FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 341 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Teksty Piosenek
Pearl Jam : You've Got To Hide Your Love Away 
[powiadom znajomego]    
Autor "Pearl Jam : You've Got To Hide Your Love Away"   

INSOMNIA
 Wysłana - 23 maj 2007 15:25        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Here I stand, head in hand
turn my face to the wall
if, she´s gone, I can´t go on
feeling two foot small

Everywhere, people stare
Each and every day
I can see them laugh at me
and I hear what they say

Hey, you´ve got to hide your love away (x2)

How can I even try?
I can never win
Hearing them, seeing them,
In the state I´m in

How could she
say to me, "love will find a way"?
gather ´round all you clowns
let me hear you say

Hey, you´ve got to hide your love away (x2)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Pearl Jam : You've Got To Hide Your Love Away

Warto przeczytać: Fordham Julia : Wishing You Well | Foreigner : Agent Provocateur - A Love In Vain | Foreigner : Inside Information - A Night to Remember | Foreigner : Mr. Moonlight - All I Need to Know | Foreigner : Foreigner - At War With The World | Foreigner : Double Vision (Remastered) - Back Where You Belong | Foreigner : Mr. Moonlight - Big Dog | Foreigner : Head Games - Blinded By Science | Foreigner : Double Vision (Remastered) - Blue Morning, Blue Day | Foreigner : 4 - Break It Up | Foreigner : Inside Information - Can't Wait | Foreigner : Classic Hits Live - Cold As Ice | Foreigner : Very Best & Beyond - Cold As Ice | Foreigner : Foreigner - Cold As Ice | Foreigner : Inside Information - Counting Every Minute | Foreigner : Died In Your Arm Tonight | sekret | zakazane linki | robinson | playboy ru | jak zmienic avatar | czy moja blona pekla | jak siA T robi loda | co ostatnio sluchales | pamiec | gawryluk | zapomniałem loginu | U źródeł życiowej klęski Zenona Ziembiewicza | olsztyna | iskow | slim | Navigacjia Tiry | Najlepsza Navigacjia | jak ugościć | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2021 SFD S.A.