FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1238 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
PayPass/PayWave - korzystacie? 
[powiadom znajomego]    
Opcja Wyniki Głosuj
Korzystam 
Nie korzystam 
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
Autor "PayPass/PayWave - korzystacie?"   

WojTAS7
 Wysłana - 3 luty 2014 16:02    | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Siema

mógłby mi ktoś nakreślić tak powierzchownie, jak to jest z tym bezpieczeństwem płatności bezstykowych?

Teraz już praktycznie każdy bank w******la klientowi kartę od razu z mikroanteną, nie można zamówić zwykłej, bez.

Korzystać z dobrodziejstw szybkich płatności, czy też lepiej może zadzwonić na infolinię i wyłączyć tą opcję?

Znawca -

playman
 Wysłana - 3 luty 2014 16:04      [zgłoszenie naruszenia]

Jak tylko jest taka możliwość to korzystam z PayPass.

20.05.2006 - 01.04.2019 [*]

Ekspert -

WojTAS7
 Wysłana - 3 luty 2014 16:09      [zgłoszenie naruszenia]

Ok, a nie boisz się, że jak np. zgubisz kartę, albo ktoś ci ją pod*******i - to sobie napika X transakcji po 50 zł? Poza tym, te transakcje chyba idą off-line, więc ładnego debetu może narobić...

Znawca -

playman
 Wysłana - 3 luty 2014 16:13      [zgłoszenie naruszenia]

To nie ma jakiegoś dziennego limitu na transakcje PayPass?
Nie jestem w temacie w sumie %)

20.05.2006 - 01.04.2019 [*]

Ekspert -

WojTAS7
 Wysłana - 3 luty 2014 16:17      [zgłoszenie naruszenia]

C*** wie. Właśnie chciałbym się trochę o tym dowiedzieć tutaj

Ale w sumie - nawet przy transakcjach zwykłych, potwierdzanych PINEM limity to o kant dupy można rozbić, jak transakcje idą off-line. Więc podejrzewam, że przy bezstykowych jest to samo.

Zmieniony przez - WojTAS7 w dniu 2014-02-03 16:18:48

Znawca -

rss20
 Wysłana - 3 luty 2014 16:26      [zgłoszenie naruszenia]

teraz niektore banki polikwidowa/zwiekszyly limity transakcji bezdotykowych.

od czasu kiedy bardzo mila i ladna pani z dekoltem do pasa mnie probowala pyerdolnac na 387zł (zakupy za 43zl nabila na 430zł - 43zl ktorem mialem w towarze = 387zl ktore chciala odemnie dodatkowo wyciagnac) korzystam bardzo zadko. nawet bylbym w stabnie uwiezyc w jej pomylke o ktorej zapewniala gdyby nie tepy i wredny wyraz geby i jakze wymowne "znowu kvrwa?" faceta gdzies z tylu kolejki.

jesli juz place zblizeniowo to tylko w znajomych sklepach a i tak zawsze spojrze na wyswietlacz i rachunek jaka kwota nabita

ZUPERMAN
 Wysłana - 3 luty 2014 16:44      [zgłoszenie naruszenia]

powyrzej 50zł pin można się domyslec że limit przekroczony jak o niego poproszą.
Transakcja potwierdzana jest przynajmniej u mnie sms-em telefon mam zawsze przy sobie zdążył bym zablokować kartę zanim potencjalny złodziej pomyslał by o kolejnej zapłacie pay-pass.

xxx320
BUKA
 Wysłana - 3 luty 2014 16:52      [zgłoszenie naruszenia]

Głównie Paypall i jestem zadowolony.

Ojajebie!

Taki problem to NOŁPROBLEM!

Ekspert -

WojTAS7
 Wysłana - 3 luty 2014 17:03      [zgłoszenie naruszenia]

od czasu kiedy bardzo mila i ladna pani z dekoltem do pasa mnie probowala pyerdolnac na 387zł (zakupy za 43zl nabila na 430zł - 43zl ktorem mialem w towarze = 387zl ktore chciala odemnie dodatkowo wyciagnac) korzystam bardzo zadko. nawet bylbym w stabnie uwiezyc w jej pomylke o ktorej zapewniala gdyby nie tepy i wredny wyraz geby i jakze wymowne "znowu kvrwa?" faceta gdzies z tylu kolejki.

płatność bezstykowa na 430 zł? dobrze rozumiem?

Znawca -

xxx320
BUKA
 Wysłana - 3 luty 2014 17:20      [zgłoszenie naruszenia]

****a

źle przeczytałem

Korzystam z paypassa przy płatnościach do 50zł.

Z tego co wiem to w pko jest zabezpieczenie ze dziennie mozna zrobić płatność 3x50zł za pomocą paypass

Ojajebie!

Taki problem to NOŁPROBLEM!

Ekspert -

-adee-
 Wysłana - 3 luty 2014 17:44      [zgłoszenie naruszenia]

Korzystam z pay passa, nie wiem czy mam ustawione limity jakies odgorne, aczkolwiek sama karte z pay passem, ktora zazwyczaj nosze przy dvpie jest do konta, na ktorym trzymam jedynie na drobne wydatki; paliwo,ciuch,żarcie. W razie potrzeby wiekszej przelać kase z konta na konto przy pomocy telefonu to nawet nie minuta.

sa takie etui ochronne za okolo 8 zł ktore chronia przed zeskanowaniem karty, jednakze nie uchroni cie to gdy urzadzenia skanujace bedzie zainstalowane jakos w/na bankomacie.

Zmieniony przez - -adee- w dniu 2014-02-03 17:45:18

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

PayPass/PayWave - korzystacie?

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Roznica n70 a n73 | Partition magic instrakszyn | monitor 22" a granie | Co mam z tym zrobić?? Jak to naprawić?? | hakowanie wifi na platformie symbian | Telewizor LCD 32'' i laptop | odtwarzacz mp3 do max 350zł ipod? | Cyfrowy Polsat prosze o pomoc | LG U880/ZNAWCY TELEFONóW | Irytujący błąd ... | 2 baterie - jak to rozegrac | hp6720s | Który laptop, ew. inne propo.. | Komputer do 2000zl | fifa manager 2008 | Karta TV do laptopa | raper | e46 | paryż | ciacho | przystojny | jadę ci wpierdolić | wat | awatar | oferty pracy | wyjazd za granice | trójkat | testo agniecha | celeron | fake taxi | grox | dęblin | Katarzyna Glor | prese | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.