FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1503 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja ARCHIWUM
Pasy bezpieczenstwa! 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Opcja Wyniki Głosuj
Zawsze. 
Nie zapinam. 
Jak nie zapomne. 
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
Autor "Pasy bezpieczenstwa!"   

INSOMNIA
 Wysłana - 6 czerwiec 2003 12:42    | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Zapinacie(pasy)?? Jezeli nie to czy mieliscie jakies problemy z policja w zwiazku z tym? I co myslicie wogole o pasach?

Ravenlord
 Wysłana - 6 czerwiec 2003 15:19      [zgłoszenie naruszenia]

nigdy nie zapinam pasow.
prawda jest taka, ze jadac z predkoscia ponad 100-120km/h ( zwykle jade z takowa nawet w terenie zabudowanym czy miescie jak sie da) przy jakimkolwiek zdezeniu czy to czolowym czy tez z przeszkoda stala kierowca ktory zapial pasy zostanie przez nie rozerwany na strzepy.
nieciekawy widok...

"Nie dyskutuj z debilem bo najpierw ściągnie cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"

djtomek2
 Wysłana - 6 czerwiec 2003 16:08      [zgłoszenie naruszenia]

No nie wiem.. Z tego co slyszalem to 70% zgonow przy duzych predkosciach nastepuje przez wyrwanie wnetrznosci i roznego typu obrazenia wewnetrzne. Jak masz malucha to faktycznie lepiej nie zapinac pasow i wypasc przez przednia szybe. Mysle ze pasy sa po to stworzone zeby jednak nas chronic.

pozdrawiam..

Znawca -

blo
 Wysłana - 6 czerwiec 2003 16:35      [zgłoszenie naruszenia]

Ja zapinam zawsze ale tylko ze wzgledu na to ze w pasach lepiej sie moj tylek trzyma siedziska.

BLo

hmmmm

INSOMNIA
 Wysłana - 6 czerwiec 2003 20:30      [zgłoszenie naruszenia]

No ja znam kolesia ktory zyje tylko dlatego ze nie mial pasow! Policja stwierdzila ze gdyby byl zapiety by go zgniotlo a tak tylko mial wstrzasnienie mozgu...:)

Dojlidy
 Wysłana - 6 czerwiec 2003 21:28      [zgłoszenie naruszenia]

Mój kuzyn miał wypadek i przeżył tylko dzięki temu że nie zapiął pasów. Teraz nie zapina pasów wcale.
W Kanadzie policja bardzo zwraca uwagę na pasy. Ja przeważnie nie zapinam.
Taki nawyk został z Polski.

Every Action Has A Consequence.

INSOMNIA
 Wysłana - 6 czerwiec 2003 21:52      [zgłoszenie naruszenia]

Ja zawsze zapinam, przyzwyczajenie. Po prostu źle się czuje jak jade bez nich, naawet przy 20km/h:). Bez pasów czuje sie jakbym jechał na masce:)

Zesram sie nie dam się.

kerbotnik
 Wysłana - 6 czerwiec 2003 23:12      [zgłoszenie naruszenia]

Ja Zapinam już taki nawyk co to za przyjemnosc walnać broda w tablice rozdzielcza i odgryźć sobie jezyk.Pozatym w sportach samochodowych używaja pasów wiec musza one jednak cos dawac (nie mam namysli trzymania w zakretach). I uważam ze historie w stylu "przyżył bo nie miał pasów" nawet jeżeli prawdziwe to moga tyczyć sie max 5% wypadków w pozostałych 95% niezapiecie pasów wychodzi na szkode kierowcy(i pasażerom).

"BÓL PRZYPOMINA MI O TY ŻE ŻYJE" - RAMBO

INSOMNIA
 Wysłana - 6 czerwiec 2003 23:18      [zgłoszenie naruszenia]

Ja mam poduszki i z musu zapinam pasy. Co by było jakbym nie miał zapiętych i bym wydzwnił i airbag by wyskoczył? lepiej nie myśleć.

Pozdrawiam,
Shogun

Sir_Lukasz
 Wysłana - 6 czerwiec 2003 23:56      [zgłoszenie naruszenia]

Ja zapinam pasy......Ravenlord skąd masz takie dane???? Tak się składa że pisałem kiedyś pracę dyplomowana temat bezpieczństwo czynne i bierne w pojazdach samochodowych.... i tak się składa że wszystkie badania jakie tylko wpadały mi w ręce wskazywały że pasy nie bez powodu nazywają się pasami bezpieczeństwa.... a oprócz tego to ojciec mojego kumpla jest biegłym sądowym i nieraz przynosił do domu zdjęcia z pracy - na zdjęciach niejednokrotnie widziałem to co zostawało z ludzi którzy podczas wypadku wypadali przez okna......czesto zostawało tylko to co z tyłu - naprawdę drastyczny widok ......... niektórzy mówią " ja pasów niezapinam bo ja jeżdze bezpiecznie" .... buhahah ale jest 100 innych osób którzy jezdzą niebezpiecznie........ w wypadku zawsze jest ktoś niewinny a ja niechciał bym naciąc się jadąc bez pasów na takiego szosowego sportowca....... BEZPIECZNEJ DROGI W PASACH DLA WSZYSTKICH

Specjalista -

lobo
 Wysłana - 7 czerwiec 2003 06:37      [zgłoszenie naruszenia]

ja zapianm z przyzwyczajenia , zle sie czuje bez pasow, niestabilnie
jezeli pasy nie mialy by sensu to po co by nakazywali ich noszenie?
ja nie znam poszcegolnych przypadkow i wiem ze w momencie kiedy powsatalo prawo o nakazie zapinania pasow statystycznie ilosc wypadkow smiertelnych dramatycznie sie obnizyla
znam natomiast wielu sanitariuszy i oni twierdza ze pasy dosc czesto ratuja ludziom zycie, jedyna obawa jest ze czasmi nie jestes sie w stanie wypiac i sploniesz zywcem , ale to sa sporadyczne przypadki

z reszta najlepszym argumentem za noszeniem pasow jest dla mnie to ze uzywaja ich kierowcy wyscigowi

.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Pasy bezpieczenstwa!

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: Czujnik od hamulców w Audi A4 | Seicento 1.1 vs Sporting | dabrosBMW - Filmik | Opel Vectra B | Co się stało z hamulcami????? | Cos Fajnego | Jak zobaczyc przy kupnie auta czy jest po dzwonie???? | Nowe gumy i felgi do toyoty corolli T-sport 2004, wypowiadac sie | fiat barchetta | Renault Laguna | wyciek..... ??? | strasznie sie grzeje | Tanie używane Niemieckie samochody | Moja furka-Audi 80. | mini car | punto, brawo, czy golf?... | destiny | szpagat w miesiac | krainagrzybów | smalcerz rafał | windows phone gry | OPIS KONTROLEK BMW E36 | ford mondeo st | puszczała się | polskie znane | odezwała sie | pół roku | laska nie ma czasu | suwała | 2015 | sluchawki | pokazałam cipkę | 12 LAT | nie chce mi sie szukać | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.