
 Wysłana - 9 grudzień 2008 23:29      [zgłoszenie naruszenia]

Wszystko sie moze zdarzyc.
Nie chce Cie straszyc, itp. ale kontakt fizyczny, sporo czasu spedzanego razem, wspolna pasja, do tego jak mowisz, ze ladny chlopak...
Nie swiruj tylko, oczy dookola glowy :)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Partner od tańców.

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Warto przeczytać: rvchać czy nie? | relacje partnerskie | Poznanie przez znajomą osobę | i co ja jej powiem? | filmy do oglądania z dziewczyną | Miłość w barwach węgla. | Danie szansy | jak to normalnie zakonczyc | Jak to rozegrać. | zwiazek na poczatku bez milosci | nie wiem co robić, a raczej jak ją poderwać. | Czy to jakies zboczenie?? | Pytanie do facetów | ?? | gimbus | Telefon od nieznajomego mężczyzny | drobne krostki w okoicach krocza | dont starve | toples | topless | kafeteria | kafeterii | Olcia | rozmiar penisa | rozmiar | kod | Ariel90 | coliber | bieber | justin | hereux | bator35 | biosira | nasze zdjęcia | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.