FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 26218 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Pełnomocnictwo do odbioru prawa jazdy. 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Pełnomocnictwo do odbioru prawa jazdy."   

versun
 Wysłana - 1 lipiec 2010 20:02        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Sam nie mogę odebrać swojego prawa jazdy i chciałbym upoważnić do tego mojego ojca. Potrzebuję wzór pełnomocnictwa/upoważnienia. Znalazłem dwa różne, ale nie wiem czy poprawne.
[http://www.bip.um.bydgoszcz.pl/binary/Pelnomocnictwo_tcm30-7703.pdf]
[urzad.targowek.waw.pl/data/other/up_do_odb_pj.pdf]

Z góry dzięki za pomoc

Zmieniony przez - versun w dniu 2010-07-01 20:08:09

Marcinkas
 Wysłana - 1 lipiec 2010 23:21      [zgłoszenie naruszenia]

IMO wszystko jedno, możesz wziąć to drugie bo prostsze i konkretniejsze

Zmieniony przez - Marcinkas w dniu 2010-07-01 23:29:27

kuba_zgora
 Wysłana - 3 lipiec 2010 13:39       [zgłoszenie naruszenia]

Miałem ostatnio taką samą sytuacje i poszedłem się spytać w wydziale komunikacji czy pełnomocnictwo z linka nr 2 wystarczy. Pani dała mi druk który mieli przygotowany - bardziej podobny do tego z linka nr 1.

%-)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Pełnomocnictwo do odbioru prawa jazdy.

Warto przeczytać: Pożyczka hipoteczna? hmmm | Na jak dlugo zabieraja prawo jazdy pod wplywem alkoholu | Pies w okolicy - sytuacja prawna | Aneks do umowy o pracę a rozwiązanie umowy i odprawa | połamany nos / ?? | przelew bank anglia- polska | zerwanie umowy z plusem | Pismo o zwrot kaucji - wzor | pensja netto - wyliczanie krok po kroku | przeniesienie numeru do play | DZIERŻAWA LOKALU | Jak długo | Kupno mieszkania - kredyt | Sąsiad psychol | Kanar zabrał mi sieciówkę i chce mnie ukarać | Podstawy prawa karnego i prawa wykroczeń | fotele BMW E81 | hieny | smyczy | almera tino | legacy | odwoBanie od reklamacji | goBota saleta | seks w akademiku | lepszego zycia diler full | paluch lepszego zycia diler full | maroko | showuptv asi | asia showuptv | dostawca pizzy | sex z siostrą | sex z bratem | warszawski koks | HOT or not | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.