FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4352 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Patrze na nią i widze ... ... 
[powiadom znajomego]    
Opcja Wyniki Głosuj
obiekt seksualny 
inteligentną, wartościową dziewczyne 
szmate bez uczuć 
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
Autor "Patrze na nią i widze ... ..."   

MarvBoy
 Wysłana - 14 luty 2006 15:10    | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

jak postrzegacie dziewczyny??

w seksie jeni je biorą za obiekty seksualne, inni za najlepszego przyjaciela przy którym im staje. Jeszcze inni za totalne szmaty, którym nei warto ufać i się angarzować.

W opisach swoich problemów non stop opis jaka ona jest piękna, ale niema nigdy nie widać kilku wyrazów w guście mądra, bystra, komunikatywna.

mam nadzieje, ze z tego wyjdzie coś logicznego

Ekspert -

Tymek_24
 Wysłana - 14 luty 2006 15:37      [zgłoszenie naruszenia]

odpowiedz "c" prędzej czy pozniej kazdy chlopak zaznaczy "c" jak przejrzy na oczy

ysabell
 Wysłana - 14 luty 2006 15:43      [zgłoszenie naruszenia]

i nic dziwnego ze tymoteusz cierpi...z takim podejściem, że wszystkie dziewczyny to szmaty...
może zmiana orientacji albo zostań koneserem jak ten angielski gentelman z pewnego kawału
swoją drogą ciekawa jestem wyniku..
nie, chociaż nie, przecież znam już wynik

"Ten kraj jest jak psychodeliczny lot..."

Znawca -

Bronek_lp
 Wysłana - 14 luty 2006 15:51      [zgłoszenie naruszenia]

No ja widze ze zmiana orientacji to juz u ciebie nastąpila ysabell skoro wypowiadasz sie na temat skierowany do chlopakow i berzesz udzial w ankiecie ,no ale coz

ps.kazdy widzi dziewczyny na swoj sposób,i kazdy potzrebuje czegos innego do szzcescia,jeden zony na cale zycie a inny laski na pare dni.

Messim
 Wysłana - 14 luty 2006 16:05      [zgłoszenie naruszenia]

troche****owa ankieta bo nie ma co rozgraniczac tak bardzo bo kazda kobieta jest inna czasem patrze na kobiete jako obiekt sexualny czasem mam z nia ochote pogadat zwierzyc sie jej a czasem widze w niej szmate ktora tylko mysli o swojej dupie ale coż kazdy ma wady

Ogólnie to jest zajebiście

funkadelic
 Wysłana - 14 luty 2006 16:14      [zgłoszenie naruszenia]

Kazda kobiete postrzegam indywidualnie,tak jak na to zasługuje w mojej opinii.Nie można wrzucic do jednego worka laski, ktora wciaga białko na imprezie i wali sie z kazdym i takiej, ktora ma jakies plany oprocz imprezowania.Nigdy nie traktuje kobiet w sposób, ktory niektorzy praktykują - kobiety sa szmatami pozwalającymi na upust moich zachcianek i workami na nasienie.Przyjaciółek nie mam,co najwyzej koleżanki bo przyjaźn miedzy kobietą a mężczyzną chyba raczej nie jest możliwa, nie w wypadku gdy przynajmniej jedna ze stron cos czuje.Wiadomo tez ze zdarzaja sie dziewczyny, ktore interesują mnie jedynie ze wzgledu na urode ale jezeli nie łaczy mnie z nią nic wiecej,nie potrafie znalezc wspolnych tematow to sobie odpuszczam.Kazda dziewczyna to wg mnie inna historia i nie warto generalizować i ustalać z góry jej "przeznaczenia".

Znawca -

Thondor
 Wysłana - 14 luty 2006 16:40      [zgłoszenie naruszenia]

Zgadzam się z Ysabell. Rozumiem, że dziewczyny są różne, ale przyjmowanie takich uogólnień to IMHO prostactwo połączone z brakiem kultury i zadufaniem w sobie. Nie będę rozwijał tutaj swojej opinii o ludziach myślących w ten sposób, powiem tylko, że cieszę się, że w moim otoczeniu nie ma takich...osobników, takie podejście to właściwie ban z grupy moich znajomych.
Co do odpowiedzi na pytanie: wariant B. Straciłbym szacunek do siebie, gdybym uważał inaczej. Oczywiście, każda dziewczyna jest inna, ale nie widzę sensu w utrzymywaniu kontaktu z blacharami itp.
Ysabell - SoG, mam nadzieję, że wejdzie.

welder
 Wysłana - 14 luty 2006 17:03      [zgłoszenie naruszenia]

Thondor skad zes sie urwal? ze szkolki niedzielnej?

moze po prostu Ty jestes z tych co "nie przejrzeli jeszcze na oczy"

slaweh
 Wysłana - 14 luty 2006 17:16      [zgłoszenie naruszenia]

marv w dodaj do ankiety wszystkie opcje w jednej w następującej kolejności: b) a) c), bo tak mnie więcej wygląda obraz przedstawiany przez niektórych użytkoników tego forum.

PS. zagłosuję później jak dodasz taką opcję, chyba że nie dodasz to wtedy wybiorę jakąś opcję. Pozdro

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

loker100
 Wysłana - 14 luty 2006 17:30      [zgłoszenie naruszenia]

Zależy na jaką akurat kobiete patrze
Nie można wszystkich kobiet wrzucić do jednego worka, ciężko żeby na każdą patrzeć jako na obiekt seksualny, chociaż tacy pewnie też tu sie znajdą...

"Idź swoją drogą, nie daj satysfakcji wrogom"

Xaero85
 Wysłana - 14 luty 2006 17:33      [zgłoszenie naruszenia]

Slaweh a dlaczego w takiej kolejności?? Przecież widzisz jakie odpowiedzi dominują. Ja zaznaczyłem odpowiedź A, ale przypadek C u wielu kobiet też jest prawdziwy, szczególnie u tych poniżej 20 lat.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Patrze na nią i widze ... ...

Strony: 1 2 3 4 5